Po aktualizaci nejde vzdálená plocha - WinXP

Všechny dotazy, problémy a řešení týkající se Windows XP, Windows 2000 a Windows NT.

Moderátor: Loki5567

Odpovědět
n.o.e
Nováček
Nováček
Uživatelský avatar
Registrován: 06. led 2006

Po aktualizaci nejde vzdálená plocha - WinXP

Příspěvek od n.o.e »

ahoj, nesetkal se s tím někdo?

Po instalaci balíčku KB969947 na pc s winXP SP3 funguje nekorektně vzdálená plocha, jakmile se k tomuto pc připojím vzdáleně, zamrzne, a musím restartovat, jakmile tento balíček odstraním funguje vše v pořádku.

dík
MB: GA-EP43-DS3, CPU:INTEL Core 2 Duo E4500 2,2GHz, RAM:DDR2 2X1GB GEIL 1066 Ultra, VGA:GW GF8600GTS 512 DDR3 675/2000, HDD:RAID1 500GB Seagate + 1x750 GB Seagate
wed
Nováček
Nováček
Uživatelský avatar
Registrován: 06. čer 2005
Kontaktovat uživatele:

Re: Po aktualizaci nejde vzdálená plocha - WinXP

Příspěvek od wed »

Nedávno jsem toto řešil v práci, snažil jsem se aji něco vygooglit ale nic jsem neobjevil, jen to at se balicek neinstaluje, MS to za tu dobu co vysel nijak neresil. Jedina moznost je přeskočit jej a neinstalovat :) .
Intel Q9400, 2x2 GB A-data 800mhz OC, Gigabyte ga-ep45-ds3l, 1000gb+500gb WD, GF9800GT, Windows 7
n.o.e
Nováček
Nováček
Uživatelský avatar
Registrován: 06. led 2006

Re: Po aktualizaci nejde vzdálená plocha - WinXP

Příspěvek od n.o.e »

jsem rád , že se to stalo alespoň někomu, :-D , také jsem nic nenašel, prozatím neinstaluju, jelikož nemám na vybranou, řešit to asi ani nebudou, jelikož se to asi nestane každýmu, z 20 pc se mi to stalo na jednom :(

díky
MB: GA-EP43-DS3, CPU:INTEL Core 2 Duo E4500 2,2GHz, RAM:DDR2 2X1GB GEIL 1066 Ultra, VGA:GW GF8600GTS 512 DDR3 675/2000, HDD:RAID1 500GB Seagate + 1x750 GB Seagate
xxsawer
Začátečník
Začátečník
Registrován: 29. kvě 2007

Re: Po aktualizaci nejde vzdálená plocha - WinXP

Příspěvek od xxsawer »

Kuci mate to tady dokonce v cestine :)

http://support.microsoft.com/kb/969947
wed
Nováček
Nováček
Uživatelský avatar
Registrován: 06. čer 2005
Kontaktovat uživatele:

Re: Po aktualizaci nejde vzdálená plocha - WinXP

Příspěvek od wed »

xxsawer píše:Kuci mate to tady dokonce v cestine :)

http://support.microsoft.com/kb/969947
Jak nám nefukční ovladače ati radeon 2400HD vyřeší problém z nefunkční vzdálenou plochou, můžeš vysvětlit ty češtine?
Intel Q9400, 2x2 GB A-data 800mhz OC, Gigabyte ga-ep45-ds3l, 1000gb+500gb WD, GF9800GT, Windows 7
xxsawer
Začátečník
Začátečník
Registrován: 29. kvě 2007

Re: Po aktualizaci nejde vzdálená plocha - WinXP

Příspěvek od xxsawer »

to wed:
To je jako vtip? Zkusim ti to sepsat do par bodu, aby to pochopili i pomalejší :-D
Takže co je potřeba pro zvládnutí problému...

1) Umět číst + přečíst si ten článek co sem na něj hodil odkaz
2) Zapamatovat si co tam píšou a podle toho provést nastavení (jestli myslíš, že to je moc dlouhý tak si to vytiskni)
3) Tady přichází do hry znalost angličtiny... Jestli si už někdy čet nějaký KB články v češtině nebo i v jinym jazyce tak bys moh vědět, že se jedná o překlady z angličtiny a kvalita překladu někdy dost pokulhává. Jestli máš teda podezření -> přepni si to na anglickou verzi.
4) Tak tenhle krok máme dejme tomu za sebou a odscroluješ si k popisu problému kde se píše:
After you install this security update on a Windows XP-based computer that is using an NVIDIA or ATI-based video adapter, Remote Desktop Connection sessions may hang or stop responding. To resolve this problem, install the latest drivers for your video card.
Tenhle odstavec totiž v český verzi úplně chybí...
Zbytek už myslim zvládneš
wed05
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 22. říj 2007
Kontaktovat uživatele:

Re: Po aktualizaci nejde vzdálená plocha - WinXP

Příspěvek od wed05 »

xxsawer píše:to wed: ...
Když vkládáš link na nějaký článek máš uvést stránku kde se to píše přímo i třeba v původním anglickém znění a ne českou verzi kde o tom není ani zmínka , nejsem sherlock holmes abych prozkoumaval dalšich x odkazů včetně přepnutí do původní anglické verze.
Q9400@3,2;4GBram;GA-EP45-DS3L;9800GT;WD1TB+WD500GB;win7 x64
xxsawer
Začátečník
Začátečník
Registrován: 29. kvě 2007

Re: Po aktualizaci nejde vzdálená plocha - WinXP

Příspěvek od xxsawer »

Ten odkaz co sem sem hodil je jazykově neutrální. To znamená, že se ti natáhne taková stránka jakej máš jazyk prohlížeče nebo systemu, nevim odkud se to natahuje, ale to je fuk

Když sem to sem dával tak sem stejně nevěděl, že tam ten odstavec chybí, ale přišlo mi dost jasný, že se to týká tohohle problému takže sem dál ani nic nehledal...

Poučení pro příště, že když se ti cokoli nezdá v jakymkoli KB článku tak koukni do anglický verze, kde je skoro 100% jistota, že to je správně. Kolikrát jsou ty lokalizovaný verze udělaný tak blbě, že ten postup ani nefunguje...
wed05
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 22. říj 2007
Kontaktovat uživatele:

Re: Po aktualizaci nejde vzdálená plocha - WinXP

Příspěvek od wed05 »

Možná stačí taky napsat, že je to uvedeno v anglické verzi a tím se zbytečně vyhnout přestřelce :) , to že ms to má takhle řešený mě nenapadlo, moc ty jejich weby nepoužívám, většinou tam stojí ty rady za h...
Q9400@3,2;4GBram;GA-EP45-DS3L;9800GT;WD1TB+WD500GB;win7 x64
Odpovědět

Zpět na „Windows XP, 2000, NT“