Mobil odpovídající ceně do 3 000Kč

Mobilní telefony, PDA a MDA zařízení.

Moderátor: CageJ

Theeser
Začátečník
Začátečník
Registrován: 02. čer 2013

Mobil odpovídající ceně do 3 000Kč

Příspěvek od Theeser »

Ahoj,

vybírám mobil a nevím přesně po čem sáhnou. Finance jsou dost omezené(max 3 000).
Mobil by měl zvládat(aspoň trochu) nějké hry,fungovat jako mp3 přehrávač a popř. i na videa.
Mám v merku Sony Xperia X10 Mini. Právě používám Nokii 5000.
Pište co vás napadne.

Díky Theeser
Django
Nováček
Nováček
Registrován: 23. úno 2013

Re: Mobil odpovídající ceně do 3 000Kč

Příspěvek od Django »

Ahoj tenhle splňuje všechno co požaduješ a je to poměrně nový kousek http://www.czc.cz/sony-xperia-tipo-dual ... 98p507fj3g
marek_93
Nováček
Nováček
Uživatelský avatar
Registrován: 23. črc 2013

Re: Mobil odpovídající ceně do 3 000Kč

Příspěvek od marek_93 »

SE Tipo nie. Malý display a foťák o ničom. Na tom sa nezahráš.

ZTE BLADE III

alebo

ALCATEL OT-5020D

Niekto povie, že to nieje bohvieaká značka ale má to 4" display, 5 Megapixel foťák a 4 Android. Ja mám HUAWEI Y300 a som spokojný.
pedes
Nováček
Nováček
Registrován: 11. čer 2013

Re: Mobil odpovídající ceně do 3 000Kč

Příspěvek od pedes »

Theeser - pokud sháníš něco ve stylu SE mini, tak je to tipo v pohodě. Nějak nechápu ten výkřik dole, že má malý displej a nezahraješ si hry: displej je na úrovni toho co požaduješ, hry tam fungují od angryB, přes NFS, asphalt..., funguje tam gps, dáš to klidně na kolo a jedeš, žádná kráva přes celý řidítka,......mám vyzkoušeno, jediné co mu vadí je cca 1,5 hodiny v pračce, kam mi ho hodila žena i s kalhotami.
Takže momentálně vybírám, zkouším Huawei Y300 -a je to telefon, který mě mile překvapil, původně jsem uvažoval opět o tipu nebo Ečku,ale vypadá to, že asi skončím u tohoto modelu ikdyž uvažuji i o WP8. Já spíš právě řeším tu velikost displeje, ne pro všechny účely je velký displej vhodný a nybídka je no nic moc. Přijde mi to jak to když se výrobci foťáků honili za stále větším množstvím Mpx (4,6,8,...18...),ale kvalita čoček atd šla dolů. přitom většina lidí na to koukái na monitoru nebo tiskne 10x15. Ta Y300 mě zatím docela mile potěšila, ještě příští týden zkusím W1 a pak se rozhodnu.
marek_93
Nováček
Nováček
Uživatelský avatar
Registrován: 23. črc 2013

Re: Mobil odpovídající ceně do 3 000Kč

Příspěvek od marek_93 »

Výkrik? :lol: Nenechaj sa vysmiať, že na 3,2" displeji si niečo zahrá. Áno hry mu pôjdu ale bude ho triafať šľak, že je to tak malé. Ak chce hrať tak minimálne 3,5" a aj to je malinké. Mala ho sestra a o týždeň na to ho predala lebo sa na tom ani nezahrala a zle sa písalo na FB/SMS. Y300 som opísal aj ja ako fajn mobil ale je mu zbytočné info o telefóne, ktorý je trošku nad jeho limit. Keď si vyberie jeden z tých mojich adeptov tak nebude ľutovať.
LoCo99
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 15. úno 2012
Bydliště: Praha

Re: Mobil odpovídající ceně do 3 000Kč

Příspěvek od LoCo99 »

ale jo, tak zahraje si. ... já jsem hrál na galaxy pocket...

jenom by mi přišlo v týhle cenový kategorii zvážit čínský telefony, když vezmu v potaz že za necelý 4000 jsem měl čtyřjádro s 5" IPS 1280x720 displayem, maj tam rozhodně zajímavější telefony než u nás
marek_93
Nováček
Nováček
Uživatelský avatar
Registrován: 23. črc 2013

