XP sp2

Všechny dotazy, problémy a řešení týkající se Windows XP, Windows 2000 a Windows NT.

Moderátor: Loki5567

Odpovědět
tielka
Středně pokročilý
Středně pokročilý
Uživatelský avatar
Registrován: 24. kvě 2008
Bydliště: čulak

XP sp2

Příspěvek od tielka »

vyhrabal sem doma xpečka origo samo,dceři budu skládat pc a win7 mám už naistalované a nechce se mě kupovat nové,dá se přejít XP na WIN 7 bezplatně dík.
Brázda.l
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar
Registrován: 17. črc 2005
Bydliště: Vysočina

Re: XP sp2

Příspěvek od Brázda.l »

Bezplatně určitě ne.
PC: Asus P8P67 Pro | Intel Core i5-2500K + Cooler Master Hyper 212+ | Gigabyte GTX560 Ti OC | Kingston 12GB DDR III 1333Mhz | Seagate 500GB | Asus DRW-2014L1T | Enermax 600W NAXN 80+ | HP LP2275w

Notebook: Lenovo Thinkpad X200 7459-1P0
CZDaywalker
Středně pokročilý
Středně pokročilý
Registrován: 14. pro 2007
Bydliště: Far, far, away

Re: XP sp2

Příspěvek od CZDaywalker »

Pouze přes upgrade nebo plnou licenci.
Na W7 se dalo výhradně přecházet za menší částku u Visty a technologické záruky.
Zadarmo u SW je velmi neobvyklá věc :)
Shit
Odborník PCT
Odborník PCT
Uživatelský avatar
Registrován: 20. pro 2003
Bydliště: Hradec Králové

Re: XP sp2

Příspěvek od Shit »

Stačí upgrade. Získáš "krabici" za cenu OEM. :)
tielka
Středně pokročilý
Středně pokročilý
Uživatelský avatar
Registrován: 24. kvě 2008
Bydliště: čulak

Re: XP sp2

Příspěvek od tielka »

dobrý kluci vyměnujete si tu názory jak to má či némá být ale celá politika MS nezajímá .já chci OS oni chtějí prachy to je z mého hlediska vše.pokud musím vyhodit prachy za OS tak stávající XP prodám k utrženým prachum si dodám a WIN 7 koupím další možnost stáhnu si vyháčkované 8-)
jan.svoboda
Středně pokročilý
Středně pokročilý
Registrován: 25. pro 2009
Bydliště: Chrudim

Re: XP sp2

Příspěvek od jan.svoboda »

Řešení licence (upgradu) na Win 7 vyděleno do http://pctforum.tyden.cz/viewtopic.php?f=31&t=166808 - zde se prosím držte tématu.

Tielka: Pokud chceš používat nelegální Win, předpokládám, že případné problémy s nimi tu řešit nebudeš...
Zde na foru již nejsem aktivní, vyskytuji se na Google+ (http://gplus.to/JanSvoboda), kde aktivně píšu nejen o IT.
Odpovědět

Zpět na „Windows XP, 2000, NT“