problemek s instalaci winxp z usb

Všechny dotazy, problémy a řešení týkající se Windows XP, Windows 2000 a Windows NT.

Moderátor: Loki5567

Odpovědět
NetPumi2
Nováček
Nováček
Registrován: 23. úno 2010

problemek s instalaci winxp z usb

Příspěvek od NetPumi2 »

Zdravm poridil jsem si mininotebook Toshiba NB300 a jsou tam predinstalovane win7 a jsou pomale tak jsem se rozhodl preinstalovat na xp ... udelal jsem podle navodu z netu bootovoci usb flasku na niz je XP ... no spustil jsem to a nabelh txt pruvodce instalaci xpcek a tady je problem dosel jsem k vyberu disku a tvoreni oddilu ale tady se mi objevil jen jeden hdd a to ta flaška na ktere mam ty xp a nic vic ...
Jak mam udelat aby se mi zobrazil hardys notebooku ???????
LiveBomb
Středně pokročilý
Středně pokročilý
Uživatelský avatar
Registrován: 24. pro 2004
Bydliště: Valašské Meziříčí
Kontaktovat uživatele:

Re: problemek s instalaci winxp z usb

Příspěvek od LiveBomb »

bud prepnout rezim disku ze SATA na IDE nebo do XPcek dodat drivery na SATA....
PC - CPU: Intel Core i5-4670K MB: MSI Z87-G45 Gaming RAM: Kingston KVR1333D3N9K2/8G GPU: Asus Radeon HD7970 3 GB HDD: Kingston SVP100/96GR, Samsung SpinPoint F3 HD502HJ, Western-Digital WD20EARS PSU: Corsair HX750 Chladiče: AC Freezer 13 Pro, 2x AC F9 PWM, 2x AC F12, AC F12 Pro PWM DVD-RW: Samusng SH-S223C Case: Thermaltake Armor VA8003BWS Monitor: LG IPS236V Keyb: Logitech Wave Keyboard Myš: Logitech MX610 Left-Hand OS: Microsoft Windows 7 Professional x86-64 Notebook - Lenovo ThinkPad E530
NetPumi2
Nováček
Nováček
Registrován: 23. úno 2010

Re: problemek s instalaci winxp z usb

Příspěvek od NetPumi2 »

ok a postup?
NetPumi2
Nováček
Nováček
Registrován: 23. úno 2010

Re: problemek s instalaci winxp z usb

Příspěvek od NetPumi2 »

Orava tak jsem to vyrešil v biosu jsem mel AHCI a zmenil jsem to na druhou moznost vic jich tam nebylo (za to diky :-D ).
Ale nastal mi nový problem normalne jsem to dointaloval jako klasicky ale potom pri restartovani toho textoveho modu xpcek se mi zobrazila cerna obrazovka a tam: potize s HW konfi. pc disku zkontrolujte sprousteci cestu ...

potom jsem delal ruzne pokusy zase jsem zpustil flasku a jak je tam to menu tak jsem skusil to GUI prostrdi a tam mi to psalo ze chibi soubor hal.dll v system32 ci co ...
a pak jsem skousel ty dalsi debug boot rDisk ... a zkousel jsem je vsechny hodi stejnou hlasku s disky ... ale jeden mi zobrazil to doinstalovani na hdd takovi to jak tam zadavate uzivatelsky jmeno a tak ... to se nainstalovala a pak zase nic ... od te doby nejde ani jeden z tech bootu

help me plzzzzzzzzzzz
diky
NetPumi2
Nováček
Nováček
Registrován: 23. úno 2010

Re: problemek s instalaci winxp z usb

Příspěvek od NetPumi2 »

no tak jsem to vyresil ... ale nastal dalsi problemek ...
debugoval jsem to a xp se spustili ... ale tet nastal problemek trochuv vetsi ...

mam rozdelenej hdd na dve casti C: a E: a problem je ze windows se nainstalovali na E: ale MBR je C jak to mam prohodit??? prosim pomoooc ..
Odpovědět

Zpět na „Windows XP, 2000, NT“