Everest - Diskuze, problémy a vše okolo

Testování výkonu a stability PC, výsledkové listiny bechmarků.

Moderátor: Don

izerS18
Středně pokročilý
Středně pokročilý
Registrován: 11. kvě 2006
Bydliště: Praha - Jihlava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od izerS18 »

fanynek píše:To já vím. Tam mi to funguje v pohodě. Šlo mi jen o to, že Everest má moc pěkný OSD panel sledování HW a teď mi ze všech hodnot vypadla komplet grafika, tak mě to docela mrzí.
Nevím,jakou máš přesně verzi, ale zkuš:
EVEREST Ultimate Edition 4.20.1257 Beta / 4.20.1170 Stable
http://www.softpedia.com/get/System/Sys ... tion.shtml
AsRock Z370 Taichi | 8700K @ 4,9GHz 1.28v @ Corsair 110i GT | Crucial Ballistix 2 x 16 GB 3200MHz CL 16 | Evga RTX 3080 Ti Ultra | Corsair MP510 1GB + 20TB Capacity | Seasonic Prime 1200 W Platinum | PHANTEKS Enthoo Elite
fanynek
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 18. úno 2007
Bydliště: Jižní Čechy
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od fanynek »

Už jsem psal....EVEREST Ultimate Edition build 4.20.1170. Zkusím tu betu a pisnu. Dík za tip.
EDIT: Tak ještě jednou díky. :up: S tímhle buildem (4.20.1257 Beta) to funguje všechno suprově. :inlove:
Commanderwar
Začátečník
Začátečník
Registrován: 06. bře 2008

Everest problém

Příspěvek od Commanderwar »

Prosím vás, když si dam v everestu ten test na propustnost paměti, objeví se stránka s x udajema ale nikde tam není nic jako this pc, nebo tak, tak jak tedy poznam jake hodnoty mi to háže???
CPU : Core2Duo E8200 2,67Ghz, VGA : zotac 8800GT 512MB, MB : Asus P5K intel 775, 4 x 1GBRam DDRII 800 MHz KINGMAX CL 5, Vista32Bit Home Premium
Thellwin
Administrátor
Administrátor
Uživatelský avatar
Registrován: 19. čer 2003
Bydliště: Satan City

Příspěvek od Thellwin »

No to tvé PC by mělo být zvýrazněno jinou barvou ne ?
Goldnoob team proud member!
Commanderwar
Začátečník
Začátečník
Registrován: 06. bře 2008

Příspěvek od Commanderwar »

Prave že nemam...nemam tam nic....zkoušel jsem everest jiste verze 2.0 a i ultimate....ktera je trial verze....tak fakt nevim co delam nebo mam blbe....je to divny
CPU : Core2Duo E8200 2,67Ghz, VGA : zotac 8800GT 512MB, MB : Asus P5K intel 775, 4 x 1GBRam DDRII 800 MHz KINGMAX CL 5, Vista32Bit Home Premium
Don
Administrátor
Administrátor
Uživatelský avatar
Registrován: 20. led 2005
Bydliště: Brandýs nad Labem
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Don »

co nahodit screen?
CPU:i3-10105; MB:Gigabyte B560M D3H; RAM:HyperX 2x8GB DDR4; HDD: SSD Samsung Pro 1TB, WD 1TB Greenline; PS:Corsair HX650W; Case:SilverStone GD09B Grandia; Monitor:Panasonic VX-P50VT50E; Mouse:Logitech MX Performance; Keyboard:Logitech Wireless Illuminated K800
Audio: Asus Xonar Essence ST, NAD C375BEE, VMA-II S
ri_mo
Nováček
Nováček
Registrován: 16. dub 2008

Everest - Diskuze, problémy a vše okolo

Příspěvek od ri_mo »

Zdar. Ktora teplota cpu v evereste je relevantna pre bezpecny provoz? Mam c2d. Program zobrazuje teplotu zvlast pre kazde jadro(CPU1/CPU2) a este teplotu CPU, pricom teplota CPU je cca o 8 stupnov nizsia. Ktora teplota je pre mna smerodajna? (mam e6400@3400mhz, teplota v orthose po 15 min. je 72 stupnov[cpu1/cpu2], je to este bezpecna teplota?).Dik.
Tomco
Žlutá karta Bazar
Žlutá karta Bazar
Registrován: 01. zář 2007
Bydliště: Žilina, Slovensko
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Tomco »

Trosku zvysena, ale bezpecna. Predpokladam, ze mas original chladic co byl dodavany k procaku.

A pro tebe sou dulezite teploty jader ...

