winuptdt.exe - pozor trojský kůň

Problematika virů a antivirů, zabezpečení PC - firewall, spyware, atd.
Odpovědět
Piddas
Červená karta
Červená karta
Registrován: 21. úno 2008
Bydliště: Pardubice
Kontaktovat uživatele:

winuptdt.exe - pozor trojský kůň

Příspěvek od Piddas »

Dejte si pozor na výše zmíněný proces, který způsobuje totální zasekání vašeho PC, projevuje se to pomalým psaním, píšete a písmenka na obrazovce naskakují velice pomalu, to samé spouštění programů apod. jedná se o trojský kůň, který se umístí do složky C:Windows/system32/winuptdt.exe. vždy po nabootování win je vidět v procesech a samotné vypnutí procesu pomůže jen dokud nevypnete a nezapnete PC. stačí tuto aplikaci trvale odstranit a je po problému.
zombux
Odborník PCT
Odborník PCT
Uživatelský avatar
Registrován: 05. čer 2003
Bydliště: sluníčkář a havloid z pražské lumpenkavárny

Re: winuptdt.exe - pozor trojský kůň

Příspěvek od zombux »

co tím chtěl básník říci? jeden z miliard dalších šmejdů, nevidím důvod to tady rozebírat
Pfizer & Moderna inside
ignorelist: mimo jiné všechny kremrole (danny1691, Lokomotiva, CZECHYa, pavel2003, shorty25, ajtak, stepan001, ulver, brambora81, CZ_viper, tielka a pár dalších exotů)
Piddas
Červená karta
Červená karta
Registrován: 21. úno 2008
Bydliště: Pardubice
Kontaktovat uživatele:

Re: winuptdt.exe - pozor trojský kůň

Příspěvek od Piddas »

chtěl sem tím říct, že se to jeví jako proces spuštěný windowsem... aby si na to uživatelé dali pozor... ale jelikož ty jsi ODBORNÍK, tak vše určitě víš a pro tebe to smysl nemá [dot]
zombux
Odborník PCT
Odborník PCT
Uživatelský avatar
Registrován: 05. čer 2003
Bydliště: sluníčkář a havloid z pražské lumpenkavárny

Re: winuptdt.exe - pozor trojský kůň

Příspěvek od zombux »

ne, chtěl jsem říct jen to, že ohromné množství malware se maskuje názvem podobným jiným systémovým procesům - to není zdaleka nic divného, řekl bych že je to spíš pravidlem.
Pfizer & Moderna inside
ignorelist: mimo jiné všechny kremrole (danny1691, Lokomotiva, CZECHYa, pavel2003, shorty25, ajtak, stepan001, ulver, brambora81, CZ_viper, tielka a pár dalších exotů)
Mija
Nováček
Nováček
Registrován: 15. čer 2010

Re: winuptdt.exe - pozor trojský kůň

Příspěvek od Mija »

winuptdt.exe - to je to co mě dost dlouho trápi, klávesnice reaguje pomalu, háčky mi vyskakují vedle a na ploše mam jenom obrys winuptdt.exe , mám kvuli toho dost zpomalené PC, mužete mi prosím, prosím poradit jak to dát pryč????? :sad:
Michael24
Středně pokročilý
Středně pokročilý
Uživatelský avatar
Registrován: 01. led 2009
Bydliště: Rakovník/Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: winuptdt.exe - pozor trojský kůň

Příspěvek od Michael24 »

Nevím přesně, jak se to projevuje, ale co třeba vypnout proces a smazat ten soubor ze složky Windows? (cesta výše) :roll:
PC: CPU: Intel Core i5 2500K @4.4 GHz + Coolink Corator DS Gk: MSI Radeon R9 280X Gaming RAM: Kingston 8GB 1600MHz CL9 SSD: Crucial MX300 1TB MB: Asus P8P67 Pro OS: Windows 10 Home x64
Odpovědět

Zpět na „Viry, antiviry a bezpečnost“