přihlášení na stránky

Zde budeme zveřejňovat, co se chystá v časopise - pište náměty, stížnosti, budeme se snažit vyhovět.
Odpovědět
Pista12cz12
Nováček
Nováček
Registrován: 17. říj 2011

přihlášení na stránky

Příspěvek od Pista12cz12 »

Dobrý večer už delší dobu se nemůžu přihlásit na stránky PCtuning ale na forum ano.Prosím o pomoc


//beardie - presun do spravnej sekcie zo sekcie "Zprávy od a pro administrátory"
kotas
Středně pokročilý
Středně pokročilý
Uživatelský avatar
Registrován: 29. led 2006

Re: přihlášení na stránky

Příspěvek od kotas »

Tak já taky už cca třetí den..dostal jsem se sem pouze když jsem vypl firewall v routeru :-( zyxell, chyba není u nás ale někde na straně PCT, protože ani reset zařízení nepomohl, jen deaktivace toho fw po několika minutovém laborování z nasranosti, nevím co s tím vyvádějí :-(
kotas
Středně pokročilý
Středně pokročilý
Uživatelský avatar
Registrován: 29. led 2006

Re: přihlášení na stránky

Příspěvek od kotas »

Tak opravte to už sakriš, nebaví mě pokaždý vypínat firewall u routeru, jak u blbejch :-( Předtím to fungovalo :!:
Je to chyba na Vaší straně na PCT, nejsem sám komu tohle dělá, kolga z práce má stejnej problém, já mám Zyxell ADSL2+ a on net od UPC přes PODA a router ASUS :|
Co jste tam zase vyváděli.....
Baneshee
Moderátor
Moderátor
Uživatelský avatar
Registrován: 12. dub 2005
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: přihlášení na stránky

Příspěvek od Baneshee »

Mas pravdu, vypnul jsem firewall v routeru a uz to jede :)
Ryzen 5800X @ 100W | Noctua C12P SE14 | 2x16GB Crucial Ballistix @ 3466MHz | Zotac RTX3070 8GB | Asus Prime X470-Pro | Samsung 250GB NVMe & Crucial MX500 1TB & WD Green 3TB | Samsung SH-S223Q | FD Define R3 Black | Seasonic Focus Plus 650W | Dell U2715H
Odpovědět

Zpět na „PCtuning - webový magazín“