HTC Desire X

Mobilní telefony, PDA a MDA zařízení.

Moderátor: CageJ

Blizzard
Začátečník
Začátečník
Registrován: 16. led 2012
Bydliště: Brno

HTC Desire X

Příspěvek od Blizzard »

zdar, libi se me htc desire x. kdo ho mate, napiste o nem vse. dik
Michael24
Středně pokročilý
Středně pokročilý
Uživatelský avatar
Registrován: 01. led 2009
Bydliště: Rakovník/Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: HTC Desire X

Příspěvek od Michael24 »

Nemám, ale asi v nejbližší době budu kupovat... :) Řekl bych, že za tu cenu je to vážně zajímavé... :) Akorát škoda, že nedořešili natáčení videa 720p a 1080p, ale to mě moc netíží, teď mám Wildfire a ani si nepamatuji, kdy jsem naposledy natáčel video... :) Možná ho budu kupovat už někdy tenhle týden (musím ještě vyřídit tarif od operátora, tak bych ti mohl dát nějaké info... :)
PC: CPU: Intel Core i5 2500K @4.4 GHz + Coolink Corator DS Gk: MSI Radeon R9 280X Gaming RAM: Kingston 8GB 1600MHz CL9 SSD: Crucial MX300 1TB MB: Asus P8P67 Pro OS: Windows 10 Home x64
Butch
Středně pokročilý
Středně pokročilý
Uživatelský avatar
Registrován: 17. črc 2003
Bydliště: Praha

Re: HTC Desire X

Příspěvek od Butch »

Me to prijde jako dalsi zbytecnej vyrobek od HTC zase opet se stejne nudnym vzhledem jako jejich vsechny ostatni telefony.
Kdybych si mel koupit peknej telefon stredni tridy, sel bych spise do Xperia Sola. Za ty prachy mi prijde slusne vybavena, zajimavej desing, uz se chvilku dela takze i android na ni bude odladenej.
Pripadne bych si pockal na nove Nexusy.
Cetl jsem nejake recenze na HTC Desire X, i reakce lidi co jsi ho poridili a nic to by bylo proste nejak uzasneho na nem neni.
Jen dalsi mobil do jiz nepreberneho mnozstvi soucasne nabidky mobilu.
Mozna ten duvod proc HTC krachuje je ze nedokaze proste vyrobit v dnesni dobe neco zasadniho.
Co by zaujalo desingem nebo vybavenosti. Vetsiny jejich mobilu si clovek ani nevsimne, na krame je ignoruje jak plastove hracky od Vietnamcu. Mozna spatny marketing, Buhvi.
Intel i7 3770K@4,2GHz(1,3V)+Coolink Corator DS, Asus Maximu​s IV GENE​-Z, ASUS Geforce GTX 1070 Strix 8GB, 16GB RAM Kingston, Samsung SSD 850 EVO 500GB+250GB, Samsung F3 1TB, WD RED 8TB, Fractal Arc Mini, Benq VW2420H, CM Silent Pro M2-720W, Logitech G502 proteus spectrum, Logitech Z-2300, Xbox ONE S gamepad, Logitech G11, Creative Sound Blaster X-Fi HD USB SBX, Lian-Li BZ-H06
Blizzard
Začátečník
Začátečník
Registrován: 16. led 2012
Bydliště: Brno

Re: HTC Desire X

Příspěvek od Blizzard »

Mě se HTC dřív vůbec nelíbily, ale teď to není špatné. Desire X jsem viděl v prodejně na živo a je celkem slušný (líbí se mě na zadním krytu ten matný materiál). ta Sola je taková zvláštní ... ten scodek dole :? a nexus ani neznám ..
Butch
Středně pokročilý
Středně pokročilý
Uživatelský avatar
Registrován: 17. črc 2003
Bydliště: Praha

Re: HTC Desire X

Příspěvek od Butch »

http://www.google.com/nexus/4/

Za ty prachy co ma byt bude rozhodne zajimavy.
Intel i7 3770K@4,2GHz(1,3V)+Coolink Corator DS, Asus Maximu​s IV GENE​-Z, ASUS Geforce GTX 1070 Strix 8GB, 16GB RAM Kingston, Samsung SSD 850 EVO 500GB+250GB, Samsung F3 1TB, WD RED 8TB, Fractal Arc Mini, Benq VW2420H, CM Silent Pro M2-720W, Logitech G502 proteus spectrum, Logitech Z-2300, Xbox ONE S gamepad, Logitech G11, Creative Sound Blaster X-Fi HD USB SBX, Lian-Li BZ-H06
Blizzard
Začátečník
Začátečník
Registrován: 16. led 2012
Bydliště: Brno

Re: HTC Desire X

Příspěvek od Blizzard »

nikde cenu nevidím :? ale 4,7" je už dost ... já maximálně 4,0"
EDIT: 12000kč ?! http://dotekomanie.cz/2012/10/zname-cen ... -varianty/
bounty[cz]
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 06. úno 2011
Bydliště: Frýdlant nad Ostravicí

Re: HTC Desire X

Příspěvek od bounty[cz] »

Pro mě je možná i těch 4" moc, optimum vidím tak 3,7".
In the US, the Nexus 4 is $299 for 8GB or $349 for 16GB.
In the UK, the Nexus 4 will cost £239 for the 8GB model and £279 for the 16GB
Obrázek
stavitel75
Nováček
Nováček
Uživatelský avatar
Registrován: 14. srp 2012

Re: HTC Desire X

Příspěvek od stavitel75 »

