Nezdařená instalace Windows XP -> PC se neustale restartuje

Všechny dotazy, problémy a řešení týkající se Windows XP, Windows 2000 a Windows NT.

Moderátor: Loki5567

Odpovědět
Jencl
Nováček
Nováček
Registrován: 08. srp 2010

Nezdařená instalace Windows XP -> PC se neustale restartuje

Příspěvek od Jencl »

Ahoj,
na mém starém PC se nezdařila reinstalace Windows XP - nedoběhla do konce a počítač se v jejím průběhu vypnul. Teď když spustím PC, objeví se hláška "Restartování instalačního programu......." potom se objeví kursor a následně se PC restartuje. Pomocí F8 už jsem se dostal k systémové opravě a vypadalo to nadějně, objevila se černá obrazovka s napisem Nouzový režim po stranách, ale potom se PC opět restartoval. A bootovaci disk mi to nechce prečíst a přitom samozřejmě před instalací všechno probíhalo správně a nebyla to první reinstalace. Jinak mě taky napadlo, připojit HDD k druhému PC a zformátovat nebo něco podobného, ale je to ATA a na druhém PC nemám ATA konektor, takže mě zajímá jestli je nějaká možnost jak to rozchodit někde v BIOSU popř. jinde.

Díky za odpovědi
zombux
Odborník PCT
Odborník PCT
Uživatelský avatar
Registrován: 05. čer 2003
Bydliště: sluníčkář a havloid z pražské lumpenkavárny

Re: Nezdařená instalace Windows XP -> PC se neustale restartuje

Příspěvek od zombux »

v první řadě bych udělal test povrchu disku, a pak samozřejmě čistou instalaci, snažit se nějak obnovit nekompletní instalaci je v podstatě nemožné
Pfizer & Moderna inside
ignorelist: mimo jiné všechny kremrole (danny1691, Lokomotiva, CZECHYa, pavel2003, shorty25, ajtak, stepan001, ulver, brambora81, CZ_viper, tielka a pár dalších exotů)
Jencl
Nováček
Nováček
Registrován: 08. srp 2010

Re: Nezdařená instalace Windows XP -> PC se neustale restartuje

Příspěvek od Jencl »

Jak presne mam spustit novou instalaci? Zkousel sem nekolikrat zacit znova instalaci z bootovaciho CD, ale PC ho nenacte i kdyz je slyset mechaniku jak cte. Potom se znova restartuje a tak porad dokola.


Diky
Odpovědět

Zpět na „Windows XP, 2000, NT“