World of Tanks

Problémy, zážitky, rady či pořádání LAN party

Moderátor: Baneshee

Odpovědět
RiCK
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 18. kvě 2008
Bydliště: Királyhelmec

Re: World of Tanks

Příspěvek od RiCK »

Tak teda ja som s T-46 spokojný až až :-) S tým 76mm. delom v pohode dávam tanky vyšších tierov.
Ale dostať sa k T-34 sa dá jedine cez A-20, že ? :-)
Mimochodom, nedajú sa posielať kredity kamarátom ?
Hromy Hněvu podřimují na Severu. Podobny dubu, jehož větve jsou plny hnoje, a hnízd nářků, a pláče, snášených na Zemi které spalují Noc i Den a vyvrhují stáda škorpionů a vypouštějí síru smíchanou s Jedem. To jsou Hromy, které jsou okamžitě připraveny rozeřvat se stovkami mohutných Katastrof a statisíců Pohrom, po kterých nezůstane nic a nikdo zde nic nepozná. Jedna skála porodí tisíce, právě když Srdce Člověka dosáhne jeho Myšlenek.
Prometheus
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 30. srp 2008
Bydliště: Aussig
Kontaktovat uživatele:

Re: World of Tanks

Příspěvek od Prometheus »

LOVIT píše:moc pěkný, je vidět síla středního tanku, to mě celkem vadí, že s lehkým se dostávám do střetu s KV a podobně, no to je jedna rána a čau, a když se nechá ostřelovat tak stejně 4,7cm kanonem neprostřelím nic, možná tak sloupnu lak HEčkem, jedu i německý tank destroyery, no ten první jagerpanzer to je vysmech lauf ma naměr tak 20 stupňů dohromady, marder II už jde, ale i tak zase 50 mm ve střetu s těžkým/středním tankem není moc šance, sem tam s tím něco trefím, ale to spíš kempující arty nebo lehkej tank, střední sem tam projde, ale nemám šanci
To jseš potom docela lama, Marder si v pohodě dá KV, chce to líp mířit ;-)
Vždy prodávám i jinde.
keistown
Žlutá karta
Žlutá karta
Registrován: 16. srp 2009

Re: World of Tanks

Příspěvek od keistown »

LOVIT: pockej si na Hetzer, ma docela krutej armor a s mym SU-76 a SU-85B jsem s nim hodnekrat prohral jenom diky tomu ze to po nem proste sjede

Prometheus: SU-85B v zakladu 76mm 110dmg 78pen a KV jsem nekdy "strelil" z boku asi za 10%, zezadu to slo castejc ale vic jak 10-15% mu to na jednu ranu neubralo, Marder II ma 7,6cm 125dmg 118pene asi by to slo lip ale zadny orgie by se na KVcka asi nekonaly, kdyz nekouka tak ho asi sejmes ale jak o tobe vi tak bud ujet nebo to smrdi onehitem

RiCK: T-46 je fajn, nevim s kym je presne v bitvach ale mam SU-85 (T5) a jsem s obludama typu IS a ty bez poradnyho kveru nerozbiju, pruser je ze kver stoji 14k xp a za vyhru mam asi 200-300 :? ty kredity pravdepodobne posilat nejdou, docela by to boostlo zacinajici hrace 8)
RiCK
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 18. kvě 2008
Bydliště: Királyhelmec

Re: World of Tanks

Příspěvek od RiCK »

Teraz som pozeral a kredity sa nedajú, len zlaťáky :-( Inak SU-85 som práve stretol s BT-7 (tier 3) :-)
S BT-7 väčšinou dávam tak 200-300 xp, s T-46 400-500 xp. Už sa teším na A-20, snáď tam už budú vyššie odmeny (kredity aj xp), takto je to fakt zdlhavé ..
Hromy Hněvu podřimují na Severu. Podobny dubu, jehož větve jsou plny hnoje, a hnízd nářků, a pláče, snášených na Zemi které spalují Noc i Den a vyvrhují stáda škorpionů a vypouštějí síru smíchanou s Jedem. To jsou Hromy, které jsou okamžitě připraveny rozeřvat se stovkami mohutných Katastrof a statisíců Pohrom, po kterých nezůstane nic a nikdo zde nic nepozná. Jedna skála porodí tisíce, právě když Srdce Člověka dosáhne jeho Myšlenek.
keistown
Žlutá karta
Žlutá karta
Registrován: 16. srp 2009

