INstalace Win XP na nový notebook - problém

Všechny dotazy, problémy a řešení týkající se Windows XP, Windows 2000 a Windows NT.

Moderátor: Loki5567

Odpovědět
lorel.orel
Nováček
Nováček
Registrován: 01. pro 2009

INstalace Win XP na nový notebook - problém

Příspěvek od lorel.orel »

Ahoj,
koupil jsem si dnes nový notebook Asus k50IJ , mám ktomu i windows XP home , ale vubec nevím co stím, když notebook zapnu,nenajede vubec nic ani bios , jen nápis asus"
a pak text na černé obrazovce
" Reboot and Select prper Boot device ot insert Boot Media in selected Boot device and press key

dal sem tam to cd s win XP, zmčákl klávesu ale nic,text po čemkolikv naskakuje znova.

Poradí mi prosím někdo co stím? instalaci na stoln pc jsem zvládal bez problému ale tohl mě dostalo.

cd rom sem dal v biosu v bootování na první misto ale furt to same,nic se nezmenilo,cd rom sice začnme pracovat ale nic se nedeje..
LiveBomb
Středně pokročilý
Středně pokročilý
Uživatelský avatar
Registrován: 24. pro 2004
Bydliště: Valašské Meziříčí
Kontaktovat uživatele:

Re: INstalace Win XP na nový notebook - problém

Příspěvek od LiveBomb »

Zmenit poradi bootvani v biosu. Na prvni misto DVD-RW a na druhe disk. Ulozit nastaveni biosu, vlozit CDcko s WXP a restartovat.
PC - CPU: Intel Core i5-4670K MB: MSI Z87-G45 Gaming RAM: Kingston KVR1333D3N9K2/8G GPU: Asus Radeon HD7970 3 GB HDD: Kingston SVP100/96GR, Samsung SpinPoint F3 HD502HJ, Western-Digital WD20EARS PSU: Corsair HX750 Chladiče: AC Freezer 13 Pro, 2x AC F9 PWM, 2x AC F12, AC F12 Pro PWM DVD-RW: Samusng SH-S223C Case: Thermaltake Armor VA8003BWS Monitor: LG IPS236V Keyb: Logitech Wave Keyboard Myš: Logitech MX610 Left-Hand OS: Microsoft Windows 7 Professional x86-64 Notebook - Lenovo ThinkPad E530
Odpovědět

Zpět na „Windows XP, 2000, NT“