Re: Mobil odpovídající ceně do 3 000Kč

Příspěvek od marek_93 »

Aj to je možnosť. Však vravím, že radšej menej známa značka s dobrou výbavou ako značkový mobil kde dokopy nemáš nič okrem tej značky.
xakrurychle
Začátečník
Začátečník
Registrován: 19. pro 2011

Re: Mobil odpovídající ceně do 3 000Kč

Příspěvek od xakrurychle »

Zopo c2 a nazdar
LoCo99
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 15. úno 2012
Bydliště: Praha

Re: Mobil odpovídající ceně do 3 000Kč

Příspěvek od LoCo99 »

xakrurychle píše:Zopo c2 a nazdar
to neni za 3 tisíce
xakrurychle
Začátečník
Začátečník
Registrován: 19. pro 2011

Re: Mobil odpovídající ceně do 3 000Kč

Příspěvek od xakrurychle »

Ou sorry, prehlidnul jsem
Theeser
Začátečník
Začátečník
Registrován: 02. čer 2013

Re: Mobil odpovídající ceně do 3 000Kč

Příspěvek od Theeser »

Ahojte, díky za rady, ale na 1-2 U Mobil kde jsem koupil starou Nokii 5000 jsem našel Sony Xperia J za 4 040Kč.
Všichni říkají že je to výbornej mobil, za tu cenu lepší neni. Je to 1 000Kč nad mnou stanovenym limitem, ale vypadá úžasně! Co si o tom myslíte?
LoCo99
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 15. úno 2012
Bydliště: Praha

Re: Mobil odpovídající ceně do 3 000Kč

Příspěvek od LoCo99 »

jednojádro s průměrnym displejem za 4ku ? eště k tomu xperia... nevim, podle mě nic moc nabídka
Blue Storm
Odborník PCT
Odborník PCT
Uživatelský avatar
Registrován: 28. srp 2006

Re: Mobil odpovídající ceně do 3 000Kč

Příspěvek od Blue Storm »

Podle mě hodně špatná nabídka. Moc špatně nevypadá třeba Gigabyte GSmart Rio R1, ale tam je otázkou, jak je na tom s kvalitou zpracování. Potom je slušnou volbou ZTE Blade III a dost slušně vypadá i ZTE Blade G, hlavně teda kapacitou baterky a tím, co za tu cenu nabízí.
PC: Intel Core i7-8700K | Asus Strix Z370-G Gaming | GTX 980 Ti | Corsair Vengeance LPX 2× 8 GB | HyperX Fury 240 GB | Intel 600p 512 GB | WD Blue SSD 250 GB | Corsair RM550 | Fractal Design Define R5 | Dell U2515H
NTB: Apple MacBook Pro 13" 2020 | Phone: Apple iPhone XS
Lelelee
Nováček
Nováček
Registrován: 21. dub 2012

Re: Mobil odpovídající ceně do 3 000Kč

Příspěvek od Lelelee »

Já mám HTC Desire C a maximalni spokojenost....Procesor je sice 600MHz, rozjede to ale vsechno co Tipo.... Navic je tam integrovany Beats Audio.... Ne ze by to snad melo nejaky extra lepsi zvuk... Ale stejne, pro ten pocit :-D

Xperia J je hnusny velky padlo... Nemuzu si pomoct
Theeser
Začátečník
Začátečník
Registrován: 02. čer 2013

Re: Mobil odpovídající ceně do 3 000Kč

Příspěvek od Theeser »

Já nevim, ale všichni řikaj že ten mobil je cajk (Sony Xperia J), jen vy ste proti, ale ten ZTE Blade G vypadá dobře!
Kámoš má Huawei Nevimjakdál a má ho furt vo opravně nebo v p***i. Tak nevim jestli to nebude to samí.To ZTE Blade G se prej seká, přehřívá ale Sony prej taky tak nevim. ZTE má ale fakt dobrej procák. Díky za rady
Blue Storm
Odborník PCT
Odborník PCT
Uživatelský avatar
Registrován: 28. srp 2006

Re: Mobil odpovídající ceně do 3 000Kč

Příspěvek od Blue Storm »

Lelelee píše:Já mám HTC Desire C a maximalni spokojenost....Procesor je sice 600MHz, rozjede to ale vsechno co Tipo.... Navic je tam integrovany Beats Audio.... Ne ze by to snad melo nejaky extra lepsi zvuk... Ale stejne, pro ten pocit :-D

Xperia J je hnusny velky padlo... Nemuzu si pomoct
600MHz jednojádro a rozjede vše, jo? To má být špatný vtip nebo co? :?

