Telefon do 10000kč

Mobilní telefony, PDA a MDA zařízení.

Moderátor: CageJ

Odpovědět
nyklicek
Začátečník
Začátečník
Registrován: 24. črc 2010

Telefon do 10000kč

Příspěvek od nyklicek »

Dobrý den
Měl bych prosbu mám na výběr mezi iphone 4s ( měl jsem 5 y byl jsem s ní velice spokojenym) ale nevím jestli ještě má cenu do ní jít ?
A dále z Huawei Ascend P6 jak jsem si o ní četl tak není jehorší ale nemám zkušenosti se značkou huawei ?

Který je podle vás lepší ?
Nebo jakym máte zkušenosti,
Děkuji za rady
pedes
Nováček
Nováček
Registrován: 11. čer 2013

Re: Telefon do 10000kč

Příspěvek od pedes »

Dobrý den, osobně vám mohu P6 doporučit jako kvalitní zařízení. Pokud vás zajímá něco konkrétního, tak se klidně zeptejte. Nicméně je potřeba si uvědomit, že nepřecházíte ani tak na jiný přístroj, ale na jiný OS. Jsou tam samozřejmě jiné ovládací zvyklosti.
Tedy osobně vám doporučuji zajít na prodejnu a osahat si P6, pokud vám bude vyhovovat android a jeho nadstavba, kterou má P6 (mě osobně vyhovuje), pak není co řešit. S kvalitou, vzhledem, plynulostí - budete spokojen. Pokud budete mít dotaz na nějakou funkci, rád odpovím, budu-li vědět.
LoCo99
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 15. úno 2012
Bydliště: Praha

Re: Telefon do 10000kč

Příspěvek od LoCo99 »

já bych šel do iphonu, za tyhle peníze bych android nekoupil, respektive koupil ale třeba xiaomi mi3w nebo až bude oppo find 7

respektive ted koukám že máš 10k, tak jak řikám, já bych bral mi3 nebo find7 až bude, to jsou telefony na urovni připravovaný S5
pedes
Nováček
Nováček
Registrován: 11. čer 2013

Re: Telefon do 10000kč

Příspěvek od pedes »

LoCo99 si nějak potiřečíš. za tyhle peníze bych android nekoupil vs šelbych do Xiaomi, oppo........A ty běhají na iOS?

Navíc mám pocit, že emotion UI na P6ce je iOSu podobné daleko víc než surový android.
Navíc pokud doporučuješ iphone (a nic proti němu) tak srovnávej. Verze s 8GB ať to odpovídá té P6ce.
Těžko objektivně hodnoti HW pokud jde o jiné OS, ale:
hmotnost iP4s vs. P6 140 : 120 g ; objem: 62,78 : 53,84;
displej: 3,5" : 4,7"; 960 x 640 : rozlišení 1280 x 720
RAM 512MB : 2000MB ; baterii nepíšu, protože větší kapacita u P6 je kompenzována větší úhlopříčkou.
cena od 9500Kč : od 7500Kč
foťák 5mpx vs. 8mpx. A u P6 to není jen o pixelech,ale fotí dobře.
procesor: 1x 45nm vs 40nm 4x.
LoCo99
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 15. úno 2012
Bydliště: Praha

Re: Telefon do 10000kč

Příspěvek od LoCo99 »

no myslel jsem to tak že když už bych si kupoval zas nějakej android tak nějakej high end, ty by sis koupil za stejný prachy mi3 nebo tohle ?

displej je v pořádku, fotoaparát taky, cena - tady je zas možná trochu nahlavu kupovat novej 4S, ad RAM a CPU se nevyjadřuju, stejně všechno poběží stejně nebo líp na iOs,

jenom abysme si to vyjasnili - já chápu "mám na výběr A nebo B " znamená že on ten telefon neplatí
pedes
Nováček
Nováček
Registrován: 11. čer 2013

Re: Telefon do 10000kč

Příspěvek od pedes »

Souhlasímjak píšeš. jak jsem taky psal, že je to těžké porovnávat dva OS, leda by šlo na jedno železo nahrát obojí a pak to otestovat. Jinak já osobně P6 používám a zatím jí nemám co vyčítat, tedy kromě podpory dual simu, což možná budu nucen řešit, ale s tím by mi ani iphone nepomohl 8-). P6ka se fakt povedla. Pro hráče extranáročných her bude spíš P6S,ale já moc nehraju (na telefonu) a během toho co jsem hrál problémy nebyly.
nyklicek
Začátečník
Začátečník
Registrován: 24. črc 2010

Re: Telefon do 10000kč

Příspěvek od nyklicek »

Děkuji za rady
No já jsem android měl jednou a to na první g1 což android 2.3 nebyl zrovna nejlepší !:D
Jen mám strach o to aby se android nesekal jak se všude povídá , Na mém ipadu,ipodu se mi ještě nestalo aby se mi ios sekl .
LoCo99
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 15. úno 2012
Bydliště: Praha

Re: Telefon do 10000kč

Příspěvek od LoCo99 »

no právě z toho důvodu radim 4S přestože papírově na tom je každej dražší android asi líp

ono hlavně u androidu je to podle mě tak jako že budto se spokojíš s nějakou nadstavbou nebo čistym androidem, nebo s tim různě laboruješ a spousta věcí je budto dementně udělanejch nebo nefunguje

já android mam a jsem spokojenej, ale podle mě to neni pro každýho
Odpovědět

Zpět na „Mobilní telefony a PDA/MDA“