Ten nexus 4 mě přijde též moc veliký, ale ceny vypadají zajímavě.
CPU: i5-2500K, MB: Z77X-D3H,MEM: 2x8GB Hyper-X,VGA: GTX 560 Ti, SSD: Kingston HyperX 3K SSD 120GB HDD: WD5000AAKX, PS: Seasonic M12II 520W, CASE: CM Elite 371, ZK: Asus Xonar Essence ST
Suke001
Středně pokročilý
Středně pokročilý
Uživatelský avatar
Registrován: 02. říj 2009
Bydliště: Uherské Hradiště
Kontaktovat uživatele:

Re: HTC Desire X

Příspěvek od Suke001 »

Taky si budu k Vánocům kupovat telefon, a určitě vezmu NEXUS 4. 4,7 " ke pro mě akorát, a rychlé aktualizace jsou výhoda :)
LG mám i teď a jsem celkem spokojený :).
Blizzard
Začátečník
Začátečník
Registrován: 16. led 2012
Bydliště: Brno

Re: HTC Desire X

Příspěvek od Blizzard »

hm ... nevim, mě by se Den Desire aj celkem líbil. Te´d byl na aujru za 4k, ale bohužel už tam není :x
Butch
Středně pokročilý
Středně pokročilý
Uživatelský avatar
Registrován: 17. črc 2003
Bydliště: Praha

Re: HTC Desire X

Příspěvek od Butch »

Mam ted SE X10 mini pro + Google(Samsung) Nexus S(rok a pul starej model cca, jeden z nej telefonu co jsem mel)

Dalsi mobil bude taky urcite budto Xperia nebo Nexus nejakej.
Ty okamzite updaty systemu jsou fajn. 16GB na telefonu mi bohate staci na to co potrebuji a absence slotu na karty me netrapi.
Intel i7 3770K@4,2GHz(1,3V)+Coolink Corator DS, Asus Maximu​s IV GENE​-Z, ASUS Geforce GTX 1070 Strix 8GB, 16GB RAM Kingston, Samsung SSD 850 EVO 500GB+250GB, Samsung F3 1TB, WD RED 8TB, Fractal Arc Mini, Benq VW2420H, CM Silent Pro M2-720W, Logitech G502 proteus spectrum, Logitech Z-2300, Xbox ONE S gamepad, Logitech G11, Creative Sound Blaster X-Fi HD USB SBX, Lian-Li BZ-H06
Michael24
Středně pokročilý
Středně pokročilý
Uživatelský avatar
Registrován: 01. led 2009
Bydliště: Rakovník/Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: HTC Desire X

Příspěvek od Michael24 »

Nevím, mě se design Desire X zrovna hodně líbí... :) Dneska jsem si ho byl omrknout na živo na prodejně, měl jsem v ruce černý kousek a spokojenost... :) Reakce systému velmi svižné, displej parádní, velikost tak akorát, dokonce i foťák se mi líbil, nabíhá hodně rychle, zaostří rychle a všeobecně je to všechno hodně rychlé... :) Akorát možná mohl být o milimetr širši :oops: :D U Vodafone mi ho se studentským tarifem nabídli za 5k, tak si tam nejspíš tenhle týden skočím to zařídit... :) Z mého pohledu není co řešit... :)
PC: CPU: Intel Core i5 2500K @4.4 GHz + Coolink Corator DS Gk: MSI Radeon R9 280X Gaming RAM: Kingston 8GB 1600MHz CL9 SSD: Crucial MX300 1TB MB: Asus P8P67 Pro OS: Windows 10 Home x64
van Bellen
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 19. zář 2004

Re: HTC Desire X

Příspěvek od van Bellen »

Ja mam desire s a som s nim spokojny.kvalitne materialy,ziadne plasty..desire x je podobneho tvaru s novym hw..urcite by som ten mobil nezatracoval.
Blizzard
Začátečník
Začátečník
Registrován: 16. led 2012
Bydliště: Brno

Re: HTC Desire X

Příspěvek od Blizzard »

Michael24 píše:Nevím, mě se design Desire X zrovna hodně líbí
Mě se taky šíleně líbí :)
PS3master
Začátečník
Začátečník
Registrován: 25. lis 2011

Re: HTC Desire X

Příspěvek od PS3master »

Android už bych nechtěl,ale je to tvá volba. A to mám note, dá se říct vrcholný model.
Probook 430G2
Blizzard
Začátečník
Začátečník
Registrován: 16. led 2012
Bydliště: Brno

Re: HTC Desire X

Příspěvek od Blizzard »

Proč ne? To mám mět ten posraný iOS? NIKDY ... ani Windows phone ... ten mě příjde nepřehledný a zvláštní, co se týče graf. úpravy :|
PS3master
Začátečník
Začátečník
Registrován: 25. lis 2011

Re: HTC Desire X

Příspěvek od PS3master »

Bohužel máš pravdu, iOS je iOS, mě nevyhovuje, ale nic proti němu nemám, windows phone se mi nelíbí a android už mě nebaví, protože ho už používám od roku 2009. Je to v tom vcelku nuda.
Probook 430G2
Blizzard
Začátečník
Začátečník
Registrován: 16. led 2012
Bydliště: Brno

Re: HTC Desire X

Příspěvek od Blizzard »

tak to potom ano, ale je snad něco jiného? Jedině Symbian, ten sem měl a taky šel hned pryč :)
Suke001
Středně pokročilý
Středně pokročilý
Uživatelský avatar
Registrován: 02. říj 2009
Bydliště: Uherské Hradiště
Kontaktovat uživatele:

Re: HTC Desire X

Příspěvek od Suke001 »

A co ti chybí u androidu ?
Blizzard
Začátečník
Začátečník
Registrován: 16. led 2012
Bydliště: Brno

Re: HTC Desire X

Příspěvek od Blizzard »

Na koho je ta otázka?
Odpovědět

Zpět na „Mobilní telefony a PDA/MDA“