nefunkcne prihlasenie do diskuze na web magazinu (ne forum)

Zde budeme zveřejňovat, co se chystá v časopise - pište náměty, stížnosti, budeme se snažit vyhovět.
Odpovědět
Normen
Nováček
Nováček
Registrován: 09. lis 2011

Re: nefunkcne prihlasenie do diskusii na pct

Příspěvek od Normen »

Nevím jestli jsem ignorován záměrně, nebo jen nemáte čas. Každopádně přihlášení mi pořád nefunguje...
komancero
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar
Registrován: 26. úno 2008
Bydliště: Holešov

Re: nefunkcne prihlasenie do diskusii na pct

Příspěvek od komancero »

z jineho pc ti to funguje ?
7700k (4,7/4,5 1,296v),noctua nh-d15,asus IX hero,gskill tridentz 3,6 cl16,gigabyte 1080 aorus 2050/12000,samsung 850evo 500gb,toshiba p300 2tb,evga sup. p2 750w,be quiet! pro900,logitech g510s,g500s,logitech z906,hyperx cloud II,msi optix
i5 4690k (4,5ghz 1,165v),noctua nh-d14,asus z97-pro,seasonic platinum 660w,fractal r4,g.skill 2x4gb,intel 530 480gb,3xhdd (9tb),sony bdrw
(ulozenka:i7 3770k (4,6ghz 1,240v),noctua nh-d14,sapphire hd 7950 1050/6300,asus-p8z77-v pro,seasonic platinum 860w,g.skill 1866mhz (2x8gb),cm stacker 830,samsung 840 pro 256gb,plantronics gamecom 777)
xkryspin
Začátečník
Začátečník
Registrován: 23. čer 2008

Re: nefunkcne prihlasenie do diskusii na pct

Příspěvek od xkryspin »

xkryspin píše:bTW nechcete něco udělat s tím přihlašovacím tlačítkem na hlavní stránce magazínu?

po kliknutí se rozbalí ... ale pokud kurzor opustí okno tak se zabalí...

to je sice fajn... ale víte, jak dementně se to chová s dotykovým ovládáním, které kurzor nemá? Zvlášt když pod tím je reklama? Dokonce se to zavírá i když mají focus login / pwd dialogy (když náhodou zalaguje net a stránka není donačtená tak se to nezavře hned)...
Oprava:
Přihlašovací dialog se rozbaluje na onmouseover a onclick se zavře.
U dotykového ovládání neexistuje "mouseover" mouseover se provede až dotekem na tlačítko, jenže zároveň s tím se hned provede i "onclick" a dialog se zase zavře.
Normen
Nováček
Nováček
Registrován: 09. lis 2011

Re: nefunkcne prihlasenie do diskusii na pct

Příspěvek od Normen »

Ahoj, ne ani na jiných zařízeních to nefunguje.
trodas
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar
Registrován: 07. zář 2004
Bydliště: Přerov
Kontaktovat uživatele:

Re: nefunkcne prihlasenie do diskusii na pct

Příspěvek od trodas »

Automatické přihlášení mi před asi 3 či 4 dny přestalo fungovat. Vždy se musím přihlásit, což je neskutečně otravné. Pracuje se na opravě?

A jistě - cookies a celou historii vůbec včetně keše a všeho jsem vymazal a zkosil znovu, a zase nic. Dělá to to samé stále dokola. Stále že se musím přihlásit...

Kdo rozdrbal něco, co bez problému do teď šlapalo?!
"It is dangerous to be right in matters on which the established authorities are wrong." - Voltaire
"I believe that all the people who stand to profit by a war and who help provoke it should be shot on the first day it starts..." - Hemingway
RiCK
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 18. kvě 2008
Bydliště: Királyhelmec

