huawei ascend g300

Mobilní telefony, PDA a MDA zařízení.

Moderátor: CageJ

Odpovědět
jonasjag
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 09. dub 2012
Bydliště: Jičín, Podůlší

huawei ascend g300

Příspěvek od jonasjag »

dobry den, chtel bych se zeptat jestli je ten telefon v pomeru cena/vykon dobry, jestli si na nem zahraju nejake nove hry z android marketu ( dead triger, asphalt 7, atd... ), popripade nejake si stahnout ( jestli je podpora adobe flash ). zkratka jestli je za ty penize pro vyuziti aplikaci a her dobry. ...a jeste se vsude pise ze bude aktualizovan na ICS, je to pravda ???,a asi kdy ??? popripade doporucte jiny telefon do 4000 kc. dekuji
CZDaywalker
Středně pokročilý
Středně pokročilý
Registrován: 14. pro 2007
Bydliště: Far, far, away

Re: huawei ascend g300

Příspěvek od CZDaywalker »

Zdravím.

Mám tento telefon a je vážně dobrý.
Dá se na něm hrát, s originálním 2.3.6 Andriodem vše šlape jak má.
Příprava na ICS je stále aktuální, Huawei to oficiálně přislíbil, třeba v UK už je i OTA na ICS.

U nás čekáme, až to bude.
Mastodont
Černá karta
Černá karta
Registrován: 04. bře 2008
Bydliště: Praha

Re: huawei ascend g300

Příspěvek od Mastodont »

Taky jsem se nechal nachytat na G300. Nebrat, ten telefon je příšernost, s příchodem ICS není zapnuta HW akcelerace, chybí drivery pro Adreno 200, no hrůza.
CZDaywalker
Středně pokročilý
Středně pokročilý
Registrován: 14. pro 2007
Bydliště: Far, far, away

Re: huawei ascend g300

Příspěvek od CZDaywalker »

Mastodont píše:Taky jsem se nechal nachytat na G300. Nebrat, ten telefon je příšernost, s příchodem ICS není zapnuta HW akcelerace, chybí drivery pro Adreno 200, no hrůza.
S příchodem ICS, který ještě není ve verzi OTA, čili je to neupravená verze od výrobce a přejít na ni prozatím legálně nelze, že?

HW akcelerace tam je, stačí vjet do možností pro vývojáře a pořádně se podívat.
Ono je taky dobré si přečíst víc věci o tomto telefonu dříve, než něco zkusím.

Momentálně Android 2.3.6 oficiální ROM a čekám na plnohodnotný upgrade od Vodafone.

Howg.
Mastodont
Černá karta
Černá karta
Registrován: 04. bře 2008
Bydliště: Praha

Re: huawei ascend g300

Příspěvek od Mastodont »

Chtělo by to jít trochu s dobou a koukat na MoDaCo. Bastlíři se tam k tomu vyjadřovali. Jako telefon do metra a na 5 sms přes den je to ok, ale pokud se od něj chce normální práce, tak jsem ho málem několikrát vyhodil z auta.
CZDaywalker
Středně pokročilý
Středně pokročilý
Registrován: 14. pro 2007
Bydliště: Far, far, away

Re: huawei ascend g300

Příspěvek od CZDaywalker »

To pořád je jen jeden úhel pohledu.

Na Gingerbread jede vše plynule, nic se mi neseká, mám tam 2 emaily, spoustu aplikaci, komunikační programy a mnohé další aplikace.

Používám vše z originálu a za tu cenu jde vše podle toho, jak sem si představoval.

