Android - instalace Flash

Linux, Unix, Solaris, OS/2 atp.
Odpovědět
Lojza
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 28. led 2006
Bydliště: Šumperk
Kontaktovat uživatele:

Android - instalace Flash

Příspěvek od Lojza »

Čau, mám za úkol do notebooku Toshiba (nVidia Tegra) s Androidem nahrát flash, kvůli internetovým stránkám atd., ale Android jsem v životě nepoužil takže vůbec nevím jak to funguje. Našel jsem jakési soubory APS a ještě cosi jako instalačky flashe ale když je spustím, vždy to napíše ve smyslu něco jako že analýza souboru selhala nebo co a konec. Nevíte někdo jak na to? Dík
1Pupik1989
Začátečník
Začátečník
Registrován: 20. říj 2011
Bydliště: Dvůr Králové nad Labem

Re: Android - instalace Flash

Příspěvek od 1Pupik1989 »

https://market.android.com/details?id=c ... ayer&hl=cs pokud máš synchronizovaný účet, tak stačí kliknout na "Nainstalovat", pokud oba myslíme to samé.
CPU: AMD Phenom II x4 955BE @ 4GHz FAN: Arctic Cooling Freezer Xtreme rev.2
MB: MSI 760GM-E51
RAM: Kingston 2x4Gb RAM DDR3 1333 @ 1466MHz
GPU: Gigabyte Radeon HD 6850 OC 985/1260MHz
HDD: WD Caviar Green WD10EARX 1TB SATAIII/600, ZDROJ: Fortron FSP550-APN (550W)
Lojza
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 28. led 2006
Bydliště: Šumperk
Kontaktovat uživatele:

Re: Android - instalace Flash

Příspěvek od Lojza »

Jo jo, ale žádnej účet nemám a vytvářet kvůli jediné instalaci se mně moc nechce - není jiná cesta?
Lojza
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 28. led 2006
Bydliště: Šumperk
Kontaktovat uživatele:

Re: Android - instalace Flash

Příspěvek od Lojza »

Tak jsem to zkoušel přes ten účet na tom jejich marketu a nezdařilo se. Pokud nejsem přihlášený, je tam zobrazeno tlačítko nainstalovat, ale po příhlášení to píše "nainstalováno" - ale samozřejmě že flash nefunguje. Když na to klikám a chci dát "instalovat" tak to nejde, ani v google ani v opeře. To je dílo.
maTTew
Žlutá karta Bazar
Žlutá karta Bazar
Registrován: 12. kvě 2010
Bydliště: Ostrava

Re: Android - instalace Flash

Příspěvek od maTTew »

Co je to za model?? A proč to děláš ve webovém rozhraní?? Musíš mít v tom notebooku aplikaci Google Play, nebo Market..tu pustíš a tam si vyhledáš flash a nainstaluješ..samozřejmě musíš mít v nastavení přihlášen svůj Google účet.
Lojza
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 28. led 2006
Bydliště: Šumperk
Kontaktovat uživatele:

Re: Android - instalace Flash

Příspěvek od Lojza »

Byla to nějaká Toshiba, přes Market jsme to zkoušeli a chovalo se to nějak zvláštně. Údajně to byla stará verze Androidu a ta to ani nepodporovala (jen nějaké základní součásti flashe - videa na youtube přehrát šly, ale tím to končilo). Pak už jsem to ani neřešil.
petr_
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 10. led 2006
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Android - instalace Flash

Příspěvek od petr_ »

u androidu 3 je problém - flash oficiálně není. Částečně ten z marketu sice jde, ale třeba jen v opeře.
NTB: 13" MacBook Air mid. 2013, Haswell i7-4650U, 8GB LPDDR3, 256GB SSD
PC: Xeon 5550, 6GB DDR3, geforce 8800GTS 640MB
C_shrimpy
Začátečník
Začátečník
Registrován: 28. čer 2012
Bydliště: Praha

Re: Android - instalace Flash

Příspěvek od C_shrimpy »

Vsechny romky na adroid a jejich upravy najdes tady. Najdes si tam novou romku i navod na to jak ji do toho ci onoho zarizeni vlastne dostat.
http://www.xda-developers.com/
PC:
Fractal Design Define R6 Black Pearl | Intel Core i9 9900K @5100Mhz | Noctua NH-D15| ASUS ROG Strix Z390-f gaming | G.Skill TridentZ 3600Mhz 2x8GB | Inno3D RTX 3080ti iChillX4 | Samsung 3x SM981 2TB | ASUS ROG Thor 1200W Platinum | Logitech Z5500 5.1 | Samsung 43" CJ890x
HTPC:
Custom šuplíkový build| Intel Core i5 10600 | NZXT Kraken X31 | ASUS ROG Strix Z490-G gaming | ASUS GTX 980Ti Strix Gaming + NZXT Kraken X31 | Samsung 2x SM981 2TB | Corsair HX650 | ASUS Xonar DX | Onkyo TX-NR696 | HECO 4x Victa 201 + Victa center 101 + JAMO C910
Odpovědět

Zpět na „Operační systémy Linux a podobné“