Re: World of Tanks

Příspěvek od keistown »

Myslim ze kredity a xp jsou primo umerny dmg kterej das * nejaky nasobitel navic treba za vyssi tier cile atd. s T-26 davam daleko vic xp nez s su-76 protoze nastrilim behem boje hodne dmge do loltraktoru atd. zatimco TD jsou kemp tanky a neni tam tolik akce
RiCK
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 18. kvě 2008
Bydliště: Királyhelmec

Re: World of Tanks

Příspěvek od RiCK »

Prečo sa nedajú normálne xp u tanku konvertovať na free xp ? (viz. príloha)
Teraz ale čo som upravoval ten obrázok, ma osvietilo, a asi to bude tak, že prevedenie XY xp na 25 free xp stojí 1 gold.
Ak je to tak, tak to môžem os**ť ... Radšej tú hru mali hodiť na Steam s cenovkou čo ja viem 10-15€ a radšej si to kúpim, ako sa j***ť s goldmi za nekresťanské ceny ...
Hromy Hněvu podřimují na Severu. Podobny dubu, jehož větve jsou plny hnoje, a hnízd nářků, a pláče, snášených na Zemi které spalují Noc i Den a vyvrhují stáda škorpionů a vypouštějí síru smíchanou s Jedem. To jsou Hromy, které jsou okamžitě připraveny rozeřvat se stovkami mohutných Katastrof a statisíců Pohrom, po kterých nezůstane nic a nikdo zde nic nepozná. Jedna skála porodí tisíce, právě když Srdce Člověka dosáhne jeho Myšlenek.
LOVIT
Středně pokročilý
Středně pokročilý
Uživatelský avatar
Registrován: 21. zář 2004
Bydliště: Praha/Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Re: World of Tanks

Příspěvek od LOVIT »

na goldech vydělají řádově víc :)
2 keistown: dík za objasnení, já si právě říkal že bych byl až tak levej, přecejen ten marder měl stockovej kanon myslim 50 mm, což je bída, teď mám 70 mm prostě ten za 2000 xp a pak je snad ten 76... jo s tím pak se asi dá něco dělat.
Osobně mi nejvíc vyhovuje gameplay za klasický tank, TD je dost o kempu ze zálohy a tak nějak srabácky najistotu, arty je bez průzkumu a domácí obrany celkem bezbranná - zkušenost s SU 18 což je vrak největší, z tanků sem projel loltraktor, základní ruský, který mi příjde o dost horší (oba full upgrade) pak pz35t - slušný kousek a pz38t, bral sem je taky kvůli našemu původu a s 47 mm kanonem je to slušná řežba.

ad kredity: no je to děs, já teď spořím cca 200 000 na novej tank :X mám fakt pocit, že bez kupování goldů to je dlooouhá cesta, ale uvidím, zatím mě to baví, a chodí to i celkem uspokojivě na i3 380m s hd 6370, až na fps dropy při střelbě :X (1366*768, textury high, dohled high, ostatní tak medium low... fps 20-40)
DESKA: Asus P5Q-EM, CPU: Intel Core2 Quad Q9300@3,15GHz, RAM: 4x2GB Kingmax 800 MHz, GPU:Gainward GTX 460 768MB, HDD: 2x WD VelociRaptor 300GB Raid 0 + WD green 640, ZDROJ: Enermax Liberty 500W ;;;--;;; Peklostroj: DESKA: GA G41M-combo, CPU: Intel Pentium Dual Core E2160@3GHz, RAM: 2x1GB Kingmax 667 MHz, GPU:Saphire HD4670 Ultimate 512MB, HDD: WD green 500, ZDROJ: Fortron 80+ 350W;;;--;;; Notebook:HP probook 4520s
keistown
Žlutá karta
Žlutá karta
Registrován: 16. srp 2009

Re: World of Tanks

Příspěvek od keistown »

