Samsung PC Share Manager

Instalace, nastavení, řešení problémů, rady... apod.
Odpovědět
Dejv Rok 99FPS
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 15. led 2007
Bydliště: Frýdek Místek
Kontaktovat uživatele:

Samsung PC Share Manager

Příspěvek od Dejv Rok 99FPS »

Zdravim

Koupil jsem si TV Samsung LE40B650, tato TV ma funkci DLNA což je sdileni dat v PC s televizorem. TV s PC se propojuje s LAN kabelem.
K uspěšněmu sdileni dat se musi nainstalovat dodavany program Samsung PC Share Manager
Jenže tento program funguje na heslo :( jakože jednou jede podruhe ne (spíše ne nežli jo :( )

Problem je v tom že když v tomto programu nastavim ktere složky chci sdilet a dat aktualizovat, tak program buď oznami že servr přestal pracovat nebo se aktualizace v polovině zasekne a dal se nic neděje :( opčas se podaři že dojede do konce.

Tak se chci zeptat jestli vam tento program funguje korektně nebo nikoliv.
Popřípadě jestli by se nedal nahradit nějakym jiným?
CPU Q6600@3,4GHz, GPU HD3870 512MB GPU775MHz@885 VRAM 2250MHz@2530 ASUS P5E x38, RAM Corsair 4x2GB 800MHz cl 4, HDD 250GB Seagate, 640GB Samsung F1 1TB Samsung F3, Zdroj Forton 500W, Monitor Samsung LCD 2243NW 1680*1050
OS: 7 64bit Net. - Down 25Mbit Upl 5Mbit 802.cz
Brázda.l
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar
Registrován: 17. črc 2005
Bydliště: Vysočina

Re: Samsung PC Share Manager

Příspěvek od Brázda.l »

Osobně s tímto softwarem zkušenosti nemám ale zjisti jestli máš nainstalovanou nejnovější verzi (2.32), popř. vyzkoušej spustit v režimu kompatibility s XP (pokud používáš něco jiného).

Jinak bych se klidně nebál napsat na podporu Samsungu.
PC: Asus P8P67 Pro | Intel Core i5-2500K + Cooler Master Hyper 212+ | Gigabyte GTX560 Ti OC | Kingston 12GB DDR III 1333Mhz | Seagate 500GB | Asus DRW-2014L1T | Enermax 600W NAXN 80+ | HP LP2275w

Notebook: Lenovo Thinkpad X200 7459-1P0
Dejv Rok 99FPS
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 15. led 2007
Bydliště: Frýdek Místek
Kontaktovat uživatele:

Re: Samsung PC Share Manager

Příspěvek od Dejv Rok 99FPS »

Nejnovějši verzi mam kompatibilitu jsem taky skoušel ale nepomohlo to. Firmware TV jsem taky aktualizoval.
No skusim tu podporu Samsungu.
CPU Q6600@3,4GHz, GPU HD3870 512MB GPU775MHz@885 VRAM 2250MHz@2530 ASUS P5E x38, RAM Corsair 4x2GB 800MHz cl 4, HDD 250GB Seagate, 640GB Samsung F1 1TB Samsung F3, Zdroj Forton 500W, Monitor Samsung LCD 2243NW 1680*1050
OS: 7 64bit Net. - Down 25Mbit Upl 5Mbit 802.cz
Ollie
Začátečník
Začátečník
Registrován: 07. kvě 2007
Bydliště: Rožnov p.R., Loukov
Kontaktovat uživatele:

Re: Samsung PC Share Manager

Příspěvek od Ollie »

Nemusíš používat originání software, vyhoví jakýkoliv DLNA server. Ten by měl být např. i součástí Windows media playeru 11. Nebo třeba TVersity je prý dobrej. Ještě jsem to nestihl vyzkoušet i když mám Sammyho stejné řady doma :oops: Ale přehrávání videí a mp3 z Nokie funguje parádně 8)
Obrázek
dech
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 28. led 2005
Bydliště: Vsetín
Kontaktovat uživatele:

Re: Samsung PC Share Manager

Příspěvek od dech »

s timto programem jsem mel kdysi jediny problem tehda na XP - kdyz v programu kliknes na SDILET-NASTAVIT ZÁSADY ZAŘÍZENÍ, tam se mi objevila SAMSUNG TV a tu jsem chtěl PŘIJMOUT(povolit ji) tak když jsem na to klik tak se mi ten program kousl a spadl. Pak jsem zjistil, že ASI řešení bylo takové že,pár okamžiků před kliknutím na PŘIJMOUT musíš TV vypnout a přijalo to v pohodě.

