ZTE Blade V - nejdou zapnout mobilní data

Mobilní telefony, PDA a MDA zařízení.

Moderátor: CageJ

Odpovědět
muliku
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 05. čer 2009

ZTE Blade V - nejdou zapnout mobilní data

Příspěvek od muliku »

Zdravím všechny, mám telefon ZTE Blade V s OS Android 4.1.2. Mám problém s datovým připojením. Když zapnu mobilní data, tak se prostě nezapnou (u ukazatele signálu se mi nic nezobrazí jako třeba E, 3G, H,.....). Když telefon restartuju, mobilní data zase jdou a můžu je vesele zapínat a vypínat jak chci a stále jdou. Ale po několika hodinách zase to samé, zapnu data a nic se neděje a musím telefon zase restartovat. Nevíte někdo v čem může být problém? Nemůže to dělat nějaká aplikace co jsem stahoval?

Jen ještě pro doplnění, telefon mám asi dva týdny a tohle začal dělat cca po týdnu.
Central Processing Unit: Phenom II x4 965 BE Cooler: Scythe Ninja 3 Mother Board: Gigabyte AMD 890G Random Acces Memory: 2x2 Gb DDR III 1600MHz Kingston Graphic Processing Unit: nVidia GeForce GTX660 2Gb Power Suply Unit: Seasonic M12II-620 - 620W Hard Disk Drives: OCZ Agility 3 120GB, Seagate 1TB, Samsung F3 1Tb
Suke001
Středně pokročilý
Středně pokročilý
Uživatelský avatar
Registrován: 02. říj 2009
Bydliště: Uherské Hradiště
Kontaktovat uživatele:

Re: ZTE Blade V - nejdou zapnout mobilní data

Příspěvek od Suke001 »

Zkusil bych restart telefonu do továrního nastavení, pak se uvidí. Smaže ti to veškerá data uložená v telefonu, včetně aplikací.
muliku
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 05. čer 2009

Re: ZTE Blade V - nejdou zapnout mobilní data

Příspěvek od muliku »

To mě nenapadlo, díky. Zatím to nechám jako záložní plán, ale stejně mě to asi nemine.
Central Processing Unit: Phenom II x4 965 BE Cooler: Scythe Ninja 3 Mother Board: Gigabyte AMD 890G Random Acces Memory: 2x2 Gb DDR III 1600MHz Kingston Graphic Processing Unit: nVidia GeForce GTX660 2Gb Power Suply Unit: Seasonic M12II-620 - 620W Hard Disk Drives: OCZ Agility 3 120GB, Seagate 1TB, Samsung F3 1Tb
muliku
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 05. čer 2009

Re: ZTE Blade V - nejdou zapnout mobilní data

Příspěvek od muliku »

Tak problém (skoro) vyřešen. Kdyby měl někdo stejný problém, napíšu to sem. Když se to zase stane, stačí na telefonu zapnout a vypnout režim letadlo. Není to nejelegantnější řešení, ale lepší než pořád dokola restartovat.
Central Processing Unit: Phenom II x4 965 BE Cooler: Scythe Ninja 3 Mother Board: Gigabyte AMD 890G Random Acces Memory: 2x2 Gb DDR III 1600MHz Kingston Graphic Processing Unit: nVidia GeForce GTX660 2Gb Power Suply Unit: Seasonic M12II-620 - 620W Hard Disk Drives: OCZ Agility 3 120GB, Seagate 1TB, Samsung F3 1Tb
Odpovědět

Zpět na „Mobilní telefony a PDA/MDA“