Na forech jsem cetl a vicemene to souhlasi ze kazdej stockovej tank je shit, ty dalsi kvery ho posunou uplne jinam (plus pasy motory atd.) dalsi vec je ze mit aspon gunnera na 75% se vyplati

co se tyka kreditu, jak vul jsem sporil 90k s AT-1, mel jsem asi 700 za prohru a 1500 za vyhru, pak jsem zjistil ze kdyz si vemu T-26 (T2) tak jsem v bitve s T1 a T2 a muzu nastrilet 2 az 5000 coz je daleko lepsi

fps dropy jsou pri pohledu pres dalekohled ? jestli jo tak je to (podle ofiko fora) problem s ati
LOVIT
Středně pokročilý
Středně pokročilý
Uživatelský avatar
Registrován: 21. zář 2004
Bydliště: Praha/Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Re: World of Tanks

Příspěvek od LOVIT »

jo presně tak přes optiku, aha tak zas ati rulez :X, no o víkendu to ještě zkusím na hd4670 na druhym kompu...
e: tak sem dal topgun :)
Obrázek

ono když vás to hodí mezi nováčky dá se to celkem dobře, musím poděkovat posádce, především nabíječi a střelci :), ale podle screenu je videt, že to bylo tak tak :)
DESKA: Asus P5Q-EM, CPU: Intel Core2 Quad Q9300@3,15GHz, RAM: 4x2GB Kingmax 800 MHz, GPU:Gainward GTX 460 768MB, HDD: 2x WD VelociRaptor 300GB Raid 0 + WD green 640, ZDROJ: Enermax Liberty 500W ;;;--;;; Peklostroj: DESKA: GA G41M-combo, CPU: Intel Pentium Dual Core E2160@3GHz, RAM: 2x1GB Kingmax 667 MHz, GPU:Saphire HD4670 Ultimate 512MB, HDD: WD green 500, ZDROJ: Fortron 80+ 350W;;;--;;; Notebook:HP probook 4520s
Prometheus
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 30. srp 2008
Bydliště: Aussig
Kontaktovat uživatele:

Re: World of Tanks

Příspěvek od Prometheus »

Nevím jak vám, ale mě docela často padá, nebo resetuje grafický ovladač. Netuším čím to je, oc neprovozuju, u jiných her mi to nedělá, pouze u WoT. V 99% případů když se mi podaří do hry vrátit mě čeká vrak.
Vždy prodávám i jinde.
RiCK
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 18. kvě 2008
Bydliště: Királyhelmec

Re: World of Tanks

Příspěvek od RiCK »

nice LOVITe, 7mich som ešte nedal nikdy, rekord mám 5 s T-46kou na mape plnej loltratkorov (lol, milujem ten "názov" :D )
Inak práve som horko ťažko pozháňal s BT-7 tých 3k xp na A-20, idem ho odomknúť a čo to - pred A-20kou sú ešte 2 motory s "cenami" 500 a 1500 xp ... :evil: :cry: :lol:
Hromy Hněvu podřimují na Severu. Podobny dubu, jehož větve jsou plny hnoje, a hnízd nářků, a pláče, snášených na Zemi které spalují Noc i Den a vyvrhují stáda škorpionů a vypouštějí síru smíchanou s Jedem. To jsou Hromy, které jsou okamžitě připraveny rozeřvat se stovkami mohutných Katastrof a statisíců Pohrom, po kterých nezůstane nic a nikdo zde nic nepozná. Jedna skála porodí tisíce, právě když Srdce Člověka dosáhne jeho Myšlenek.
Prometheus
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 30. srp 2008
Bydliště: Aussig
Kontaktovat uživatele:

Re: World of Tanks

Příspěvek od Prometheus »

7 je slušné, já mám max 8 - s Hetzerem a KV. Jde i 9-10, ale jen jako dorážeč a domluvit se se členy týmu aby ti je nechali, ono je to ale stejně viceméně jedno, hraje se na dmg a podle toho jsou expy i kredity.
Vždy prodávám i jinde.
Sinpa
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar
Registrován: 12. úno 2006
Bydliště: Zbůch

Re: World of Tanks

Příspěvek od Sinpa »

Se Stugem III mam rekord 9kusů a většina byla celá má.
Najížděli si hezky po jednom :twisted:
AMD RYZEN 5 3600/Noctua NH-U12P, ASUS TUF B450-PRO GAMING, Patriot Viper 4 Series 16GB KIT DDR4 3200Mhz CL16, Sapphire NITRO+ Radeon RX 5700XT 8G, Corsair RM750x, Samsung 970 EVO 500GB, Samsung 860 EVO 500GB, Intel SSD 530 120GB, WD AV Green Power 2TB, Chieftec Mesh LCX-01SL-SL-B silver, FiiO E10k OLYMPUS 2, EDIFIER R1280T WOOD , Sennheiser HD 4.40 BT, Dell Alienware Low-profile RGB Mechanical Gaming Keyboard AW510K Dark Side of the Moon, Logitech G502 Proteus Spectrum
keistown
Žlutá karta
Žlutá karta
Registrován: 16. srp 2009