Jinak priste http://pctforum.tyden.cz/viewtopic.php?t=86547
Sallyst
Nováček
Nováček
Registrován: 17. črc 2009

Everest problem s lagovanim

Příspěvek od Sallyst »

zdravim

nesetkal se nekdo s problemem lagovani v programu Everest?...

muze za to spusteni...respektive povoleni zobrazovani Everestu na LCD G15 a nebo do systemovy listy.
jedna se o lag kazdejch cca 15 mozna 20vterin
abych popsal ten lag...jednoduse pulvterinova zalezitost...kdy se sekne mys..veskerej obraz i zvuk...

uz se s tim trapim tak mozna od dob co na everestu udelali podporu pro G15-LCD

dodavam ze minulej system..cca 2 mesice zpet...se poprve "povedlo"(proste se stalo jakousi nahodou) ze spustenej everest na klavesnici nezpusoboval lagy.



mam radsi prehled o teplotach hardvaru..pri hrani....atd precejen grafiky uz dost topej...
a pri hrani fps her...obzvlast multiPlayeru..kde je kazda milisec dobra... se lagy proste nehodej...


EDIT: je to presne 20sec...
EDIT2:i kdyz jsem nechal povolenou funkci zobrazovani...ale jednotlive jsem neoznacil ani jednu polozku k zobrazovani...lagy pretrvavaji...

kdo by mel dlouhou chvilku..tak http://www.youtube.com/watch?v=sWemiZQHYhI
kdo by vedel cim by to mohlo byt..tak reagujte.budu vdecnej..diky


//edit Don: Slouceni
MB: Asus P5W DH Deluxe CPU: E6400@2.72Mhz RAM: Corsair 3x1gb XMS2 DHX@900mhz GK: Asus EAH4870Matrix HDD: Seagate250GB(system) 500GB(data+pagefile) 160GB(temp) SPU: Thermaltake420W
Case: Thermaltake Armor Jr.Black key: Logitech G15 bluebackligh rat: Logitech G5 LCD: 19''Asus VB191
OS:WinXp SP2
Don
Administrátor
Administrátor
Uživatelský avatar
Registrován: 20. led 2005
Bydliště: Brandýs nad Labem
Kontaktovat uživatele:

Re: Everest - Diskuze, problémy a vše okolo

Příspěvek od Don »

ja pouzivam coretemp a gpu-z, ale je i nekolik dalsich programu na monitorovani teplot. pokud ti nejede everest zkus neco jineho.
CPU:i3-10105; MB:Gigabyte B560M D3H; RAM:HyperX 2x8GB DDR4; HDD: SSD Samsung Pro 1TB, WD 1TB Greenline; PS:Corsair HX650W; Case:SilverStone GD09B Grandia; Monitor:Panasonic VX-P50VT50E; Mouse:Logitech MX Performance; Keyboard:Logitech Wireless Illuminated K800
Audio: Asus Xonar Essence ST, NAD C375BEE, VMA-II S
l4w
Začátečník
Začátečník
Registrován: 25. srp 2009
Bydliště: HK

Re: Everest - Diskuze, problémy a vše okolo

Příspěvek od l4w »

Dobrý Den,prosim vás když se kouknete v everestu na cpu vytížení tak vám to ukazuje jednotlivé Jádra na kolik % jsou vytážene,a je normalní aby mi při Testu SUPER IP bezelo jenom jadro 2 na 80% a ostatní 0%???? díky za rady.....
Prodávám i jinde.
look ass
Nováček
Nováček
Uživatelský avatar
Registrován: 23. srp 2009

Everest ultimate - neminimalizuje při startu

Příspěvek od look ass »

Ahoj,
mam menší problém. Dříve jsem měl jinou verzi Everestu a tam stačilo v nastavení zadat start při windows a start v oznamovacím okně. Teď v téhle to mám také zadané s tim rozdílem, že při startu zůstává na ploše a "otravuje" místo toho, aby odtáhl do oznamovací oblasti.
verze stávajícího everestu: 5.01.1700
Předem dík za rady.


//edit DOn: Slouceni
Vitezslav2
Začátečník
Začátečník
Registrován: 22. pro 2007

Re: Everest - Diskuze, problémy a vše okolo

Příspěvek od Vitezslav2 »

Potřeboval bych poradit ohledně Everest UE verze 4.20.1261.Po té co jsem nainstaloval Windows 7,nefunguje mo automatické spouštění,i když je automatické spouštění nastaveno.Když jsem měl XP,nebyl problém.
Díky všem za radu.
Vitezslav2
Začátečník
Začátečník
Registrován: 22. pro 2007

Re: Everest - Diskuze, problémy a vše okolo

Příspěvek od Vitezslav2 »

Opravdu nikdo neporadíte?
Angellus
Začátečník
Začátečník
Registrován: 09. lis 2009
Kontaktovat uživatele:

Re: Everest - Diskuze, problémy a vše okolo

Příspěvek od Angellus »

zkus sehnat novejsi verzi :-) nektere veci co jely pod XP nejedou pod win Vista nebo Win 7 proto je lepsi sehnat novejsi verzi ja mam everest ultimate 4.6 i se serialem tak kdyz tak pisni a pokud mas Qip nebo ICQ tak muzu poslat
PrimarPC CPU:AMD Phenom II x4 940 3GHz Black Edition,MB:Gigabyte GA MA790FX-DS5,RAM: KingStone 4x2GB ram 1066MHz CL5 HyperX Black Edition,VGA:Saphire ATI Radeon HD4870 Vapor-X 1GB GDDR5,HDD: Seagate Baracuda 500GB,case: Aerocool AeroEngine Plus Black,Mouse:Logitech G9, Keyboard: Logitech G15,Sound: Logitech X540 5.1
SekundarPC CPU:AMD Phenom x4 9550 2,2GHz ,MB:Gigabyte GA MA790X-DS4,RAM: KingStone 4x1GB ram 1066MHz CL5 HyperX ,VGA:Saphire ATI Radeon HD4650 512 GDDR3
NoteBook Acer Aspire 5535 cpu:AMD Athlon 64 X2 QL62 (2.0GHz), paměť 3GB RAM, 320GB disk, grafika ATI Mobility Radeon HD3200, Windows Vista Home Premium.
kotas
Středně pokročilý
Středně pokročilý
Uživatelský avatar
Registrován: 29. led 2006

