Outpost Security Suite 7 free - otevřené porty

Problematika virů a antivirů, zabezpečení PC - firewall, spyware, atd.
Odpovědět
usbéčko
Nováček
Nováček
Registrován: 04. kvě 2011

Outpost Security Suite 7 free - otevřené porty

Příspěvek od usbéčko »

Zdravím přátelé, používám tento docela solidní soft pro bezpečnost, ale někdy se mi stává, že mi při zkoužce penetračního testu vykáže otevřené porty, mám podezření na svůj tuning soft Iobit Advanced system care Pro, který chce pořád něco vylepšovat.
Otevřené porty to vykazuje dva a pokaždé když chci aby to bylo zase Ok, tak to musím přeinstalovat a poté je to zase OK, ale pořád dokola se mi to dělat nechce. Máte proto někdo zkušenosti s tímto progrmem? Ono toho nastavení tam totiž moc není a ty volby jsou tudíž omezené.
Jak to nastavit? :)
zombux
Odborník PCT
Odborník PCT
Uživatelský avatar
Registrován: 05. čer 2003
Bydliště: sluníčkář a havloid z pražské lumpenkavárny

Re: Outpost Security Suite 7 free - otevřené porty

Příspěvek od zombux »

usbéčko píše:tuning soft Iobit Advanced system care Pro
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: už ten název naznačuje, že to je extrémně užitečná věc
Pfizer & Moderna inside
ignorelist: mimo jiné všechny kremrole (danny1691, Lokomotiva, CZECHYa, pavel2003, shorty25, ajtak, stepan001, ulver, brambora81, CZ_viper, tielka a pár dalších exotů)
jan.svoboda
Středně pokročilý
Středně pokročilý
Registrován: 25. pro 2009
Bydliště: Chrudim

Re: Outpost Security Suite 7 free - otevřené porty

Příspěvek od jan.svoboda »

zombux píše:
usbéčko píše:tuning soft Iobit Advanced system care Pro
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: už ten název naznačuje, že to je extrémně užitečná věc
Co dodat :lol: :mrgreen: :-D Snad jen, odinstalovat takovýhle softy a být v klidu :)
Zde na foru již nejsem aktivní, vyskytuji se na Google+ (http://gplus.to/JanSvoboda), kde aktivně píšu nejen o IT.
Odpovědět

Zpět na „Viry, antiviry a bezpečnost“