Nepochopitelny problem s pripojenim pres USB

Vše o CD-R/RW, DVD±R/RW, Blu-ray, HD DVD, ZIP, FDD a dalších.

Moderátoři: morke, Igoreso, Loki5567

Odpovědět
vision69
Nováček
Nováček
Registrován: 16. čer 2010

Nepochopitelny problem s pripojenim pres USB

Příspěvek od vision69 »

Koupil jsem si PC EEE Box a kdyz k nemu pripojim externi DAC pres USB, dela to zvlastni problemy.
Kdyz zarizeni pripojim k vypnutemu PC, zapnu PC, po startu windows vse funguje.
Kdyz ale prejdu do rezimu spanku a vratim se zpet, zarizeni prestane fungovat (misto zvuku se oziva bud divny pazvuk, nebo vubec nic), nekdy se ani zarizeni nezobrazi v panelu zvuky. To same dela, kdyz zarizeni necham v USB a restartuju PC a nebo staci, ze odpojim USB kabel a zase zapojim. A ted zahada! DAC funguje i se vsemi jmenovanymi variantami, ale pouze pokud zarizeni nepripojim primo do PC, ale pres jakykoliv USB rozbocovac.
DAC i kabel USB jsou v poradku, protoze na notesu vse funguje bez problemu. Kabel muzu odpojovat a pripojovat za behu, vzdy vse hraje tak jak ma.
Prosim o jakoukoliv radu. Ja to proste nechapu.
Windows je 7 Home Premium.
Butch
Středně pokročilý
Středně pokročilý
Uživatelský avatar
Registrován: 17. črc 2003
Bydliště: Praha

Re: Nepochopitelny problem s pripojenim pres USB

Příspěvek od Butch »

Videl bych to na nejaky zkrat nebo studeny spoj nebo spatne stineni uz z vyroby. Podle me je to na reklamaci.

Chovaji se ti USB porty podobne s dalsimi zarizenimi po usb?
Intel i7 3770K@4,2GHz(1,3V)+Coolink Corator DS, Asus Maximu​s IV GENE​-Z, ASUS Geforce GTX 1070 Strix 8GB, 16GB RAM Kingston, Samsung SSD 850 EVO 500GB+250GB, Samsung F3 1TB, WD RED 8TB, Fractal Arc Mini, Benq VW2420H, CM Silent Pro M2-720W, Logitech G502 proteus spectrum, Logitech Z-2300, Xbox ONE S gamepad, Logitech G11, Creative Sound Blaster X-Fi HD USB SBX, Lian-Li BZ-H06
vision69
Nováček
Nováček
Registrován: 16. čer 2010

Re: Nepochopitelny problem s pripojenim pres USB

Příspěvek od vision69 »

PC ma celkem 4 porty USB 2.0 a 2 porty USB 3.0. Ten problem, o kterem jsem psal je u vsech portu. Je jedno, do ktereho to zapojim.
Jina zarizeni zapojena do techto USB portu funguji bez problemu. Problem je pouze u toho DACu.
Ale jak jsem psal, DAC na jinem PC (laptopu) funguje naprosto spravne.
Odpovědět

Zpět na „Optická, výměnná a jiná zařízení“