Re: World of Tanks

Příspěvek od keistown »

Hetz Stug a JagdPz IV jsou docela dobry, kdybych vedel co je Hetz zac tak bych jel nemecky AT, Su-85 ma ale lepsi delo 107mm takze nevadi 8-)
RiCK
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 18. kvě 2008
Bydliště: Királyhelmec

Re: World of Tanks

Příspěvek od RiCK »

Stock A-20 je fakt nakkt a hlavne vtedy, keď ma to hádže medzi tanky, ktoré som doteraz ešte ani nevidel :lol:
Hromy Hněvu podřimují na Severu. Podobny dubu, jehož větve jsou plny hnoje, a hnízd nářků, a pláče, snášených na Zemi které spalují Noc i Den a vyvrhují stáda škorpionů a vypouštějí síru smíchanou s Jedem. To jsou Hromy, které jsou okamžitě připraveny rozeřvat se stovkami mohutných Katastrof a statisíců Pohrom, po kterých nezůstane nic a nikdo zde nic nepozná. Jedna skála porodí tisíce, právě když Srdce Člověka dosáhne jeho Myšlenek.
keistown
Žlutá karta
Žlutá karta
Registrován: 16. srp 2009

Re: World of Tanks

Příspěvek od keistown »

BT-2 BT-7 a T-20 jsou jako "scout" tanky takze je to hazi i k tankum o hodne silnejsim a hlavne to jsou hodne spatny tanky :-D ale T-34 a T-34-85 uz je o necem jinym, vyplati se to vytrpet
RiCK
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 18. kvě 2008
Bydliště: Királyhelmec

Re: World of Tanks

Příspěvek od RiCK »

Snáď budeš mať pravdu, lebo fakt neviem jak dám s tou A-20 tých 13k xp na odomknutie T-34 :lol: A-20 je vlastne o niečo rýchlejšia T-46 s hrubším pancierom ...
Hromy Hněvu podřimují na Severu. Podobny dubu, jehož větve jsou plny hnoje, a hnízd nářků, a pláče, snášených na Zemi které spalují Noc i Den a vyvrhují stáda škorpionů a vypouštějí síru smíchanou s Jedem. To jsou Hromy, které jsou okamžitě připraveny rozeřvat se stovkami mohutných Katastrof a statisíců Pohrom, po kterých nezůstane nic a nikdo zde nic nepozná. Jedna skála porodí tisíce, právě když Srdce Člověka dosáhne jeho Myšlenek.
keistown
Žlutá karta
Žlutá karta
Registrován: 16. srp 2009

Re: World of Tanks

Příspěvek od keistown »

Bude to pain, z SU-85B na SU-85 to bylo taky na prd ptze 85B je vlaste 75 a lepsi kanon stoji zbytecnych 60 tisic a 85B je o tier vys takze to davalo jeste silnejsi soupere, naklon a uhel kanonu v 85B je spatnej vtip
tst
Začátečník
Začátečník
Registrován: 18. led 2007
Kontaktovat uživatele:

Re: World of Tanks

Příspěvek od tst »

ono i scoutovanim se da udelat dost expu :)
just me
RiCK
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 18. kvě 2008
Bydliště: Királyhelmec

Re: World of Tanks

Příspěvek od RiCK »

Nj, ale scouti dlho nežijú :-(
Hromy Hněvu podřimují na Severu. Podobny dubu, jehož větve jsou plny hnoje, a hnízd nářků, a pláče, snášených na Zemi které spalují Noc i Den a vyvrhují stáda škorpionů a vypouštějí síru smíchanou s Jedem. To jsou Hromy, které jsou okamžitě připraveny rozeřvat se stovkami mohutných Katastrof a statisíců Pohrom, po kterých nezůstane nic a nikdo zde nic nepozná. Jedna skála porodí tisíce, právě když Srdce Člověka dosáhne jeho Myšlenek.
Odpovědět

Zpět na „Hry a zábava“