Jde nějak získat z PC heslo k wifi síti?

Vše kolem bezdrátových sítí - WiFi, atd.

Moderátor: Don

Odpovědět
ThomasVT
Začátečník
Začátečník
Registrován: 20. říj 2006
Bydliště: Jih

Jde nějak získat z PC heslo k wifi síti?

Příspěvek od ThomasVT »

Zdar všichni, chci se zeptat jestli někdo nevíte (win XP) jestli půjde získat heslo k wifi síti na kterou jsem připojen . Švára (neboli vlastník) je dlouhodobě mimo ČR tak nevím jak to jinak dostat a já budu děůat reinstall tak abych tam měl zase připojení. Zatím jsem na PC kde připojení je (k té síti) i s tim heslem, ale to heslo nevím jak zobrazim, doufám že to někdo chápe
Ryzen 5 1600@default,ASUS Expedition GTX 1050Ti 4GB@default, 2x8GB Kingston HyperX 3200MHz,ASUS RoG Strix B350-F, Samsung 850 SSD 250GB, Seasonic Focus plus GOLD 550W
Brázda.l
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar
Registrován: 17. črc 2005
Bydliště: Vysočina

Re: Jde nějak získat z PC heslo k wifi síti?

Příspěvek od Brázda.l »

Zkuš přes WirelessKeyView.
PC: Asus P8P67 Pro | Intel Core i5-2500K + Cooler Master Hyper 212+ | Gigabyte GTX560 Ti OC | Kingston 12GB DDR III 1333Mhz | Seagate 500GB | Asus DRW-2014L1T | Enermax 600W NAXN 80+ | HP LP2275w

Notebook: Lenovo Thinkpad X200 7459-1P0
michal.kolesa
Začátečník
Začátečník
Registrován: 23. čer 2008
Bydliště: Rakovník
Kontaktovat uživatele:

Re: Jde nějak získat z PC heslo k wifi síti?

Příspěvek od michal.kolesa »

Existují na to programy, ale patří spíš už do oblasti "warez/cracking/hacking" - takže ilegalita

Nejde švagrovi poslat SMS: "Ahoj švagře, napiš mi prosím heslo k WiFi (mám technický problém), ahoj"
ThomasVT
Začátečník
Začátečník
Registrován: 20. říj 2006
Bydliště: Jih

Re: Jde nějak získat z PC heslo k wifi síti?

Příspěvek od ThomasVT »

Sms jasně že jde, ale pochybuji že ho bude mít s sebou. Asi zkusím jeden z těch programů no.

EDIT: díky, hned wirelesskeyview splnil svojí službu na výbornou, rychle, jednoduše, dík moc!
Ryzen 5 1600@default,ASUS Expedition GTX 1050Ti 4GB@default, 2x8GB Kingston HyperX 3200MHz,ASUS RoG Strix B350-F, Samsung 850 SSD 250GB, Seasonic Focus plus GOLD 550W
KOFis
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar
Registrován: 03. čer 2003
Bydliště: Brno

Re: Jde nějak získat z PC heslo k wifi síti?

Příspěvek od KOFis »

dobre vedet :-)
Odpovědět

Zpět na „Bezdrátové sítě“