Problém s wifi

Vše kolem bezdrátových sítí - WiFi, atd.

Moderátor: Don

Odpovědět
šiny
Začátečník
Začátečník
Registrován: 25. bře 2011
Bydliště: ústí nad labem (velké březno)

Problém s wifi

Příspěvek od šiny »

Zdravím mám problém s wifi připojením. Mám Notebook Packard Bell easynote TJ65 (win 7). Když kliknu na vpravo dole na tlačítko pro zobrazení wifi sítí, tak se mi žádná nezobrazí, nemám tam ani takovou tu šipečku kterou můžu schovat wifinu v dosahu... Nevím jak se to přesně stalo, půjčil jsem NTB bratrovi, chtěl si tam nainstalovat nějakou hru a jinou zase odstranit, myslím si že při odstraňování odstranil i něco co neměl. Zkoušel jsem nainsalovat nvé ovladače, ale pořád nic. díky za rady
MB: Hp eureka-gl8, CPU: core 2 duo 2,8Ghz, grafika ATI HD 4830 512Mb, 4gb ram, no name zdroj (briliant power) 500w, Monitor: Acer P226hqv
X-COM
Pokročilý
Pokročilý
Uživatelský avatar
Registrován: 04. lis 2005
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Problém s wifi

Příspěvek od X-COM »

Podívej se, jestli na notebooku není hardwarové tlačítko vypnutí wifi nebo nějaká klávesová zkratka Fn+tlačítko, která by to vypínala.
Ryzen 7950X, RTX4090, 96GB RAM, 2TB NVMe SSD system, 2TB NVMe SSD data, 112TB RAID 6
šiny
Začátečník
Začátečník
Registrován: 25. bře 2011
Bydliště: ústí nad labem (velké březno)

Re: Problém s wifi

Příspěvek od šiny »

mám to na dotykovym panelu... to mám zapnutý
MB: Hp eureka-gl8, CPU: core 2 duo 2,8Ghz, grafika ATI HD 4830 512Mb, 4gb ram, no name zdroj (briliant power) 500w, Monitor: Acer P226hqv
Deja vu
Nováček
Nováček
Registrován: 30. lis 2008

Re: Problém s wifi

Příspěvek od Deja vu »

a mas wi-fi uznanou v sitovych adapterech (spravce zarizeni) ??
šiny
Začátečník
Začátečník
Registrován: 25. bře 2011
Bydliště: ústí nad labem (velké březno)

Re: Problém s wifi

Příspěvek od šiny »

když jsem hledal jestli jí tam mám tak jsem ten problém našel... hlásilo to že to chce nobvej ovladač... přitom jsem je tam dával... i tak díky :D
MB: Hp eureka-gl8, CPU: core 2 duo 2,8Ghz, grafika ATI HD 4830 512Mb, 4gb ram, no name zdroj (briliant power) 500w, Monitor: Acer P226hqv
Odpovědět

Zpět na „Bezdrátové sítě“