Jak skladovat mobil?

Mobilní telefony, PDA a MDA zařízení.

Moderátor: CageJ

Odpovědět
hroutil
Začátečník
Začátečník
Registrován: 21. kvě 2012
Bydliště: Praha

Jak skladovat mobil?

Příspěvek od hroutil »

Zdravím, celkem mám rád svou Nokii 1100 a proto jsem si již pořídil do zásoby další kdyby se tý současný nedejbože něco stalo. Chci se zeptat - co byste doporučili jako vhodnou ochranu toho rezervního mobilu před okolními vlivy dokud ho nebudu používat a bude ležet v šuplíku? Mám to zatím v krabičce se silicagelem, co vy na to? Může to případně mobilu nějak ublížit?
Díky za jakoukoli radu
Bez_n1ck
Pokročilý
Pokročilý
Uživatelský avatar
Registrován: 15. pro 2006
Bydliště: Praha - Vinohrady

Re: Jak skladovat mobil?

Příspěvek od Bez_n1ck »

Je to relativně fuk. V originální krabičce vydrží řekl bych nekonečně dlouho, silicagel neuškodí.
PC: MB: ASUS TUF Z370-PRO GAMING ; CPU: INTEL Core i7-8700K @ 3,7GHz ; CPUcooler: Noctua NH-D14 ; GPU: GIGABYTE GTX2070 WINDFORCE 3X 8GB ; DDR4: 2x16 GB 2666MHz CL16 ; HDD: Samsung 960 EVO M.2 500GB + WD Green 2,5TB + WD Red 4TB + 2xWD Red 8TB ; CASE: Be Quiet! Dark Base 900 ; PSU: Corsair RM650x ; MOUSE: Logitech G700s ; KEYBOARD: Razer Huntsman Elite ; SOUND: Logitech X530 ; MONITOR: 2x Dell U2515H (25" QHD IPS) | Games, that you can play with me | Diablo III - Divina
NOTEBOOK: Dell Precision 7730 ; CPU: Intel Core i7-8750H ; GPU: nVidia Quadro P4200 8GB ; DDR4: 2x16GB 2667MHz ; HDD: Samsung NVMe 256GB + Samsung 980 EVO M.2 1TB ; FullHD
Jds1cz
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 20. lis 2012
Bydliště: Kladensko

Re: Jak skladovat mobil?

Příspěvek od Jds1cz »

Ahoj mobilu by se nic stát nemělo ale,otázka co životnost baterie i když ji nepoužíváš tak stárne a v podstatě umírá.Aby si nedopad tak že budeš mít novej mobil a nebudeš do něj mít baterku.
Něco jako počítač doma mám!!!!. :)1,2,3,4,5....
hroutil
Začátečník
Začátečník
Registrován: 21. kvě 2012
Bydliště: Praha

Re: Jak skladovat mobil?

Příspěvek od hroutil »

Mno baterky můžu prohazovat a udržovat obě v kondici, v tom by neměl bejt problém. Díky za odpovědi
crashPC
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar
Registrován: 09. dub 2005
Bydliště: Slaný

Re: Jak skladovat mobil?

Příspěvek od crashPC »

Máme ještě funkční NK 5110. Baterka snad dvanáct let stará, pořád drží čtyři dny. No nepochopíte... :-D
Nic netrvá věčně, prostě uložit do krabičky se silica gelem a baterku jednou za tři měsíce vybít, a nabít asi na 70%
Lenovo ideapad 16“, Ryzen 5800H (8C/16T) 16GB DDR4 @ 3200MHz, 1TB M.2 SSD
We are not here because we're free, we are here because we're not free...
Odpovědět

Zpět na „Mobilní telefony a PDA/MDA“