Sluchadla - reklamacia

Zvukové karty, reproduktory, mikrofony, zesilovače a další.

Moderátor: CageJ

Odpovědět
Orangesaft
Nováček
Nováček
Registrován: 08. lis 2013

Sluchadla - reklamacia

Příspěvek od Orangesaft »

Zdravim.

Mam taky problem,ze sa mi odlomila jedna cast na pravom sluchadle a tak som si myslel,ze si ju doma zalepim,naco to reklamovat.Ale vobec to nedrzi takze som nuteny ich dat na reklamacia.Ale tu je problem.
Uznaju mi reklamaciu ak som ich uz lepil ? Sluchadla mi nikde nespadli som si tym na 100% isty a vseobecne si na elektroniku davam velky pozor.Az ked som si vsimol,ze mi prave sluchadlo,nesedi dobre na uchu tak som si vsimol,ze je tam jedna cast odlomena.

Mimochodom mam Creative Soundblaster 3D Alpha,ktore boli dost drahe,takze by mi aj dost vadilo ak by tu reklamaciu neuznali.
ÿthren
Začátečník
Začátečník
Registrován: 31. pro 2011

Re: Sluchadla - reklamacia

Příspěvek od ÿthren »

únava materiálu je reklamovatelná záležitost, ale jestli najdou stopy po lepení, tak ti nevím teda
Alfajk
Začátečník
Začátečník
Registrován: 15. kvě 2009

Re: Sluchadla - reklamacia

Příspěvek od Alfajk »

1. pravidlo - nikdy na nic nesahej a nic neopravuj,dokud to je v zaruce

na 99% ti reklamaci zamitnou
CPU: AMD Ryzen 5 7600X@5,5GHz | GPU: ASUS TUF RTX 3070 GAMING 8GB@2000MHz | MB: ASUS PRIME X670-P WIFI | RAM: 32GB DDR5 6000MHz CL36 FURY EXPO | SSD: WD Black SN770 NVMe 2TB | PSU: Seasonic Focus GM-850 Gold | CPU Cooler: Noctua NH-D15 | Case: be quiet! Pure Base 500DX Black | OS: Win 10 Professional | Monitor: ASUS TUF Gaming VG27AQL1A
xakrurychle
Začátečník
Začátečník
Registrován: 19. pro 2011

Re: Sluchadla - reklamacia

Příspěvek od xakrurychle »

Neuznaji, sam jsem takhle sel na reklamaci se slepenym mikrofonem u sluchatek.. Bye bye mi rekli :evil:
CZECHYa
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 14. úno 2012
Bydliště: Třebíč

Re: Sluchadla - reklamacia

Příspěvek od CZECHYa »

Reklamaci neuznají, provedl jsi opravu a tím jsi mohl poškodit zařízení. Pro příště poučení... nekupuj levné "herní" sety, ale radši si kup decentní značky jako např. Shure, Audio-Technika či Beyerdynamics ... jejich základní modely se dají sehnat kolem tisícovky a jsou 100x lepší než nějaký hloupý Creative.
Core i5 8600K, MSI 5700XT Gaming, Asus Strix Z370-G, 2x8GB Corsair DD4 3200, Noctua NH-D15S, NZXT H400, Schiit Magni 2U + Schiit Modi 2U + Beyerdynamics DT 880 Pro (600ohm), LG LG 27GL850 + AOC 27G2U
LoCo99
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 15. úno 2012
Bydliště: Praha

Re: Sluchadla - reklamacia

Příspěvek od LoCo99 »

uplně přesně tyhle sluchátka jsem uplně stejně zlomil, neuznali, vrátěj ti je rozlámaný za 30 dní zpátky

odted pokud mam něco v záruce a pose*e se tam nějaká banalita (přesně sem si řikal že to akorát oblepim a jedu dál), tak to okamžitě strkám do krabice a hledám fakturu, protože jinak je zaruka bohužel k ničemu
cameroncz
Středně pokročilý
Středně pokročilý
Uživatelský avatar
Registrován: 24. pro 2012

Re: Sluchadla - reklamacia

Příspěvek od cameroncz »

Creative Soundblaster 3D Alpha
Přesně tyto jsem měl a přesně takto se mi zlomily 2x během roku a půl, tak jsem řekl Bye Bye Creative. Měl jsem ještě Shure 750DJ s U3 na filmy a hudbu, tak je teď používám i na hry a nemůžu si na nic stěžovat.

Jinak chápu že ne všichni maj hromadu peněz na rozdávání, ale říkat sluchátkům za osm stovek že byly drahé, to nejde, jsou to levné shity.
CPU: 9900k @ 5Ghz @ D15 GPU: EVGA 980ti SC+ MB:ASUS ROG STRIX Z390-H RAM: 32GB HDD: WD Red 2TB SSD: 970 EVO 500GB, 850 PRO 1TB CASE: CM Storm Stryker Monitor: 27" PG279Q PSU: Corsair RM750i
Odpovědět

Zpět na „Zvuk“