Problém s Wi-fi, síla signálu na max. alenelze se propojit.

Vše kolem bezdrátových sítí - WiFi, atd.

Moderátor: Don

Odpovědět
Kanibalus
Nováček
Nováček
Registrován: 18. lis 2012

Problém s Wi-fi, síla signálu na max. alenelze se propojit.

Příspěvek od Kanibalus »

Zdravím Vás,

mám problém se svojí domácí Wi-fi síti. Mám plný signál, ale nelze se připojit ani z tabletu ani z mobilu. Zkoušel sem restart/ odpojení ze sítě a následné zapnutí/ zmenšít kanál (na výběr je tuším až 13 kanálů+ auto) ale stále bez výsledku.

Síť odebírám z venčí pomocí Antény, která je v prvním routeru napojená na konektor od wi-fi. První router je nějaká neznačka, ale vždy šlapal a šlape výborně. Druhý router se jmenuje Tenda. A síťová karta je Realtek.

Z prvniho routeru je internet odveden pomocí LAN kabelu do druhého routeru do zdířky WAN. Z druhého je odvede do pc pomocí LAn kabelu z LAN slotu č. 1 do síťové karty PC.

Jak sem již zmiňoval signál je plný, ale sít se pouze uloží a nelze se na ní připojit. Typ zabezpečení sítě je WPA2 -PSK. Předem předesílám, že už sem vyzkoušel snad vše a prohledal miliony For s tímto tématem a stále bez výsledku. Proto Vás prosím o pomoc.

Předem vám děkuji za odpověď.

s pozdravem Kanibalus
stavitel75
Nováček
Nováček
Uživatelský avatar
Registrován: 14. srp 2012

Re: Problém s Wi-fi, síla signálu na max. alenelze se propojit.

Příspěvek od stavitel75 »

Nejak to nechapu ... Mysleno, tak ze se pripojujes na ten druhy router. V PC ti internet jede a pres bezdrat to nejde?
CPU: i5-2500K, MB: Z77X-D3H,MEM: 2x8GB Hyper-X,VGA: GTX 560 Ti, SSD: Kingston HyperX 3K SSD 120GB HDD: WD5000AAKX, PS: Seasonic M12II 520W, CASE: CM Elite 371, ZK: Asus Xonar Essence ST
Kalba222
Žlutá karta Bazar
Žlutá karta Bazar
Registrován: 12. pro 2008

Re: Problém s Wi-fi, síla signálu na max. alenelze se propojit.

Příspěvek od Kalba222 »

Napadá mě jen jedna věc a to,

pro příklad: zda např wifi nevysílá v režimu IEEE 802.11b a tvůj ntb podporuje pouze IEEE 802.11g...

Zkus se na to mrknout v nastavení wifi routeru...

viz. http://pc.poradna.net/file/view/4554-ro ... de-bgn-png
Odpovědět

Zpět na „Bezdrátové sítě“