3. reklamace - neuznaná a lg optimus 2x se přitom vypíná

Mobilní telefony, PDA a MDA zařízení.

Moderátor: CageJ

Odpovědět
Bbronx1987
Začátečník
Začátečník
Registrován: 08. říj 2011
Bydliště: Jihlava

3. reklamace - neuznaná a lg optimus 2x se přitom vypíná

Příspěvek od Bbronx1987 »

ahoj chlapy potřebuju píchnout koupil sem před rokem lg optimus 2x u ts bohemia a telefon se asi před pul rokem začal samovolně restartovat.

1. reklamace - uznána (vyměněna součástka - která nebyla v papíře definována)
2. reklamace - uznána (vyměněna základní deska)
3. reklamace - neuznána (vada se neprojevila)

Tak jim píšu a jak mám asi dokázat vadu a oni ať to natočím na kameru.
Idioti jak asi když nevím kdy se to stane to mám natačet 24 hodin denně.

Nemáte zkušenosti s něčím podobným????
Case: Corsair Obsidian 550D; CPU: i5-3570K + GELID Tranquillo; MB: MSI Z77A-GD55; GPU: Palit Geforce 1060 6GB; RAM: DIMM DDR3 Kingston HyperX XMP 16GB 1600MHz; HDD: SSD 128GB Crucial M4 + 3TB WD Red; El. čtečka: Kindle 5; Mobil: Iphone 6S 64GB; Sluchátka: SoundMAGIC E10C
X-COM
Pokročilý
Pokročilý
Uživatelský avatar
Registrován: 04. lis 2005
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: 3. reklamace - neuznaná a telefon se přitom vypíná

Příspěvek od X-COM »

Pokud ti je zamítnuta reklamace, o které se domníváš, že je oprávněná, můžeš ji podat znovu a podpořit ji znaleckým posudkem.
Ryzen 7950X, RTX4090, 96GB RAM, 2TB NVMe SSD system, 2TB NVMe SSD data, 112TB RAID 6
st3nl3y
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 12. úno 2009
Bydliště: Praha

Re: 3. reklamace - neuznaná a telefon se přitom vypíná

Příspěvek od st3nl3y »

Jak často se ti to stává?
Bbronx1987
Začátečník
Začátečník
Registrován: 08. říj 2011
Bydliště: Jihlava

Re: 3. reklamace - neuznaná a telefon se přitom vypíná

Příspěvek od Bbronx1987 »

než vyměnili tu desku (2.reklamace) tak cca 10x týdně a ted se to stalo hned druhý den co sem si to přinesl domu a poté asi 4-5 dnů opět. (baterie cca 40%) takže podstatně mín. Ale i tak by to dělat nemělo.
Case: Corsair Obsidian 550D; CPU: i5-3570K + GELID Tranquillo; MB: MSI Z77A-GD55; GPU: Palit Geforce 1060 6GB; RAM: DIMM DDR3 Kingston HyperX XMP 16GB 1600MHz; HDD: SSD 128GB Crucial M4 + 3TB WD Red; El. čtečka: Kindle 5; Mobil: Iphone 6S 64GB; Sluchátka: SoundMAGIC E10C
S.h.I.t.
Začátečník
Začátečník
Registrován: 09. čer 2007
Bydliště: Hradec Králové

Re: 3. reklamace - neuznaná a telefon se přitom vypíná

Příspěvek od S.h.I.t. »

Pokud se vad neprojevila, musíš to tam dát tak, aby se projevila či byl jasně dán systém jak to udělat. Sám píšeš že je to náhodně po dnech - oni těžko mohou sledovat jeden telefon několik dní jestli se náhodou nerestartuje.
Bbronx1987
Začátečník
Začátečník
Registrován: 08. říj 2011
Bydliště: Jihlava

Re: 3. reklamace - neuznaná a telefon se přitom vypíná

Příspěvek od Bbronx1987 »

tak to je mi jasný ale pokud to dělá furt to samý a oni už komponenty měnili a ono furt to samý tak asi měnili špatný věci nemyslíte ted to mám doma a nevíte o nějaký aplikaci která zaznamenává co se v mobilu děje do nějaký třeba txt???
Case: Corsair Obsidian 550D; CPU: i5-3570K + GELID Tranquillo; MB: MSI Z77A-GD55; GPU: Palit Geforce 1060 6GB; RAM: DIMM DDR3 Kingston HyperX XMP 16GB 1600MHz; HDD: SSD 128GB Crucial M4 + 3TB WD Red; El. čtečka: Kindle 5; Mobil: Iphone 6S 64GB; Sluchátka: SoundMAGIC E10C
KOFis
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar
Registrován: 03. čer 2003
Bydliště: Brno

Re: 3. reklamace - neuznaná a telefon se přitom vypíná

Příspěvek od KOFis »

hoj, mel jsem to same ale s nokii. chce to proste pozorovat - data, aplikace, baterka, co presne se deje kdyz se to vypne.

nakonec jsem prisel, po nekolika mesicich sprosteho nadavani, na to ze, jeden z duvodu kdy se mi telefon restartne nebo vypne je kdyz mi nekdo vola, ja zavesim a zavolam mu zpet. (btw ftipna situace na vyvolani vypnuti telefonu).

