aktivace win xp home sp2

Všechny dotazy, problémy a řešení týkající se Windows XP, Windows 2000 a Windows NT.

Moderátor: Loki5567

Odpovědět
tomaskolik
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 02. črc 2009
Bydliště: Třebíč

aktivace win xp home sp2

Příspěvek od tomaskolik »

existuje nějaká jiná možnost aktivace než přes net a telefon? instalovat jsem totiž xp (original samosebou) a i když je PC připojeno na net nelze to aktivovat... hodi to hlášku že neni možno kontaktovat server a hotovo..

Gigabyte MA785GT-UD3H
AMD PHENOM II X4 955 BE 3,2 Ghz@4,0 Ghz + Cooler Master Hyper 212+
Kingston HyperX 2x2GB 1600Mhz DDR3
Gainward GTX 470 Golden Sample 1280MB
WD Velociraptor 74GB + Samsung F4 2TB
Seasonic M12 620W
Thermaltake V3 Black edition - mod snad bude brzy hotov
W7 64-bit PRO
zombux
Odborník PCT
Odborník PCT
Uživatelský avatar
Registrován: 05. čer 2003
Bydliště: sluníčkář a havloid z pražské lumpenkavárny

Re: aktivace win xp home sp2

Příspěvek od zombux »

tuším že pouze internet a telefon. pokud zrovna nemáš telefon po ruce, nech si vygenerovat ID, telefonicky to vyřiď jinde, a ty číslice tam pak dopiš a aktivuj.
Pfizer & Moderna inside
ignorelist: mimo jiné všechny kremrole (danny1691, Lokomotiva, CZECHYa, pavel2003, shorty25, ajtak, stepan001, ulver, brambora81, CZ_viper, tielka a pár dalších exotů)
tomaskolik
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 02. črc 2009
Bydliště: Třebíč

Re: aktivace win xp home sp2

Příspěvek od tomaskolik »

no hlavně mi vrtá hlavou proč to nejde aktivovat přes net... servry mrkvosoftu jsou normalně dostupny, ale ten aktivator se prostě ne a ne... kolik si účtujou za minutu? předpokládám že hodně...
a navíc to na mě už vybaflo s uplynulou lhůtou na aktivaci... i když to asi bude tím že jsem při instalaci měl o 2 roky starší datum a pak jsem to přenastavil na správné že? potřebuji se tam totiž dostat pro to id...

Gigabyte MA785GT-UD3H
AMD PHENOM II X4 955 BE 3,2 Ghz@4,0 Ghz + Cooler Master Hyper 212+
Kingston HyperX 2x2GB 1600Mhz DDR3
Gainward GTX 470 Golden Sample 1280MB
WD Velociraptor 74GB + Samsung F4 2TB
Seasonic M12 620W
Thermaltake V3 Black edition - mod snad bude brzy hotov
W7 64-bit PRO
zombux
Odborník PCT
Odborník PCT
Uživatelský avatar
Registrován: 05. čer 2003
Bydliště: sluníčkář a havloid z pražské lumpenkavárny

Re: aktivace win xp home sp2

Příspěvek od zombux »

aktivace přes telefon je samozřejmě zdarma... jen to obvykle odmítne volání z mobilu a je třeba zavolat na jiné číslo které stojí pár Kč. nelámal bych si s tím hlavu a prostě tam zavolal, jako uživatel legálního systému máš právo na to aby ti to aktivovali.
Pfizer & Moderna inside
ignorelist: mimo jiné všechny kremrole (danny1691, Lokomotiva, CZECHYa, pavel2003, shorty25, ajtak, stepan001, ulver, brambora81, CZ_viper, tielka a pár dalších exotů)
tomaskolik
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 02. črc 2009
Bydliště: Třebíč

Re: aktivace win xp home sp2

Příspěvek od tomaskolik »

takže jestli správně chápu dovolam se na automat vyhodim mu ID a on zas hodí ID mě který potom namlátím do aktivátoru a je klid?

a taky doufám předpokládám správně že nevadí instalace z upravené instalačky, klíč je na home SP1, instaloval jsem staženy SP2 s integrovanýma ovladačema na použitý HW a dalšími softíky

Gigabyte MA785GT-UD3H
AMD PHENOM II X4 955 BE 3,2 Ghz@4,0 Ghz + Cooler Master Hyper 212+
Kingston HyperX 2x2GB 1600Mhz DDR3
Gainward GTX 470 Golden Sample 1280MB
WD Velociraptor 74GB + Samsung F4 2TB
Seasonic M12 620W
Thermaltake V3 Black edition - mod snad bude brzy hotov
W7 64-bit PRO
zombux
Odborník PCT
Odborník PCT
Uživatelský avatar
Registrován: 05. čer 2003
Bydliště: sluníčkář a havloid z pražské lumpenkavárny

Re: aktivace win xp home sp2

Příspěvek od zombux »

ano, když vybereš "aktivovat po telefonu", objeví se ti okno kde vybereš ČR, ono ti to nabídne telefonní číslo a vygeneruje několik skupin znaků. ty se pak zadají telefonem aktivačnímu automatu, ten zase vyplivne jinou sadu čísel, který se pak zadají v tom dialogu, a aktivuje se to.
klíč z SP1 by neměl ničemu vadit, pokud ovšem ta "upravená verze" skutečně je Home edition.
Pfizer & Moderna inside
ignorelist: mimo jiné všechny kremrole (danny1691, Lokomotiva, CZECHYa, pavel2003, shorty25, ajtak, stepan001, ulver, brambora81, CZ_viper, tielka a pár dalších exotů)
tomaskolik
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 02. črc 2009
Bydliště: Třebíč

