Léčení počítače

Problematika virů a antivirů, zabezpečení PC - firewall, spyware, atd.
Odpovědět
ospacek
Nováček
Nováček
Registrován: 15. říj 2010

Léčení počítače

Příspěvek od ospacek »

Zdravím,

počítač se mi nakazil jakousi havětí. V bláhové představě dostatečnosti vlastních schopností jsem aplikoval pár programů, které některé problémy eliminovaly, ale mám nepříjemný pocit, že něco v počítači zůstalo (např. se objevují pokusy o start dll knihoven při startu).
Připojuji výpis z RSIT programu.

Díky za radu
Naposledy upravil(a) ospacek dne pát 15. říj 2010, 08:19, celkem upraveno 1 x.
Lachot
Začátečník
Začátečník
Registrován: 06. říj 2010
Bydliště: Morava

Re: Léčení počítače

Příspěvek od Lachot »

...

//jan.svoboda - upraven odkaz
Naposledy upravil(a) Lachot dne pát 15. říj 2010, 13:50, celkem upraveno 1 x.
ospacek
Nováček
Nováček
Registrován: 15. říj 2010

Re: Léčení počítače

Příspěvek od ospacek »

díky, přesunu to tam
Shit
Odborník PCT
Odborník PCT
Uživatelský avatar
Registrován: 20. pro 2003
Bydliště: Hradec Králové

Re: Léčení počítače

Příspěvek od Shit »

Lachot píše:Také zdravím, váž log vložte spíš na toto forum. Tímto se tam zabívají. [url]http://www.****.**/*****/viewforum.php?f=30[/url] (nedělám to jako reklamu)
Já to spíš vidím jako cílenou reklamu na konkurenční fórum. Vsadím se, že by podobně psaný příspěvek s bezdůvodným odkazem na PCT byl z výše uvedeného fóra tamním vedením okamžitě odstraněn, včetně velké výtky formou PM od tamních moderátorů.....

Nebo že by název sekce na PCT-fóru "Viry, antiviry a bezpečnost" nebyl vidět? Čím se tato sekce podle Vás asi zabývá?
ospacek
Nováček
Nováček
Registrován: 15. říj 2010

Re: Léčení počítače

Příspěvek od ospacek »

je, tak to mě mrzí. Log jsem stáhnul. Nechtěl jsem zbytečně zaměstnávat dvě fóra...
jan.svoboda
Středně pokročilý
Středně pokročilý
Registrován: 25. pro 2009
Bydliště: Chrudim

Re: Léčení počítače

Příspěvek od jan.svoboda »

Ke slovům Shita nemám co dodat, vidím to stejně. Myslím, že kategorie "Viry, antiviry a bezpečnost" je dostatečně pojmenovaná, aby bylo poznat, že viry tu také řešíme. Nebudu tu řešit, zda cílenou reklamu propaguje Lachot, ospacek nebo oba dva.

Ospacek: Popravdě mi je jedno, zda zaměstnáš obě fora, stažení logu je také víceméně na nic. Jde tu o rychlou reakci s propagací konkurenčního fora.

Takže pokud se tu nerozpoutá flamewar, nemusíme toto téma zamykat, ale skryl jsem odkaz na konkurenční forum. Pokud se příště bude opakovat tato forma reklamy na konkurenční fora, bude za to udělen každému účastníkovi reklamy odpovídající postih dle pravidel PCTf.

Btw. Jak psal Shit, být toto na konkurenčním foru, určitě to skončí smazáním příspěvku a "ukamenováním" moderátorem sekce po PM. Proto nevidím důvod, proč povolovat tuto reklamu zde.
Zde na foru již nejsem aktivní, vyskytuji se na Google+ (http://gplus.to/JanSvoboda), kde aktivně píšu nejen o IT.
Lachot
Začátečník
Začátečník
Registrován: 06. říj 2010
Bydliště: Morava

Re: Léčení počítače

Příspěvek od Lachot »

Má chyba, sry.
jan.svoboda
Středně pokročilý
Středně pokročilý
Registrován: 25. pro 2009
Bydliště: Chrudim

Re: Léčení počítače

Příspěvek od jan.svoboda »

Ok, dobře. Každopádně, ten svůj post jsi již dál nemusel editovat, link jsem upravil, zbytek byl bez problémů.
Zde na foru již nejsem aktivní, vyskytuji se na Google+ (http://gplus.to/JanSvoboda), kde aktivně píšu nejen o IT.
Odpovědět

Zpět na „Viry, antiviry a bezpečnost“