takze jsem to pri reklamaci predvedl a hotovo.

jak pise shit, bez toho ti asi nic nezbyde. jestli se to stava jednou za 5dni, tak to nemuzou 5 dni sledovat.
HunterGtNet
Začátečník
Začátečník
Registrován: 11. bře 2006
Bydliště: Kyjov okr.Hodonín
Kontaktovat uživatele:

Re: 3. reklamace - neuznaná a telefon se přitom vypíná

Příspěvek od HunterGtNet »

resetovat telefon do puvodniho stavu a update firmware neinstalovat zadne blbustky a sledovat to
Bbronx1987
Začátečník
Začátečník
Registrován: 08. říj 2011
Bydliště: Jihlava

Re: 3. reklamace - neuznaná a telefon se přitom vypíná

Příspěvek od Bbronx1987 »

resetovat telefon do puvodniho stavu a update firmware neinstalovat zadne blbustky a sledovat to
tak ale já si telefon koupil na blbůstky a ne abych měl telefon v továrním nastavení že jo. K čemu mi je telefon do kterýho nemužu dát víc aplikací protože pak se restartuje a od tý doby co mi ho vrátili z neuznaný reklamace tak se to stalo během jedný hodiny už dvakrát tak snad už něco objeví at mi daj prachy a už mě tam neuvidí a ten firmware ani nemužu nainstalovat protože lg to má tak na prd že se to v pruběhu instalace kousne. to at mi pořeší servis radši sou za to placený.
Case: Corsair Obsidian 550D; CPU: i5-3570K + GELID Tranquillo; MB: MSI Z77A-GD55; GPU: Palit Geforce 1060 6GB; RAM: DIMM DDR3 Kingston HyperX XMP 16GB 1600MHz; HDD: SSD 128GB Crucial M4 + 3TB WD Red; El. čtečka: Kindle 5; Mobil: Iphone 6S 64GB; Sluchátka: SoundMAGIC E10C
gck23
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 05. bře 2010
Bydliště: Brandýs nad Labem

Re: 3. reklamace - neuznaná a telefon se přitom vypíná

Příspěvek od gck23 »

jestli ti to dela v tovarnim nastaveni -> vada HW -> reklamace
jestli ti to dela po nainstalovani app -> prasacky napsana aplikace -> uninstall
Core i7 8700K, Asrock Taichi Z370, HyperX 16GB KIT DDR4 3333MHz CL16 Predator, Kingston A1000 960GB NVMe, MSI GeForce GTX 1070 GAMING X 8G, Be quiet! DARK BASE 700, AOC ag352UCG
Bbronx1987
Začátečník
Začátečník
Registrován: 08. říj 2011
Bydliště: Jihlava

Re: 3. reklamace - neuznaná a telefon se přitom vypíná

Příspěvek od Bbronx1987 »

To je takový diskutabilní. Protože pokaždý zkouším jiný aplikace tak to nebude aplikacema spíš si myslíš že bude problém v paměti nebo že odešlo druhý jádro. Protože to udělá až když telefon jede delší dobu a nahraju pár aplikací cca 10. Což je ale smutný.
Case: Corsair Obsidian 550D; CPU: i5-3570K + GELID Tranquillo; MB: MSI Z77A-GD55; GPU: Palit Geforce 1060 6GB; RAM: DIMM DDR3 Kingston HyperX XMP 16GB 1600MHz; HDD: SSD 128GB Crucial M4 + 3TB WD Red; El. čtečka: Kindle 5; Mobil: Iphone 6S 64GB; Sluchátka: SoundMAGIC E10C
petr_
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 10. led 2006
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: 3. reklamace - neuznaná a telefon se přitom vypíná

Příspěvek od petr_ »

Zkoušel jsi to restartovat ? Jestli třeba dochází k nějakému leaku paměti v nějaké aplikaci, tak to klidně může ten problém způsobovat. Prostě vyzkoušet čisté, aby se to otestovalo. Také bych zkusil, jestli to nereaguje přeba na prohyb - studený spoj.
NTB: 13" MacBook Air mid. 2013, Haswell i7-4650U, 8GB LPDDR3, 256GB SSD
PC: Xeon 5550, 6GB DDR3, geforce 8800GTS 640MB
Bbronx1987
Začátečník
Začátečník
Registrován: 08. říj 2011
Bydliště: Jihlava

Re: 3. reklamace - neuznaná a telefon se přitom vypíná

Příspěvek od Bbronx1987 »

Tak resetovaný to bylo několikrát a tak sem pokaždý instaloval jiný programky a dělalo to jak během nabíjení třeba tak při facebooku tak u duke nukena tak při smsce tak při poslechu hudby atd.
Case: Corsair Obsidian 550D; CPU: i5-3570K + GELID Tranquillo; MB: MSI Z77A-GD55; GPU: Palit Geforce 1060 6GB; RAM: DIMM DDR3 Kingston HyperX XMP 16GB 1600MHz; HDD: SSD 128GB Crucial M4 + 3TB WD Red; El. čtečka: Kindle 5; Mobil: Iphone 6S 64GB; Sluchátka: SoundMAGIC E10C
Odpovědět

Zpět na „Mobilní telefony a PDA/MDA“