Ináč ted řeším uplne nejzahadnejsi zahadu :) :
na WIN 7 Ultimate na desktopu mi tento programek beha v pohode, ale na notasu kde mam WIN7 Home Premium mi program beha taky v pohode,ale TV ho nevidi -kdyz dam na TV ovladaci MEDIA P. tak se mi objevi menu prehravani medialniho obsahu jen pro muj desktop(pokud je zaply). Červeným tlačítkem jde normálně měnit zdroj dat (jiny DLNA zdroj=muj notas s W7HP ,nebo USB atd.)akorat v tomto seznamu zdroju mam jen ten desktop(W7 Ultimate) ale notas nejde videt(W7HP). Díval jsem se na nastavení sdílení ve woknech,ale žádný rozdíl jsem nenašel. Opravdu jediný rozdíl, o kterém vím, je v těch OS, ale žádný v nastavení sítě nebo nastavení programů není.

tak kdyby někdo věděl...diky
verzi PC share manageru mam 2.33
firmware na TV ja taky aktualni odsud: http://www.samsung.com/cz/consumer/tv-a ... ab=support
CPU: AMD Athlon 64 X2 4000+ (65nm), MB: Biostar TA690G, GK: GAINWARD BLISS HD4850 Goes Like Hell, 512MB DDR5, RAM: 2GB DDR2 (800Mhz), HDD:160GB WD, DVD:LG DVD RW 4082B, cpu chladič: Arctic Cooling Alpine 64, Case: CoolerMaster Elite 331 Zdroj: Fortron ATX-400PNF 400W, LCD: Samsung SyncMaster 205BW
dech
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 28. led 2005
Bydliště: Vsetín
Kontaktovat uživatele:

Re: Samsung PC Share Manager

Příspěvek od dech »

no jo...tak to byl windowsovsky firewall ...kdyz jsem ho vypnul tak to uz slo..takze si to tam musim nejak manualne povolit a je to....
no takze je nutne mit povoleno ve firewallu totok(cestu k souboru muzete mit jinou nez ja) :
C:\Program Files (x86)\Samsung\SAMSUNG PC Share Manager\http_ss_win_pro.exe a totok:
C:\Program Files (x86)\Samsung\SAMSUNG PC Share Manager\WiselinkPro.exe
pak to uz frci
Naposledy upravil(a) dech dne úte 23. lis 2010, 19:30, celkem upraveno 1 x.
CPU: AMD Athlon 64 X2 4000+ (65nm), MB: Biostar TA690G, GK: GAINWARD BLISS HD4850 Goes Like Hell, 512MB DDR5, RAM: 2GB DDR2 (800Mhz), HDD:160GB WD, DVD:LG DVD RW 4082B, cpu chladič: Arctic Cooling Alpine 64, Case: CoolerMaster Elite 331 Zdroj: Fortron ATX-400PNF 400W, LCD: Samsung SyncMaster 205BW
Ollie
Začátečník
Začátečník
Registrován: 07. kvě 2007
Bydliště: Rožnov p.R., Loukov
Kontaktovat uživatele:

Re: Samsung PC Share Manager

Příspěvek od Ollie »

Mohl bys pls popsat jaký nový funkce ten firmware přináší? Mění se zpracování obrazu, možnosti přehrávání, nebo zase jenom přibyly nějaký nový widgety?
Právě zatím nechci updatovat, protože bych chtěl časem zkusit alternativní firmware SamyGo, a u novějších firmwarů prý Samsung docela brání tady tomu hackingu...
Obrázek
dech
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 28. led 2005
Bydliště: Vsetín
Kontaktovat uživatele:

Re: Samsung PC Share Manager

Příspěvek od dech »

tyjo, no tak to ti nepovim, ja si to jenom nahral abych zkusil jestli mi to prinese nejake vyhody, ale nic zazracneho jsem nezaznamenal. Ale kdybych to nezkusil, tak bych to nezjistil...kazdopadne to nic pro me neprineslo. zadny changelog jsem nikde nevidel. Pouzivam intenzivne jak DLNA tak pousteni videii z usb a tam taky (podle me, zadna zmena)....ale kdovi
CPU: AMD Athlon 64 X2 4000+ (65nm), MB: Biostar TA690G, GK: GAINWARD BLISS HD4850 Goes Like Hell, 512MB DDR5, RAM: 2GB DDR2 (800Mhz), HDD:160GB WD, DVD:LG DVD RW 4082B, cpu chladič: Arctic Cooling Alpine 64, Case: CoolerMaster Elite 331 Zdroj: Fortron ATX-400PNF 400W, LCD: Samsung SyncMaster 205BW
Ollie
Začátečník
Začátečník
Registrován: 07. kvě 2007
Bydliště: Rožnov p.R., Loukov
Kontaktovat uživatele:

Re: Samsung PC Share Manager

Příspěvek od Ollie »

Dík za rychlou odpověď. U mojeho současnýho FW mi chybí hlavně možnost volby zvukové stopy a titulků při přehrávání filmů z USB. A ty widgety tam, mám nějakej totálně nepoužitelnej šíleně pomalej balík od Yahoo, plus Youtube, a to je myslim vše, máš teda to samý?
Obrázek
dech
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 28. led 2005
Bydliště: Vsetín
Kontaktovat uživatele:

Re: Samsung PC Share Manager

Příspěvek od dech »

jo, pravda - pokud ma avi / mkv vice zvukovych stop,tak se pokousi nejcasteji nacist zrovna tu co neumi(dlna/usb) - DTS :-) Ale i kdyby byly obe dve stopy AC3 tak si vybrat nelze(ted si nejsem jisty protoze TV je prave jinde nez ja-ale kouknu na to a kdybych zjistil opak tak napisu). titulky u filmu mam nastesti vzdycky jenom jedny-ale stridat je podle me taky nejde-nejakou takovou moznost sem tam nevidel. widgety-ty se podle me nezmenily-vypadaji stejne-pocasi,youtube, no a zbytek uz ani nevim. Hlavne jsem doufal ze se zdokonali vykreslovani obrazu v HD pri rychlych scenach-nekdy se obraz trhá,řeže,půlí. MOŽNÁ že se to trochu zlepsilo-ale to je jen moje subjektivni hodnoceni a přání.
CPU: AMD Athlon 64 X2 4000+ (65nm), MB: Biostar TA690G, GK: GAINWARD BLISS HD4850 Goes Like Hell, 512MB DDR5, RAM: 2GB DDR2 (800Mhz), HDD:160GB WD, DVD:LG DVD RW 4082B, cpu chladič: Arctic Cooling Alpine 64, Case: CoolerMaster Elite 331 Zdroj: Fortron ATX-400PNF 400W, LCD: Samsung SyncMaster 205BW
Faltak
Nováček
Nováček
Registrován: 22. pro 2010

Re: Samsung PC Share Manager

Příspěvek od Faltak »

Chtěl bych se zeptat jaké typy souboru lze na Samsungu přes DLNA přehrát a jaká je podpora titulků? Děkuji za odpověď
dech
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 28. led 2005
Bydliště: Vsetín
Kontaktovat uživatele:

Re: Samsung PC Share Manager

Příspěvek od dech »

Titulky srt
videa mkv avi wmv
ale mnohem víc se člověk dozví z návodu. Např tady
na www samsungu jsou k stáhnutí
CPU: AMD Athlon 64 X2 4000+ (65nm), MB: Biostar TA690G, GK: GAINWARD BLISS HD4850 Goes Like Hell, 512MB DDR5, RAM: 2GB DDR2 (800Mhz), HDD:160GB WD, DVD:LG DVD RW 4082B, cpu chladič: Arctic Cooling Alpine 64, Case: CoolerMaster Elite 331 Zdroj: Fortron ATX-400PNF 400W, LCD: Samsung SyncMaster 205BW
killerek
Začátečník
Začátečník
Registrován: 09. pro 2003
Bydliště: Praha

Re: Samsung PC Share Manager

Příspěvek od killerek »

Titulky mi to prehralo i sub, jen se museji jmenovat uplne stejne jako soubor s videem.
Faltak
Nováček
Nováček
Registrován: 22. pro 2010

Re: Samsung PC Share Manager

Příspěvek od Faltak »

A DLNA server jste pouzili nejaky software v PC nebo máte DLNA na NAS?
dech
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 28. led 2005
Bydliště: Vsetín
Kontaktovat uživatele:

Re: Samsung PC Share Manager

Příspěvek od dech »

:-D viz název topicu
CPU: AMD Athlon 64 X2 4000+ (65nm), MB: Biostar TA690G, GK: GAINWARD BLISS HD4850 Goes Like Hell, 512MB DDR5, RAM: 2GB DDR2 (800Mhz), HDD:160GB WD, DVD:LG DVD RW 4082B, cpu chladič: Arctic Cooling Alpine 64, Case: CoolerMaster Elite 331 Zdroj: Fortron ATX-400PNF 400W, LCD: Samsung SyncMaster 205BW
Odpovědět

Zpět na „Ostatní programy“