Jaky volant ?

Klávesnice, myši, volanty, tablet, joysticky, podložky, pedály, řadící páky, atp.
Odpovědět
margo
Začátečník
Začátečník
Registrován: 29. dub 2012

Jaky volant ?

Příspěvek od margo »

Zdar

Chci koupit darek F1 2012 a k tomu nejaky vhodny volat aby se s tim dala hra uzit. Tak se chci zeptat jaky by mi byl doporucene na PC cena tak do 1500 Kc. Budu rad za kazdou radu a predem dekuji.
CPU-I5 3570K 4,3GHz, MB MSI Z77A-G43, 16GB KS 1600MHz, MSI GTX 970, GELID Solution Tranquillo - revize 2, Seasonic S12II-520 520W ,CoolerMaster Elite 311, black-blue
ToxicTears
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 06. led 2009
Bydliště: Cheb
Kontaktovat uživatele:

Re: Jaky volant ?

Příspěvek od ToxicTears »

Rozhodně Logitech. Mohu doporučit v nižší třídě sehnat Driving Force EX a nebo nejlépe bazarový Logitech MOMO, to se pak dá využít i na rally a další auta. Měl jsem tyhle dva a oba spokojenost. Ale když jsem viděl Genius a jiný tak hrůůůza. Nedoporučuji.
discord IT & racing: https://discord.gg/JaGehGp
PC1: PC1: R7 5700X|X470 Taichi|32GFlareX@3200CL14|6900XT Red Devil|6xSSD|1xNVME|CustomLoop EKWB feat Alphacool///NAS: Synology 1515+ a DS513 expanze
baghira
Nováček
Nováček
Registrován: 18. lis 2012

Re: Jaky volant ?

Příspěvek od baghira »

Ahoj kluci potřebuji volant i klidně dražší vadí mi že u volantu s vibracemi je malinká vůle mezi motorkem a ozubeným věncem volantu strašně mě to rožčiluje u volantu levného je pružina tam ta vůle není ale ten nechci.Nevíte o něčem poraďte prosím. Dnes jsem se díval na Logitech Driving Force™ GT a má tu vůli taky tak nemůžu vybrat herdek.
Maxtor
Začátečník
Začátečník
Registrován: 23. říj 2003

Re: Jaky volant ?

Příspěvek od Maxtor »

G27 ji ma taky.. sice malinkou, ale ma.. Thrustmaster RS500 je na tom udajne mnohem lepe.. bez vule a nejlepe chvalene je v testech CRS a ClubSport od Fanatecu, ale to se uz bavime treba o 20, 30k.. :(
baghira
Nováček
Nováček
Registrován: 18. lis 2012

Re: Jaky volant ?

Příspěvek od baghira »

Tak asi koupím Thrustmaster RS500 protože mě i ta malinká vůle leze strašně na nervy.Díval jsem se na tu G27 a ta ma tu vůly stejnou jako Logitech Driving Force™ GT :old12: . Copak je problém to udělat bez vůle mezi ozubenými kolečky. A díky za info.Honza
Maxtor
Začátečník
Začátečník
Registrován: 23. říj 2003

Re: Jaky volant ?

Příspěvek od Maxtor »

To je prave ten problem.. nejde.. drahy volanty maj uz nahon pres remen..
baghira
Nováček
Nováček
Registrován: 18. lis 2012

Re: Jaky volant ?

Příspěvek od baghira »

Máte někdo Thrustmaster T500 RS.
Má převody motorku na volant řemeny a je bez vůle.
Díky honza
Maxtor
Začátečník
Začátečník
Registrován: 23. říj 2003

Re: Jaky volant ?

Příspěvek od Maxtor »

RS500 ma stale jen ozubene prevody.. tohle mozna pomuze vic..
http://www.youtube.com/watch?v=EkgxRNQ7F6g
baghira
Nováček
Nováček
Registrován: 18. lis 2012

Re: Jaky volant ?

Příspěvek od baghira »

Díky já vím jsem hroznej to mám s toho že jsem strojař a nesnáším vůly nikde kde nemá bít.
Naposled jsem ze starého volantu motorek demontoval a bylo, teť odešel potenciometr tak
proto zháním info o novém.
dexx narsil
Začátečník
Začátečník
Registrován: 17. bře 2005
Bydliště: Vlkoš u Přerova
Kontaktovat uživatele:

Re: Jaky volant ?

Příspěvek od dexx narsil »

zdravím, prosím má smysl dneska ještě kupovat Logitech MOMO a nebo se radši porozhlédnou po něčem novějším?
Maxtor
Začátečník
Začátečník
Registrován: 23. říj 2003

Re: Jaky volant ?

Příspěvek od Maxtor »

Jde o to ktery.. pokud mas moznost vzit stary momo bez radici paky tak ano.. ma kovove ulozeni.. pokud jde o novy s radici pakou, nebrat.. je to shit plastak..

Pokud ti jde o levny volant, na kterym se bude dat alespon nejak rozumne hrat da se uvazovat o Thrustmaster Ferrari 430 Force Feedback, nebo o Logitech Driving Force GT Gran Turismo..
Oba maji sice plastovy prevody, ale v kovovy kazete s kovovou osou na volant..
dexx narsil
Začátečník
Začátečník
Registrován: 17. bře 2005
Bydliště: Vlkoš u Přerova
Kontaktovat uživatele:

Re: Jaky volant ?

Příspěvek od dexx narsil »

ano je to s radici pakou. nad tim thrsutem a Logitechem GT jsem prave uvazoval, ale pak sem narazil na MOMO za 1500,-
takze zpet k puvodni variante a rozhodnout se mezi tema dvouma drazsima :)
dikec za radu
Odpovědět

Zpět na „Vstupní zařízení“