Udělené bany na magazín

Zde budeme zveřejňovat, co se chystá v časopise - pište náměty, stížnosti, budeme se snažit vyhovět.
Odpovědět
Wlkus
Šéfredaktor PCT
Šéfredaktor PCT
Registrován: 04. zář 2006

Re: Udělené bany na magazín

Příspěvek od Wlkus »

IQlogic - flame


//Thellwin - promaz, už tu bylo jedno zmíněno, že toto téma neslouží k diskusi, ale jen jako informační
PCT BOSS
Wlkus
Šéfredaktor PCT
Šéfredaktor PCT
Registrován: 04. zář 2006

Re: Udělené bany na magazín

Příspěvek od Wlkus »

KarlosK za flame a napadani autoru (komunista Kočí, Kočí ukradne atp.)
PCT BOSS
Wlkus
Šéfredaktor PCT
Šéfredaktor PCT
Registrován: 04. zář 2006

Re: Udělené bany na magazín

Příspěvek od Wlkus »

RastyFOX!! za nesmyslny spam (qaqa) a morbidni hlasky v nekrologu o S. Jobsovi
PCT BOSS
Wlkus
Šéfredaktor PCT
Šéfredaktor PCT
Registrován: 04. zář 2006

Re: Udělené bany na magazín

Příspěvek od Wlkus »

Petr01 - spam
PCT BOSS
RastyFOX!!
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 29. led 2006

Re: Udělené bany na magazín

Příspěvek od RastyFOX!! »

Zdravim

Chci pozadat o unban nakolik sem presvedcen ze doslo k nedorozumeni

1)Nikdy sem o Jobsovi a aplle nic spatneho nenapsal, spis naopak a rad bych vedel co presne Vas vedlo k memu banu
2)Jako clovek ktery nikdy nechapal proc se vsichni tolik navazeji do jobse a apple, jsem dostaval v diskusii pokazde tolik minusu ze sem na tohle tema psal v nazvu komentare, takze to az takovej spam a nesmysl neni. Prominte prosim, omlouvam se uz nebudu...
Wlkus
Šéfredaktor PCT
Šéfredaktor PCT
Registrován: 04. zář 2006

Re: Udělené bany na magazín

Příspěvek od Wlkus »

Hydrrra - offtopic a flame
PCT BOSS
Wlkus
Šéfredaktor PCT
Šéfredaktor PCT
Registrován: 04. zář 2006

Re: Udělené bany na magazín

Příspěvek od Wlkus »

RastyFOX!! píše:1)Nikdy sem o Jobsovi a aplle nic spatneho nenapsal, spis naopak a rad bych vedel co presne Vas vedlo k memu banu
ted by melo dementni stado ... - RastyFOX!! 6.10.2011 18:15:30
...retardu zacit oslavovat


Diskuze v novince o smrti SJ. Sorry, ale takhle fakt ne...
PCT BOSS
tech7
Nováček
Nováček
Registrován: 25. říj 2009

Re: Udělené bany na magazín

Příspěvek od tech7 »

Zdravím, od včera se nemohu dostat na pctuning.tyden.cz a samozřejmě tedy i na toto fórum ze svého počítače, žádám tedy o odbanování mé IP (pošlu pomocí pm, pokud se někdo ozve). Ping normálně funguje, ale žádný prohlížeč stránky nezobrazí a přes proxy sem lézt nebudu.
Wilik
Administrátor
Administrátor
Uživatelský avatar
Registrován: 04. čer 2003
Bydliště: Brno

Re: Udělené bany na magazín

Příspěvek od Wilik »

Bany na foru a webmagazinu spolu nesouvisi - aspon ne do te miry, ze by se nezobrazovaly samotne stranky.

Co se tyka fora, tak to chce napsat co to konkretne hlasi a z jake IP.
Wlkus
Šéfredaktor PCT
Šéfredaktor PCT
Registrován: 04. zář 2006

Re: Udělené bany na magazín

Příspěvek od Wlkus »

orgasmic - flame
PCT BOSS
Wlkus
Šéfredaktor PCT
Šéfredaktor PCT
Registrován: 04. zář 2006

Re: Udělené bany na magazín

Příspěvek od Wlkus »

febrik,Katikakus,TomKocuR,Maros2411 - napadani autoru
PCT BOSS
Wlkus
Šéfredaktor PCT
Šéfredaktor PCT
Registrován: 04. zář 2006

Re: Udělené bany na magazín

Příspěvek od Wlkus »

Chroustostroj - flame
PCT BOSS
Wlkus
Šéfredaktor PCT
Šéfredaktor PCT
Registrován: 04. zář 2006

Re: Udělené bany na magazín

Příspěvek od Wlkus »

Genstiade - napadání autorů
PCT BOSS
Wlkus
Šéfredaktor PCT
Šéfredaktor PCT
Registrován: 04. zář 2006

Re: Udělené bany na magazín

Příspěvek od Wlkus »

Máchal1 - flame
PCT BOSS
Wlkus
Šéfredaktor PCT
Šéfredaktor PCT
Registrován: 04. zář 2006

Re: Udělené bany na magazín

Příspěvek od Wlkus »

RastyFOX!! píše:Hele, abych zajistil ze sefredaktor pochopi na cem je zalozena moje zadost o unbann, radeji to zreferuju: ...
Ban zustava - je videt, ze pristup se viditelne nezmenil.

