INSTALACE XP

Všechny dotazy, problémy a řešení týkající se Windows XP, Windows 2000 a Windows NT.

Moderátor: Loki5567

Odpovědět
rutkaccz
Nováček
Nováček
Registrován: 19. úno 2010

INSTALACE XP

Příspěvek od rutkaccz »

Ahoj, potřeboval bych pomoct. Chtěl jsem přejít z xp na 7. Mam IDE disk 120gb rozdělen na 2 oddíly. Tak jsem pomocí programu easeus-partition-manager chtěl zvětšit místo 1. oddílu na 2 úkor druhého. Jenže se mi to nějak pokazilo a když jsem při instalaci windowsu xp (u 7 mi to taky nešlo ale v překladu to psalo to samé) zformatoval disk a chtěl jsem nainstalovat tak mi to píše "K instalaci systému Windows XP na zvolený oddíl je nutné zapsat několik spouštěcích souborů na následující disk: ................ tento disk však neobsahuje oddíl kompatibilní se systémem windows XP."

Děkuju za jakoukoliv pomoc.
Naposledy upravil(a) rutkaccz dne pát 19. úno 2010, 22:23, celkem upraveno 1 x.
zombux
Odborník PCT
Odborník PCT
Uživatelský avatar
Registrován: 05. čer 2003
Bydliště: sluníčkář a havloid z pražské lumpenkavárny

Re: INSTALACE XP

Příspěvek od zombux »

v instalátoru win7 ten cílový oddíl zformátuj
Pfizer & Moderna inside
ignorelist: mimo jiné všechny kremrole (danny1691, Lokomotiva, CZECHYa, pavel2003, shorty25, ajtak, stepan001, ulver, brambora81, CZ_viper, tielka a pár dalších exotů)
rutkaccz
Nováček
Nováček
Registrován: 19. úno 2010

Re: INSTALACE XP

Příspěvek od rutkaccz »

to jsem udělal jak ve win 7 tak i w xp a pořád to samé.
LiveBomb
Středně pokročilý
Středně pokročilý
Uživatelský avatar
Registrován: 24. pro 2004
Bydliště: Valašské Meziříčí
Kontaktovat uživatele:

Re: INSTALACE XP

Příspěvek od LiveBomb »

Odstran a znova vytvor.
PC - CPU: Intel Core i5-4670K MB: MSI Z87-G45 Gaming RAM: Kingston KVR1333D3N9K2/8G GPU: Asus Radeon HD7970 3 GB HDD: Kingston SVP100/96GR, Samsung SpinPoint F3 HD502HJ, Western-Digital WD20EARS PSU: Corsair HX750 Chladiče: AC Freezer 13 Pro, 2x AC F9 PWM, 2x AC F12, AC F12 Pro PWM DVD-RW: Samusng SH-S223C Case: Thermaltake Armor VA8003BWS Monitor: LG IPS236V Keyb: Logitech Wave Keyboard Myš: Logitech MX610 Left-Hand OS: Microsoft Windows 7 Professional x86-64 Notebook - Lenovo ThinkPad E530
rutkaccz
Nováček
Nováček
Registrován: 19. úno 2010

Re: INSTALACE XP

Příspěvek od rutkaccz »

abych ušetřil práci...při instalaci win 7 jsem zformátoval a nešlo to, tak jsem smazal nešlo...opravdu nevím co mam dělat...mam ještě jeden disk SATA 320GB ale na něm mam důležitá data které si nemohu dovoli stratit.
Odpovědět

Zpět na „Windows XP, 2000, NT“