Nero 9 - odinstalace

Nero, Clone CD a další programy k vypalování a diagnostice.
Odpovědět
malca
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 05. zář 2004

Nero 9 - odinstalace

Příspěvek od malca »

Dobrý den,
nedávno jsem nainstaloval Trial verzi programu Nero 9, po uplynutí zkušební doby jsem program odinstaloval, ale když vložím do mechaniky třeba nějaké video DVD, spustí se nabídka "Přehrát automaticky" a v té je pořád přehrát pomocí Nero ShowTime, vypálit pomocí Nero Expres atd a je u toho napsáno neznámé ID zdroje a nejde tuto nabídku vybrat. Vadí mi, že tam tyto nabídky vůbec jsou, neví někdo, jak je odstranit? už jsem smazal i registry a pořád to tam je. Díky za odpovědi :)
hifista
Nováček
Nováček
Registrován: 03. led 2008

Re: Nero 9 - odinstalace

Příspěvek od hifista »

Nero na svych strankach ma ke stazeni utilitu Nero 9 CleanTool, ktera odstrani vse co zbylo po odinstalaci nera, ke stazeni zde: General-CleanTool
premo
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 29. srp 2009
Bydliště: Ostrava

Re: Nero 9 - odinstalace

Příspěvek od premo »

Mám stejný problém, odinstaloval jsem Nero 9 spustil tu clean utilitku, ale problém přetrvává dále, nevíte někdo co s tím ?
CPU: AMD Ryzen 5900X + Noctua NH-D15 SE AM4, RAM: 64GB 3200MHz CL16 Kingston HyperX Fury, MB: Asus TUF X570-Pro (Wifi) VGA: EVGA Geforce RTX 3090 XC3 ULTRA, SSD: Samsung 980 Pro 1TB + Samsung 970 Evo Plus 2TB + Samsung 860 Evo 2TB SATA + Samsung 870 Evo 2TB SATA, HD: 2x WD40EZRZ Blue 4TB, DVD-RW: Asus DRW-24D5MT, Monitor: Samsung Odyssey G7 32" QHD, Case: Fractal Design Define 7 XL, Zdroj: Seasonic Prime Gold 750W - Windows 11 Home
NTB: Lenovo ThinkPad E15 Gen4: i5-1235U/0,9-4,4GHz/40GB/512GB + 1TB/GeForce MX550/Windows 11 Pro
Samsung S21 FE - Android 13 + OneUI 5.1
Odpovědět

Zpět na „Vypalovací software“