Myš po připojení do USB portu nereaguje. Prosím o radu.

Klávesnice, myši, volanty, tablet, joysticky, podložky, pedály, řadící páky, atp.
Odpovědět
Duke90
Začátečník
Začátečník
Registrován: 19. bře 2010

Myš po připojení do USB portu nereaguje. Prosím o radu.

Příspěvek od Duke90 »

Zdravím,

na starém notebooku ASUS A7V mi po připojení myši do jakéhokoli USB portu naskočí hláška o úspěšném nainstalování ovladačů a že je zařízení připraveno k použití, ale myš vůbec nereaguje a přitom když třeba nabootuji instalačku Windows 7, tak normálně funguje a to ještě není nic nainstalováno. Nevíte někdo čím by to mohlo být ?
Wiruz
Pokročilý
Pokročilý
Uživatelský avatar
Registrován: 29. říj 2003
Bydliště: Pardubice

Re: Myš po připojení do USB portu nereaguje. Prosím o radu.

Příspěvek od Wiruz »

zkusil bych ve spravci zarizeni najit ovladac mysi a ten odebrat. But to tam bude mys pod nejakym svym nazvem, nebo jako standartni zarizeni HID. Po odinstalovani bych to zkusil a jeslti to stale nepomuze, nabootovat do nouzoveho rezimu a odebrat mys driver i tam (bude jich tam vic - jsou tam videt i zarizeni ktere uz jsou ze systemu odebrany)
CPU: Intel Core i5 12600K @ -0,05mV COOLER: Deepcool AK400 MB: Gigabyte B660M Gamming X DDR4 RAM: Kingston 2x 16GB DDR4 3600 CL18 VGA Gigabyte Aorus RTX 3070 8GB @ 1800MHz/0,825V > 170W SSD / HDD: 1TB KC3000 NVME / Seagate BarraCuda 3TB CASE: Fractal Design Define Mini C PSU: Corsair RM550x 550W LCD: 27" Samsung ViewFinity S60UA IPS 2560x1440 @75Hz REPRO: Logitech Z3 2.1 MOUSE: CM MM720 KEYBOARD: MS Sidewinder X4 OS: Win 11 Pro 64
Obrázek
Obrázek
Duke90
Začátečník
Začátečník
Registrován: 19. bře 2010

Re: Myš po připojení do USB portu nereaguje. Prosím o radu.

Příspěvek od Duke90 »

To už jsem zkoušel a v nouzovém režimu je pouze synaptics ps2 touchpad.... Jediné co mám, tak v Zařízení a tiskárny je Optical USB Mouse v podkategorii - Neurčený, ale s tím nemůžu nic dělat.
krokodýl
Nováček
Nováček
Uživatelský avatar
Registrován: 23. úno 2012

Re: Myš po připojení do USB portu nereaguje. Prosím o radu.

Příspěvek od krokodýl »

Máš vůbec nainstalovaný ovladače USB portů? Nevím jak starý je to stroj, ale napadá mě že by se mohlo jednat o USB 1.1, jestliže myš je USB 2.0 nemusí být kompatibilní s tím co máš v noťáku ... víc mě nic nenapadá.
Odpovědět

Zpět na „Vstupní zařízení“