Re: nefunkcne prihlasenie do diskusii na pct

Příspěvek od RiCK »

http://pctforum.tyden.cz/viewtopic.php?f=18&t=199226

Som na tom rovnako a poznám viacerých čo majú rovnaký problém. Asi to nebude problém zo strany užívateľa
Naposledy upravil(a) RiCK dne stř 17. črc 2013, 13:44, celkem upraveno 1 x.
Hromy Hněvu podřimují na Severu. Podobny dubu, jehož větve jsou plny hnoje, a hnízd nářků, a pláče, snášených na Zemi které spalují Noc i Den a vyvrhují stáda škorpionů a vypouštějí síru smíchanou s Jedem. To jsou Hromy, které jsou okamžitě připraveny rozeřvat se stovkami mohutných Katastrof a statisíců Pohrom, po kterých nezůstane nic a nikdo zde nic nepozná. Jedna skála porodí tisíce, právě když Srdce Člověka dosáhne jeho Myšlenek.
CageJ
Moderátor
Moderátor
Uživatelský avatar
Registrován: 31. bře 2011
Bydliště: Praha, Prešov
Kontaktovat uživatele:

Re: nefunkcne prihlasenie do diskusii na pct

Příspěvek od CageJ »

U mna to iste...
AMD RYZEN 2700X 4.2GHz@watercooled, 32GB DDR4 2,8GHz, AsRock B450 GAMING K4, RIOTORO GOLD 650W; ASUS DUAL RTX 2060; CoolerMaster ML500; AMD RYZEN 3600X, NOCTUA NH-D15, ASUS STRIX B450-F GAMING, SuperFlower GK550, 32GB CL14 G.SKILL 3200, FRACTAL DESIGN XL R4, ASUS STRIX RTX 3080 OC; APPLE MacBook AIR M1 iPhone 12 Pro 128GB
Normen
Nováček
Nováček
Registrován: 09. lis 2011

Re: nefunkcne prihlasenie do diskusii na pct

Příspěvek od Normen »

Tak jsem po delši době znovu zkusil přihlášení a stejná chyba: Error. Sorry. Tato adresa je již zaregistrována....
kotas
Středně pokročilý
Středně pokročilý
Uživatelský avatar
Registrován: 29. led 2006

Re: nefunkcne prihlasenie do diskusii na pct

Příspěvek od kotas »

JAK UŽ JSEM TU DNES JEDNOU ZMÍNIL.. :-D
trodas píše:...ale jede to hezky a rychle, to je pravda. Jen to přihlašování...
..stejně si každej zase "něco" jinýho najde a bude zase brblat :mrgreen:
Flexo90
Nováček
Nováček
Uživatelský avatar
Registrován: 19. črc 2013

Re: nefunkcne prihlasenie do diskusii na pct

Příspěvek od Flexo90 »

čau chci se přihlásit na webmagazín vše zadám kliknu na přihlášení stránka se obnoví ale nepřihlásí mě to nevíte co s tim ? DÍKY


//edit Wilik - promaz
Wishmaster
Začátečník
Začátečník
Registrován: 09. črc 2005

Re: nefunkcne prihlasenie do diskusii na pct

Příspěvek od Wishmaster »

Nejde mně přihlásit do magazínu, stránka se pouze Refreshne a jsem stálne nepřihlášený. Do fóra je to OK. Účet mám již několik let, cache, cookies, atd. smazané. Zkoušené i různé prohlížeče a všude to samé.
goelr
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 07. úno 2004
Bydliště: Praha

Re: nefunkcne prihlasenie do diskusii na pct

Příspěvek od goelr »

Mam jiny problem, nemuzu se poradne prihlasit na forum a cokoliv napsat, ani SZ...vzdy me to vyhodilo na login

EDIT: toto je po cca tydnu prvni prispevek, co jde poslat
CPU: AMD RYZEN 5 7600X + NH-U14S MB: ASUS ROG STRIX B650E-F GK: MSI GeForce RTX 4070 Ti VENTUS 3X RAM: Kingston FURY 32GB SSD: Samsung 850 PRO, Crucial M4 HDD: Seagate 8TB PSU: Seasonic Focus Gold 850W Case: Fractal Define R6
trodas
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar
Registrován: 07. zář 2004
Bydliště: Přerov
Kontaktovat uživatele:

