lepai LP-2020A+

Zvukové karty, reproduktory, mikrofony, zesilovače a další.

Moderátor: CageJ

Odpovědět
Maor
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 19. bře 2010

lepai LP-2020A+

Příspěvek od Maor »

Tak mi přišel z ebaye zesilovač lepai LP-2020A+
zvukovka: supreme FX III integrovaná na Maximus V gene
reproduktory 30Ω
audio 320kbps

celkem ujde, ale čekal jsem, že se mi konečně podaří dostat z toho nějakej randál bez šumu, ale bohužel někde narážím na limity.
ÿthren
Začátečník
Začátečník
Registrován: 31. pro 2011

Re: lepai LP-2020A+

Příspěvek od ÿthren »

a co jsi od toho vlastně čekal? 30Ω bedny? to je co zač?
Maor
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 19. bře 2010

Re: lepai LP-2020A+

Příspěvek od Maor »

čekal jsem o něco větší hluk bez šumu, než s původním zesilovačem, co chytal šum ze sítě :-) Repro bylo to k nějaký předpotopní hifi. Asi nejobyčejnější širokopásmový repráky co se dělaj.
Nevím, co od reproduktoru s nápisem 30Ω čekat, prakticky nic o zvuku nevim.
Atapi
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 04. dub 2007
Bydliště: Jihlava

Re: lepai LP-2020A+

Příspěvek od Atapi »

Tak kombinací onboard zvukovky, zesilovače za 20 dolarů a neznámejch repráčků nedostaneš nic lepší než co leze z obyčejnejch aktivních bedniček k pc...
Když už, tak vzít slušnou zvukouvku a lidi chválí celkem alesis M1 active, pak odpadá bloumání nad zesilovačem, dac a vůbec zapojením.
Obrázek
Maor
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 19. bře 2010

Re: lepai LP-2020A+

Příspěvek od Maor »

tak dokud s tím nechci provozovat diskotéku, tak je to naprosto dostačující, na maximální ještě v bytě poslouchatelnou hlasitost jsem nezaznamenal zkreslení. Nevím, jak jsou na tom dnešní bedničky k PC, ale ty postarší co jsem slyšel, ty chytají celkem dost šumu, což se o tomhle říct nedá.
Atapi
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 04. dub 2007
Bydliště: Jihlava

Re: lepai LP-2020A+

Příspěvek od Atapi »

Mě teda nešumí ani na max, nevím kolik to má let, ale kupovaný to bylo ještě k intel 486 za 500, takže... jsou to nějaký genius, jméno už nikdo neví. :lol:
Ale dost za to může zvukovka - auzentech forte, na poslech mám ale sluchátka, kdyby se někdo zhrozil. :lol:

//Jediný co bych ještě poradil je zkusit vypnout pokud možno co nejvíc vstupů na zvukovce, kdysi mi to dost pomohlo, chytalo to kdejakej bordel.
Obrázek
Maor
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 19. bře 2010

Re: lepai LP-2020A+

Příspěvek od Maor »

Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek
#lepai LP-2020A+ review
ÿthren
Začátečník
Začátečník
Registrován: 31. pro 2011

Re: lepai LP-2020A+

Příspěvek od ÿthren »

no je to takový malý šuntík no. teď je jenom otázkou co to šumí jestli ten zesík nebo to co leze ze zvukovky. A jsi si jistý že je to šum? jak se to projevuje? jestli jenom při vyšší hlasitosti hudby nebo tak tak to šum není :)
Maor
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 19. bře 2010

Re: lepai LP-2020A+

Příspěvek od Maor »

zkrátka to co vzniká, když už se ořezává amplituda při vysoký hlasitosti, vysokou myslím to, co když si dám ucho k reproduktoru na 10 cm, tak mi to skoro prorazí bubínek.
Při běžný hlasitosti to podává dost čistý zvuk
ÿthren
Začátečník
Začátečník
Registrován: 31. pro 2011

Re: lepai LP-2020A+

Příspěvek od ÿthren »

no to pak není šum ale zkreslení ořezem, nicméně to může být i těma šunkoidníma reproduktorama co už to prostě nezvládají. Ale spíš to prostě nezvládá ta krabička. Jednoduše pokud nezvolíš uplně něco jiného (zes + bedny), tak to lepší nebude. Používáš v PC i nějaký ekvalizér?
Maor
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 19. bře 2010

Re: lepai LP-2020A+

Příspěvek od Maor »

ekvalizér vypnutý. sázím, že to nezvládají reproduktory
Matrix666
Nováček
Nováček
Registrován: 20. lis 2009

Re: lepai LP-2020A+

Příspěvek od Matrix666 »

podívej se jestli nemáš blízko kabelů ke zvuku náký zdroj (trafo) tam to občas taky dělá divy
Odpovědět

Zpět na „Zvuk“