"Hacknutý" systém

Problematika virů a antivirů, zabezpečení PC - firewall, spyware, atd.
Odpovědět
Aros
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 06. úno 2006
Bydliště: Velká Bystřice

"Hacknutý" systém

Příspěvek od Aros »

Zdravím, kámoš mi donesl PC, kde mu po strartu systému(uvítací obrazovka) vyskočí okno že hacked by nějaký zoufalec(dokonce si tam napsal ICQ...). Jako nemyslím, že by to něco znamenalo, ale jde to nějak jednoduše uvést do původního stavu, když se nedělaly body obnovy? Díky...


//jan.svoboda - přesun z Win XP
Most people think time is like a river that flows swift and sure in one direction. But I have seen the face of time and I can tell you: They're wrong. Time is an ocean in a storm. You may wonder who I am and why I say this. Sit down, and I will tell you the tale like none, of which you have ever heard.
zombux
Odborník PCT
Odborník PCT
Uživatelský avatar
Registrován: 05. čer 2003
Bydliště: sluníčkář a havloid z pražské lumpenkavárny

Re: "Hacknutý" systém

Příspěvek od zombux »

to je podobná otázka jako "nejede mi auto, co mám dělat?" chce to vědět jakým způsobem je tohle provedeno, pak se dá říct co s tím
Pfizer & Moderna inside
ignorelist: mimo jiné všechny kremrole (danny1691, Lokomotiva, CZECHYa, pavel2003, shorty25, ajtak, stepan001, ulver, brambora81, CZ_viper, tielka a pár dalších exotů)
Aros
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 06. úno 2006
Bydliště: Velká Bystřice

Re: "Hacknutý" systém

Příspěvek od Aros »

No tak to já nevím, nikdy jsem se tím nezabýval... Můžeš mi říct co mám udělat, sám od sebe ti o tom nic blíže neřeknu.
Most people think time is like a river that flows swift and sure in one direction. But I have seen the face of time and I can tell you: They're wrong. Time is an ocean in a storm. You may wonder who I am and why I say this. Sit down, and I will tell you the tale like none, of which you have ever heard.
jan.svoboda
Středně pokročilý
Středně pokročilý
Registrován: 25. pro 2009
Bydliště: Chrudim

Re: "Hacknutý" systém

Příspěvek od jan.svoboda »

Jestli je to stále aktuální, podle návodu http://pctforum.tyden.cz/viewtopic.php?f=54&t=159987 sem dej log z RSITu a uvidíme co se dá dělat.
Zde na foru již nejsem aktivní, vyskytuji se na Google+ (http://gplus.to/JanSvoboda), kde aktivně píšu nejen o IT.
Odpovědět

Zpět na „Viry, antiviry a bezpečnost“