Re: Everest - Diskuze, problémy a vše okolo

Příspěvek od kotas »

Angellus píše:zkus sehnat novejsi verzi :-) nektere veci co jely pod XP nejedou pod win Vista nebo Win 7 proto je lepsi sehnat novejsi verzi ja mam everest ultimate 4.6 i se serialem tak kdyz tak pisni a pokud mas Qip nebo ICQ tak muzu poslat
WAREZ se tady nesmí řešit! :o ..
Ano a je to starou verzí Eerest ;-)
Jinak 4.6 je stará, já mám aktuální 5.3 build1900 :roll:
Obrázek
Angellus
Začátečník
Začátečník
Registrován: 09. lis 2009
Kontaktovat uživatele:

Re: Everest - Diskuze, problémy a vše okolo

Příspěvek od Angellus »

ja nerekl ani tuk o warezu 8)
PrimarPC CPU:AMD Phenom II x4 940 3GHz Black Edition,MB:Gigabyte GA MA790FX-DS5,RAM: KingStone 4x2GB ram 1066MHz CL5 HyperX Black Edition,VGA:Saphire ATI Radeon HD4870 Vapor-X 1GB GDDR5,HDD: Seagate Baracuda 500GB,case: Aerocool AeroEngine Plus Black,Mouse:Logitech G9, Keyboard: Logitech G15,Sound: Logitech X540 5.1
SekundarPC CPU:AMD Phenom x4 9550 2,2GHz ,MB:Gigabyte GA MA790X-DS4,RAM: KingStone 4x1GB ram 1066MHz CL5 HyperX ,VGA:Saphire ATI Radeon HD4650 512 GDDR3
NoteBook Acer Aspire 5535 cpu:AMD Athlon 64 X2 QL62 (2.0GHz), paměť 3GB RAM, 320GB disk, grafika ATI Mobility Radeon HD3200, Windows Vista Home Premium.
Vitezslav2
Začátečník
Začátečník
Registrován: 22. pro 2007

Re: Everest - Diskuze, problémy a vše okolo

Příspěvek od Vitezslav2 »

Moc díky za radu.,,koupím" si něco novějšího. :wink:
kotas
Středně pokročilý
Středně pokročilý
Uživatelský avatar
Registrován: 29. led 2006

Re: Everest - Diskuze, problémy a vše okolo

Příspěvek od kotas »

Angellus píše:ja nerekl ani tuk o warezu 8)
Jo a co mělo znamenat tohle: ja mam everest ultimate 4.6 i se serialem tak kdyz tak pisni a pokud mas Qip nebo ICQ tak muzu poslat
- Myslím že kdybys měl legal, tak bys to "takhle" určitě nenabízel :wink: Zamysli se :idea:

to Vitezslav2: JJ kup, od pětky nahoru pokud možno :mrgreen: 5.3 je LATEST STABLE, viz: http://www.lavalys.com/
Angellus
Začátečník
Začátečník
Registrován: 09. lis 2009
Kontaktovat uživatele:

Re: Everest - Diskuze, problémy a vše okolo

Příspěvek od Angellus »

treba mam a je mi to na houby kdyz to nepouzivam pac v tom nevidim nic dulezityho ale pokud ste to brali jako ze je to z warezu tak sorrac
PrimarPC CPU:AMD Phenom II x4 940 3GHz Black Edition,MB:Gigabyte GA MA790FX-DS5,RAM: KingStone 4x2GB ram 1066MHz CL5 HyperX Black Edition,VGA:Saphire ATI Radeon HD4870 Vapor-X 1GB GDDR5,HDD: Seagate Baracuda 500GB,case: Aerocool AeroEngine Plus Black,Mouse:Logitech G9, Keyboard: Logitech G15,Sound: Logitech X540 5.1
SekundarPC CPU:AMD Phenom x4 9550 2,2GHz ,MB:Gigabyte GA MA790X-DS4,RAM: KingStone 4x1GB ram 1066MHz CL5 HyperX ,VGA:Saphire ATI Radeon HD4650 512 GDDR3
NoteBook Acer Aspire 5535 cpu:AMD Athlon 64 X2 QL62 (2.0GHz), paměť 3GB RAM, 320GB disk, grafika ATI Mobility Radeon HD3200, Windows Vista Home Premium.
Odpovědět

Zpět na „Benchmarky a diagnostické programy“