Re: nefunkcne prihlasenie do diskusii na pct

Příspěvek od trodas »

Naprosto nechápu, jak je možné, že tak zásadní vadu nikdo ještě po týden a něco neopravil. Teoreticky by to mělo být snadné... :roll:
"It is dangerous to be right in matters on which the established authorities are wrong." - Voltaire
"I believe that all the people who stand to profit by a war and who help provoke it should be shot on the first day it starts..." - Hemingway
Znedlob
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar
Registrován: 06. led 2012
Bydliště: České Budějovice

Re: nefunkcne prihlasenie do diskusii na pct

Příspěvek od Znedlob »

Mně to dělá, když se pokouším přihlásit přes tuhle url http://forum.pctuning.cz
Přes tuhle to nedělá http://pctforum.tyden.cz
Wilik
Administrátor
Administrátor
Uživatelský avatar
Registrován: 04. čer 2003
Bydliště: Brno

Re: nefunkcne prihlasenie do diskusii na pct

Příspěvek od Wilik »

1. toto tema se netyka fora, ale diskuzi pod clanky na webmagazinu, takze prosim - nemichejte 2 oddelene veci

2. jedina spravna, podporovana a z pohledu funkcnosti resena domena je od roku 2008 - pctforum.tyden.cz - prihlasovani pres cokoli jineho je spatne a je klidne mozne, ze to nefunguje jak ma... ostatne uz jsme davno zadali, aby se adresa forum.pctuning.cz znefunkcnila.

Tzn. podle toho co vam realne nefunguje pokracujte v odpovidajicim tematu ve spravne sekci fora.
trodas
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar
Registrován: 07. zář 2004
Bydliště: Přerov
Kontaktovat uživatele:

Re: nefunkcne prihlasenie do diskusii na pct

Příspěvek od trodas »

Samozřejmně že se přihlašuji přes http://pctforum.tyden.cz
Plus tedy ještě /viewtopic.php? a thread který aktuelně sleduji, ale to nemá (a nemůže mít) vliv. Jak to vypadá s opravou?
"It is dangerous to be right in matters on which the established authorities are wrong." - Voltaire
"I believe that all the people who stand to profit by a war and who help provoke it should be shot on the first day it starts..." - Hemingway
Wilik
Administrátor
Administrátor
Uživatelský avatar
Registrován: 04. čer 2003
Bydliště: Brno

Re: nefunkcne prihlasenie do diskusii na pct

Příspěvek od Wilik »

Jelikoz tady jde o tema k prihlasovani do diskuzi pod clanky na webmagu, tak to opravdu netusim, protoze to se adminu fora veru netyka.
Znedlob
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar
Registrován: 06. led 2012
Bydliště: České Budějovice

Re: nefunkcne prihlasenie do diskusii na pct

Příspěvek od Znedlob »

Wilik píše:Jelikoz tady jde o tema k prihlasovani do diskuzi pod clanky na webmagu, tak to opravdu netusim, protoze to se adminu fora veru netyka.
Překoukl jsem se. Snad se nic nestalo. :)
Flexo90
Nováček
Nováček
Uživatelský avatar
Registrován: 19. črc 2013

Re: nefunkcne prihlasenie do diskusii na pct

Příspěvek od Flexo90 »

tak kdy se to sakra začně řešit to přihlašování ?


//edit Wilik - promaz OT
Taogunka
Nováček
Nováček
Registrován: 21. srp 2013

Re: nefunkcne prihlasenie do diskusii na pct

Příspěvek od Taogunka »

stratil som trpezlivost a asi nebudem sam
Opera 12 - nič
Opera 15 - nič
Chrome - nič
Firefox - nič
IE - ani nemienim skúšať
nejde staré ani nové konto
pokial nemam Adblock tak mi este prihlasovacie okno zrusi reklama
že PCTuning / webmagazin a nevedia spravit trapny login :evil: hlavne že diskusia ma o tom 21 stran
Odpovědět

Zpět na „PCtuning - webový magazín“