Re: aktivace win xp home sp2

Příspěvek od tomaskolik »

sto pro byla... :) no uvidíme, díky za rady

Gigabyte MA785GT-UD3H
AMD PHENOM II X4 955 BE 3,2 Ghz@4,0 Ghz + Cooler Master Hyper 212+
Kingston HyperX 2x2GB 1600Mhz DDR3
Gainward GTX 470 Golden Sample 1280MB
WD Velociraptor 74GB + Samsung F4 2TB
Seasonic M12 620W
Thermaltake V3 Black edition - mod snad bude brzy hotov
W7 64-bit PRO
tomaskolik
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 02. črc 2009
Bydliště: Třebíč

Re: aktivace win xp home sp2

Příspěvek od tomaskolik »

mno tak parada.... at zije mrkvosoft

volam na linku, vsecko v pohode, aktivace bez problému... celej šťastnej že zas fungujou wokna jsem natah ovladače pro ex. hadr, tiskarnu a scaner... reset > lognutí do windows > WTF???? zase to chce aktivaci že prej bez ní ani ránu, tak jsem vyhrabal id co mi dal mrkvosoft že ho tam zas namlátím a bude klid a ouha "Vaše kopie systému Windows byla již aktivována" řikam si fajne jedeme dál ale místo práce byl jen pláč odhlásí mě to a šmytec... ani do stavu nouze mě to nepustí abych přemáz wpa.dpl a aktivoval znova...

si tak říkám jestli ta instalačka co jsem stahl nebyla nějak poupravena kvůli te slavne aktivaci... hold použiju origo a zas tam budu dvě hodiny, všechny softy a drivery, tahat ručně.

wokna rulezzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzz

Gigabyte MA785GT-UD3H
AMD PHENOM II X4 955 BE 3,2 Ghz@4,0 Ghz + Cooler Master Hyper 212+
Kingston HyperX 2x2GB 1600Mhz DDR3
Gainward GTX 470 Golden Sample 1280MB
WD Velociraptor 74GB + Samsung F4 2TB
Seasonic M12 620W
Thermaltake V3 Black edition - mod snad bude brzy hotov
W7 64-bit PRO
Maranov
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar
Registrován: 21. črc 2006

Re: aktivace win xp home sp2

Příspěvek od Maranov »

Tuzing = cesta do pekla. Nevím kolik lidí se ještě bude muset spálit, než dají lidi s ničením integrity systému pokoj.
DESKTOP: C2D E8200 (pasivně); ATI HD 3870 (AC S1, 120 fan@5V); 4GB RAM; OCZ Vertex2 SSD 64GB; 320+320+250GB JBOD (odhlučněno); 2x FSC P19-2 (2056x1024)
MOBILE: Lenovo Thinkpad T420 4177 CTR, Crucial M4 SSD 128GB, 6GB RAM; FSC P19-2; Logitech G400
POCKET: Nokia Hulmia 800; Hitachi 500GB@Scythe Kamazo 2 (eSATA); Creative EP-630
AUDIO: Sennheiser HD 555 (foam mod), NuForce Icon µDAC, FLAC, ReplayGain, f2k

"A Man's mortality is a compass that points his way in life."
CZDaywalker
Středně pokročilý
Středně pokročilý
Registrován: 14. pro 2007
Bydliště: Far, far, away

Re: aktivace win xp home sp2

Příspěvek od CZDaywalker »

Jste si jistý, že jste použíl správné CD a správný klíč?

Ty případy, kdy se objevuje hláška typu Aktivace provedena, ale pořád ji chce od Vás znovu a znovu se děje u XP.
Případy jsou při použití nesprávného média a klíče (rozumějte jiné verze SP, např. SP2a, SP2b, Sp2c apod.)
zombux
Odborník PCT
Odborník PCT
Uživatelský avatar
Registrován: 05. čer 2003
Bydliště: sluníčkář a havloid z pražské lumpenkavárny

Re: aktivace win xp home sp2

Příspěvek od zombux »

Maranov píše:Tuzing = cesta do pekla. Nevím kolik lidí se ještě bude muset spálit, než dají lidi s ničením integrity systému pokoj.
s tím naprosto souhlasím.
Pfizer & Moderna inside
ignorelist: mimo jiné všechny kremrole (danny1691, Lokomotiva, CZECHYa, pavel2003, shorty25, ajtak, stepan001, ulver, brambora81, CZ_viper, tielka a pár dalších exotů)
PCnaprd
Nováček
Nováček
Registrován: 07. úno 2011

Re: aktivace win xp home sp2

Příspěvek od PCnaprd »

Tak já mám ještě zajímavější bonbónek od Microsoftu ... číslo pro aktivaci po telefonu 221777222 hlásí, že účastník je dočasně nedostupný. To je mimochodem již druhý den. Pevnou linku nemáme, takže jsem ve slepé ulici. To je vopruz ... :angry2:
CZDaywalker
Středně pokročilý
Středně pokročilý
Registrován: 14. pro 2007
Bydliště: Far, far, away

Re: aktivace win xp home sp2

Příspěvek od CZDaywalker »

Pužijte čísla 800 100 074 nebo 261 197 665
Odpovědět

Zpět na „Windows XP, 2000, NT“