problem s procesy - asi vir

Problematika virů a antivirů, zabezpečení PC - firewall, spyware, atd.
Odpovědět
muliku
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 05. čer 2009

problem s procesy - asi vir

Příspěvek od muliku »

Ahoj, ve spravci uloh mi bezi nejake dva procesy a zdaji se mi jako nejake nezadouci (vir, spyware, ...). Prosim pomoc. Prikladam foto. Jinak PC jsem projel zatim jen smart scanem v Esetu a ten nic nenasel. Diky za pripadnou pomoc

http://img42.imageshack.us/f/tohle.jpg/

Obrázek
Central Processing Unit: Phenom II x4 965 BE Cooler: Scythe Ninja 3 Mother Board: Gigabyte AMD 890G Random Acces Memory: 2x2 Gb DDR III 1600MHz Kingston Graphic Processing Unit: nVidia GeForce GTX660 2Gb Power Suply Unit: Seasonic M12II-620 - 620W Hard Disk Drives: OCZ Agility 3 120GB, Seagate 1TB, Samsung F3 1Tb
veteran13
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 19. úno 2010
Bydliště: Vsetín/Brno

Re: problem s procesy - asi vir

Příspěvek od veteran13 »

Pnkbstr A, je proces od PunkBusteru, který je u některých her proti cheatům. Ale podívej se jestli si to vůbec instaloval. Měla by být možnost odinstalace v Přidat nebo odebrat programy. To první je dle mě vir, ani strejda googlu o tom nic neví
Má milá rozmilá neplakej! Život už není jinakej.
Dnes buďme ještě veselí, na naši bílé posteli.
Zejtra, co zejtra? Kdožpak ví, zejtra si lehnem do rakví.
kilmal
Začátečník
Začátečník
Registrován: 27. kvě 2010

Re: problem s procesy - asi vir

Příspěvek od kilmal »

Pnkbstr A haveti neni.
b2cnotiagent.exe najdi a dej otestovat na VirusTotal http://www.virustotal.com/cs/ - vysledek sem v podobe odkazu
muliku
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 05. čer 2009

Re: problem s procesy - asi vir

Příspěvek od muliku »

aa pardon, tak jsem zjistil, ze jde o nejakou aplikaci k memu mobilu (LG). Jinak, diky za rady ;)
Central Processing Unit: Phenom II x4 965 BE Cooler: Scythe Ninja 3 Mother Board: Gigabyte AMD 890G Random Acces Memory: 2x2 Gb DDR III 1600MHz Kingston Graphic Processing Unit: nVidia GeForce GTX660 2Gb Power Suply Unit: Seasonic M12II-620 - 620W Hard Disk Drives: OCZ Agility 3 120GB, Seagate 1TB, Samsung F3 1Tb
Odpovědět

Zpět na „Viry, antiviry a bezpečnost“