Opravdu hodně záleží na úhlu pohledu. Jestli chci něco do práce, co mi poskytne vyšší výkon, tak to určitě neseženu na 3500 - 4000 CZK.
jonasjag
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 09. dub 2012
Bydliště: Jičín, Podůlší

root telefonu

Příspěvek od jonasjag »

dobry den chci se zeptat jestli ma smysl si rootnout telefon ( konkretne huawei ascend g300 ), nejsem zadny vyvojar ani hacker, ale libi se mi moznost napr. zmenit si build aby mi tam slo vice aplikaci, atd., ale bohuzel tim pridu pry o zaruku. chtel bych od vas prosim vypsat nejake klady a zapory rootu tohoto mobilu. dik za odp.
CZDaywalker
Středně pokročilý
Středně pokročilý
Registrován: 14. pro 2007
Bydliště: Far, far, away

Re: huawei ascend g300

Příspěvek od CZDaywalker »

root je zbytečný, pokud se někdo nechce hrabat v telefonu a má zájem zkoušet různě věci a software, jiný než od výrobce.

Klady - za ty peníze má pořád co nabídnout. Doporučuju si přečíst pár recenzí na tento telefon.

http://www.mobilmania.cz/clanky/huawei- ... fault.aspx

http://smartmania.cz/recenze/huawei-asc ... penez-2814
jonasjag
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 09. dub 2012
Bydliště: Jičín, Podůlší

Re: huawei ascend g300

Příspěvek od jonasjag »

ano ale ja tento mobil jiz delsi dobu vlastnim, a vsechny dobre 3d hry ( real racing, dead trigger, shadowgun,...) uz jsem ale dohral a tak bych si chtel zahrat neco jako nova 3, backstab, modern combat 3, atd... jenze kdyz nainstaluji napise to device is not compatible, a proto si ho chci rootnout ( zmena buildu -> hra bude fungovat ), tím klady a zapory jsem myslel rootu. dekuji za odpov.
CZDaywalker
Středně pokročilý
Středně pokročilý
Registrován: 14. pro 2007
Bydliště: Far, far, away

Re: huawei ascend g300

Příspěvek od CZDaywalker »

Pokud dana aplikace podporuje telefon, melo by to jit.
Jaky tam je Android?
jonasjag
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 09. dub 2012
Bydliště: Jičín, Podůlší

Re: huawei ascend g300

Příspěvek od jonasjag »

na tomto huawei je ics 4.2 myslim.
Oriwen
Začátečník
Začátečník
Registrován: 15. říj 2006
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Re: huawei ascend g300

Příspěvek od Oriwen »

jonasjag: 4.0 je ICS, 4.1 je JB a 4.2 myslim ani nebyla ofiko predstavena, nebo uz jo?
Dell Precision M6600 - Core i7 2720QM, Quadro 3000M, 16GB DDR3, 120GB SSD + 2x320GB HDD.
Acer Iconia A700 - RootBox Android 4.2.2
jirinac76
Nováček
Nováček
Uživatelský avatar
Registrován: 17. říj 2012

Re: huawei ascend g300

Příspěvek od jirinac76 »

Šmárja pano, lidi proč to kupujete. Je nějaký důvod proto, aby se člověk nechal špehovat od číňanů?
CZDaywalker
Středně pokročilý
Středně pokročilý
Registrován: 14. pro 2007
Bydliště: Far, far, away

Re: huawei ascend g300

Příspěvek od CZDaywalker »

Tak mit originalni rom a fungovat bez problemu.

ICS verze pro Vodafone je 937F.
Pokud se nekomu nelibi, ma moznost prejit na puvodni SW pres Huawei.
jonasjag
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 09. dub 2012
Bydliště: Jičín, Podůlší

Re: huawei ascend g300

Příspěvek od jonasjag »

omlouvam se, napsal jsem android 4.2, ale je to android 4.0.3.

jirinac76 - nez tu budes psat blaboly tak si o tom mobilu neco precti, je to uplne normalni telefon se vsim vsudy, vetsina smartphonu je z asie, a podle me je lepsi kdyz se cinsky mobil vyraby v cine, nez kdyz se americky mobil vyrabi v cine. navic diky u nas ne moc zname znacce je skvely v pomeru cena/vykon. ty jsi jen jeden z tech mnoha lajku kteri se v tom nevyznaji a pisi nesmysly. btw. huawei melo v minulem roce vetsi obrat nez htc.
Odpovědět

Zpět na „Mobilní telefony a PDA/MDA“