V té ceně rozhodně brát nějakých z těch "čínských" telefonů (Huawei, ZTE), protože mají bezkonkurenční výbavu. Žádný z telefonů od velkých a známých výrobců (HTC, Sony, Samsung,...) se jim nevyrovná. To samé se týká třeba Xiaomi nebo Oppo v těch vyšších cenách, kdy Oppo (s Xiaomi nemám zkušenosti) má kvalitu zpracování na suprové úrovni a za cenu, za jakou se nabízí, se nějaký Samsung Galaxy S IV, HTC One,... můžou jít zahrabat.
PC: Intel Core i7-8700K | Asus Strix Z370-G Gaming | GTX 980 Ti | Corsair Vengeance LPX 2× 8 GB | HyperX Fury 240 GB | Intel 600p 512 GB | WD Blue SSD 250 GB | Corsair RM550 | Fractal Design Define R5 | Dell U2515H
NTB: Apple MacBook Pro 13" 2020 | Phone: Apple iPhone XS
LoCo99
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 15. úno 2012
Bydliště: Praha

Re: Mobil odpovídající ceně do 3 000Kč

Příspěvek od LoCo99 »

celkově jsou ty čínský androidy vážně dost dobrý (taky jeden mam, žejo :) ) , ale s tou kvalitou zpracování nemůžu souhlasit že je na suprové urovni, sice jde o minimální část prodanejch kusů, ale neslyšel sem že by třeba galaxy s4 měl špatně navrstvenej displej takže by se (sice hooooooodně málokdy) ukazovala vada v podobě skvrnky, nebo že by měl špatnou čočku ve foťáku

taky je třeba si uvědomit že minimálně si takovej telefon žádá o nahrání aspon evropský ROMky případně další upravy, což neni pro každýho přijatelný

dál je problem s příslušenstvim, buď je ho nedostatek nebo například já jsem našel folie na H7500+ jen na velmi málo obchodech v zahraničí, naštěstí když člověk najde vhodný kontakty (androidforum a jeden slovenskej uživatel co byl ochotnej :D) nebo se smíří s tim že budto musí folii koupit deset nebo je koupit za horší cenu :D

každopádně pro mně byl čínskej trh jasná volba
Naposledy upravil(a) LoCo99 dne pon 29. črc 2013, 17:45, celkem upraveno 1 x.
Suke001
Středně pokročilý
Středně pokročilý
Uživatelský avatar
Registrován: 02. říj 2009
Bydliště: Uherské Hradiště
Kontaktovat uživatele:

Re: Mobil odpovídající ceně do 3 000Kč

Příspěvek od Suke001 »

čína, já koupil THL W8 za 5 tisíc a je to božský stroj
xakrurychle
Začátečník
Začátečník
Registrován: 19. pro 2011

Re: Mobil odpovídající ceně do 3 000Kč

Příspěvek od xakrurychle »

oppo je skoro 4x ceny to je trosku out, ale je to pekny foun, sam sem po nem koukal...osobne premyslim mezi oppo find5(v prodeji) xiaomi mi2(v prodeji) oppo find 7( podzim 2013) xiaomi mi3 ( pristi mesic), a jeste k tomu pridavam iphone 4s/5 :D

za 3K nokia 520
PS3master
Začátečník
Začátečník
Registrován: 25. lis 2011

Re: Mobil odpovídající ceně do 3 000Kč

Příspěvek od PS3master »

Windows phone určitě nebrat. Je to systém, na který i nokia nadává a hání u něj pomalý vývoj ze strany MS. Ani bych se nedivil, kdyby se na MS nokia vyflákla, protože to by byl konec WP. Alternativy tu má, třeba OS10 s blackberry, kdyby se dali dohromady. A já bych to microsoftu z celého srdce přál.
Probook 430G2
Odpovědět

Zpět na „Mobilní telefony a PDA/MDA“