Prosím rychle!!!! padá mi systém

Všechny dotazy, problémy a řešení týkající se Windows XP, Windows 2000 a Windows NT.

Moderátor: Loki5567

Odpovědět
Galax
Začátečník
Začátečník
Registrován: 18. črc 2011
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Prosím rychle!!!! padá mi systém

Příspěvek od Galax »

Zdravím, dnes jsem nainstaloval do pc novou základní desku. Vše se v pořádku spustí, nabootuje akorát při načítání windowsu (asi tak po 3 vteřinách ) mi windows spadne a oběví se modrá obrazovka.... mam windows XP. Čím to může být???? měl jsem před instalací desky do windowsu něco nainstalovat?
Atapi
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 04. dub 2007
Bydliště: Jihlava

Re: Prosím rychle!!!! padá mi systém

Příspěvek od Atapi »

A co ta modrá obrazovka napíše? Pokud se tam teda nevyskytne čiste modrá obrazovka... :lol:

//Jinak to nenaběhne ani v nouzáku?
Obrázek
Galax
Začátečník
Začátečník
Registrován: 18. črc 2011
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Prosím rychle!!!! padá mi systém

Příspěvek od Galax »

V nouzáku jsem to zkoušel a nic..... tak mě napadlo, nemůže si windows myslet že tam je ta stará deska? nemam nainstalovat to hloupé cd co jsem měl u té desky???
zombux
Odborník PCT
Odborník PCT
Uživatelský avatar
Registrován: 05. čer 2003
Bydliště: sluníčkář a havloid z pražské lumpenkavárny

Re: Prosím rychle!!!! padá mi systém

Příspěvek od zombux »

jak nainstaloval novou desku, to jsi snad s novou deskou nainstaloval čisté windows, ne?
Pfizer & Moderna inside
ignorelist: mimo jiné všechny kremrole (danny1691, Lokomotiva, CZECHYa, pavel2003, shorty25, ajtak, stepan001, ulver, brambora81, CZ_viper, tielka a pár dalších exotů)
Galax
Začátečník
Začátečník
Registrován: 18. črc 2011
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Prosím rychle!!!! padá mi systém

Příspěvek od Galax »

ne a nové windowsy opravdu nechci..... prostě jsem jen desku vložil a zapojil......
LiveBomb
Středně pokročilý
Středně pokročilý
Uživatelský avatar
Registrován: 24. pro 2004
Bydliště: Valašské Meziříčí
Kontaktovat uživatele:

Re: Prosím rychle!!!! padá mi systém

Příspěvek od LiveBomb »

Jestli je ta deska diametralne jina nez prechozi, tak to XPcka neprezijou.
PC - CPU: Intel Core i5-4670K MB: MSI Z87-G45 Gaming RAM: Kingston KVR1333D3N9K2/8G GPU: Asus Radeon HD7970 3 GB HDD: Kingston SVP100/96GR, Samsung SpinPoint F3 HD502HJ, Western-Digital WD20EARS PSU: Corsair HX750 Chladiče: AC Freezer 13 Pro, 2x AC F9 PWM, 2x AC F12, AC F12 Pro PWM DVD-RW: Samusng SH-S223C Case: Thermaltake Armor VA8003BWS Monitor: LG IPS236V Keyb: Logitech Wave Keyboard Myš: Logitech MX610 Left-Hand OS: Microsoft Windows 7 Professional x86-64 Notebook - Lenovo ThinkPad E530
Atapi
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 04. dub 2007
Bydliště: Jihlava

Re: Prosím rychle!!!! padá mi systém

Příspěvek od Atapi »

Sysprep by mu nepomoh? Mě to windows přežil tak nevím, ale mohlo by to jít podle toho co se o tom píše.
Obrázek
LiveBomb
Středně pokročilý
Středně pokročilý
Uživatelský avatar
Registrován: 24. pro 2004
Bydliště: Valašské Meziříčí
Kontaktovat uživatele:

Re: Prosím rychle!!!! padá mi systém

Příspěvek od LiveBomb »

To by ten sysprep musel pouzit nez tam tu desku vrazil.
PC - CPU: Intel Core i5-4670K MB: MSI Z87-G45 Gaming RAM: Kingston KVR1333D3N9K2/8G GPU: Asus Radeon HD7970 3 GB HDD: Kingston SVP100/96GR, Samsung SpinPoint F3 HD502HJ, Western-Digital WD20EARS PSU: Corsair HX750 Chladiče: AC Freezer 13 Pro, 2x AC F9 PWM, 2x AC F12, AC F12 Pro PWM DVD-RW: Samusng SH-S223C Case: Thermaltake Armor VA8003BWS Monitor: LG IPS236V Keyb: Logitech Wave Keyboard Myš: Logitech MX610 Left-Hand OS: Microsoft Windows 7 Professional x86-64 Notebook - Lenovo ThinkPad E530
zombux
Odborník PCT
Odborník PCT
Uživatelský avatar
Registrován: 05. čer 2003
Bydliště: sluníčkář a havloid z pražské lumpenkavárny

Re: Prosím rychle!!!! padá mi systém

Příspěvek od zombux »

Galax píše:ne a nové windowsy opravdu nechci..... prostě jsem jen desku vložil a zapojil......
:lol: :lol: :lol: tvůj boj.
Pfizer & Moderna inside
ignorelist: mimo jiné všechny kremrole (danny1691, Lokomotiva, CZECHYa, pavel2003, shorty25, ajtak, stepan001, ulver, brambora81, CZ_viper, tielka a pár dalších exotů)
Odpovědět

Zpět na „Windows XP, 2000, NT“