Prosim adminy o promaz topicu...


//edit Wilik - promaz
PCT BOSS
Katikakus
Nováček
Nováček
Registrován: 06. bře 2010

Re: Udělené bany na magazín

Příspěvek od Katikakus »

Ted jsem zjistil, ze jsem dostal v prosinci ban. Muzu vedet za co? Nejsem si vedom, ze bych se dopustil neceho zavazneho.
Pokud je to za to, ze jsem napsal pravdu a sice, ze OBR kazi dobre jmeno tohoto serveru svou zaujatosti a nekterymi svymi, zcela evidentne neobjektivnimi, vyjadrenimi na adresu nekterych vyrobcu HW, tak diky za potvrzeni, ze jsem mel pravdu - tu povest se mu v takovem pripade, alespon v mych ocich, povedlo zkazit uplne, coz me uprimne mrzi. :(

Nebranim se jistemu stupni kontroverze - prilaka to ctenare - vse ale musi mit nejakou miru - coz OBRovi prispevky casto postradaji.

Omlouvat se ovsem za napsany nazor, navic pravdivy a ne ojedinely, rozhodne nebudu... Myslel jsem, ze podobne praktiky skoncily v 89tem...

Vzdycky jsem psal k veci a snazil se zachovat objektivitu. Navic me docela urazi byt tady zarazen po bok jedincu, kteri se nebrani vulgarizmum a podobnym projevum nizke inteligence.
Admine, verim, ze se zachovas jako chlap a sve rozhodnuti prehodnotis...
RastyFOX!!
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 29. led 2006

Re: Udělené bany na magazín

Příspěvek od RastyFOX!! »

Zdravim tady, rozhodl sem se znovu pozadat o unbann, nakolik muj pristup je znormalizovany. Sem ochoten pripadne zaplatit nejakou castku jako pokutu. Dekuju
Naposledy upravil(a) RastyFOX!! dne pon 27. úno 2012, 22:04, celkem upraveno 1 x.
febrik
Nováček
Nováček
Uživatelský avatar
Registrován: 23. říj 2008
Bydliště: Brandýs nad Labem
Kontaktovat uživatele:

Re: Udělené bany na magazín

Příspěvek od febrik »

Na konci prosince jsem dostal ban za vulgární komentáře k článku o Asus Mars II, uznávám, že jsem to v komentářích opravdu dost přehnal a mrzí mě to. Normálně se nevyjadřuju jako hovado s IQ houpacího koně, bohužel jsem se ocitl ve špatnou chvíli na špatném místě, ve velmi špatném rozpoložení.

Chtěl bych požádat o unban na komentáře magazínu a současně se ještě jednou omluvit.
Intel Core i7-3930K | Asus Rampage IV Extreme | Corsair DIMM 16GB DDR3-2133 Quad-Kit Dominator GT | Asus ENGTX690-4GD5 | OCZ Vertex 4 Series 256GB | Enermax Liberty Revolution85+ 1250W
febrik
Nováček
Nováček
Uživatelský avatar
Registrován: 23. říj 2008
Bydliště: Brandýs nad Labem
Kontaktovat uživatele:

žádost o unban

Příspěvek od febrik »

Zdravím, na konci prosince jsem dostal ban na komentáře k článkům na pct, nutno říct, že oprávněný. Po nějaké době jsem začal hledat způsob, jak se omluvit a požádat o unban, zkoušel jsem mail, pak topic "Udělené bany na magazín" zde na foru a nakonec PM Wlkusovi. Odnikud jsem nedostal odpověď a tak bych se rád zeptal, kde bych mohl o unban požádat.

Níž vkládám SZ, kterou jsem posílal Wlkusovi:
"Předmět: Udělené bany na magazín
Wlkus napsal:
febrik,Katikakus,TomKocuR,Maros2411 - napadani autoru


Zdravím Wlkusi,

omlouvám se, že obtěžuju, ale už nevím, kam se obrátit ohledně žádosti o unban na komentáře pctuningu. Nejprve jsem poslal mail na internet@pctuning.cz, když mi nedorazila odpověď, zjistil jsem, že to asi nebude to pravé ořechové. Následně jsem vložil post do threadu "Udělené bany na magazín" (http://pctforum.tyden.cz/viewtopic.php? ... 9&start=20), ale tam se taky nic neděje, tak jsem se chtěl zeptat, jestli je vůbec možné zažádat na foru o unban na magazín.

Díky za odpověď a měj se.

febrik"
Rád bych se dopídil nějakého způsobu, jak se zbavit banu, nebo alespoň odpovědi s podmínkami, které bych měl splňovat pro žádost o unban.


//edit Wilik - presun ze zprav pro adminy
febrik
Nováček
Nováček
Uživatelský avatar
Registrován: 23. říj 2008
Bydliště: Brandýs nad Labem
Kontaktovat uživatele:

Re: Udělené bany na magazín

Příspěvek od febrik »

Děkuju za přesun, nechtěl jsem zbytečně spamovat, jen bych rád, aby na moje dotazy někdo konečně zareagoval..
Intel Core i7-3930K | Asus Rampage IV Extreme | Corsair DIMM 16GB DDR3-2133 Quad-Kit Dominator GT | Asus ENGTX690-4GD5 | OCZ Vertex 4 Series 256GB | Enermax Liberty Revolution85+ 1250W
Odpovědět

Zpět na „PCtuning - webový magazín“