GIGABYTE GSmart Guru G1 - kde objednat novy displej?

Mobilní telefony, PDA a MDA zařízení.

Moderátor: CageJ

Odpovědět
ipetr88
Nováček
Nováček
Registrován: 10. dub 2014

GIGABYTE GSmart Guru G1 - kde objednat novy displej?

Příspěvek od ipetr88 »

Zdravim, nedavno me muj GIGABYTE GSmart Guru G1 spadnul na zem a prasknul displej. Bohuzel 90 procent povrchu momentalne vubec nereaguje na dotek.
Nasel sem kontakt na servis v Brne, kde po emailu me bylo sdeleno, ze oprava bude 3700,- bez DPH + doprava. Takze to jsem s opravou na 5000,- a tak sem se rozhodnul si to opravit sam.
Cely telefon jsem si rozebral praskly displej vyndal a staci dat novy.
Tady zacina muj problem.
Nedari se mi najit, kde bych si ho mohl objednat. Ebay, amazon nikde nic. Takze kdyby mi nekdo dovedl poradit, idealne sem dat odkaz byl bych mu moc vdecny.
Petr
LoCo99
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 15. úno 2012
Bydliště: Praha

Re: GIGABYTE GSmart Guru G1 - kde objednat novy displej?

Příspěvek od LoCo99 »

očividně je to divnej čínskej telefon za nesmyslný peníze určenej asi snad jen pro evropu

taky se mi nedaří k tomu telefonu najít nic jinýho než folii a pouzdro

nemá ten telefon nějaký alternativní označení popř ten display nějakej vyrobni kod nemá ?
ipetr88
Nováček
Nováček
Registrován: 10. dub 2014

Re: GIGABYTE GSmart Guru G1 - kde objednat novy displej?

Příspěvek od ipetr88 »

LoCo99 píše:
nemá ten telefon nějaký alternativní označení popř ten display nějakej vyrobni kod nemá ?
Jiny oznaceni podle me nema nebo o nem aspon nevim. Ze zadu displeje kde je plisek, tak na nem je vytisteno:
T15130710
T00-600497U70250
Rekl bych, ze to bude jen identifikacni kod ve vyrobe, ktery me asi moc nepomuze. Asi zkusim jeste jednou kontaktovat servis jestli je mozny si ho od nich zakoupit. Preci jen oni ho taky nekde musi kupovat, ale bude to asi uplne posledni vykrik nadeje.
Jinak zase tak divnej telefon to neni. Perfektni vykon a 8 litru... Byl jsem opravdu spokojenej. Prece jen firma gigabyte neni uplny novacek v elektronice.
Naposledy upravil(a) ipetr88 dne úte 15. dub 2014, 16:15, celkem upraveno 2 x.
mesec
Nováček
Nováček
Registrován: 12. dub 2014

Re: GIGABYTE GSmart Guru G1 - kde objednat novy displej?

Příspěvek od mesec »

ahoj, taky mám podobný problém, rozbitý displej tento týden, zatím se mi nepodařilo nic najít, ale dávat se mi za tu opravu cca 5 000 mi přijde opravdu trochu moc, kdyby měl někdo nějakej nápad, uvítal bych zde nějaký odkaz, či jiné řešení, díky
ipetr88
Nováček
Nováček
Registrován: 10. dub 2014

Re: GIGABYTE GSmart Guru G1 - kde objednat novy displej?

Příspěvek od ipetr88 »

ipetr88 píše:Asi zkusim jeste jednou kontaktovat servis jestli je mozny si ho od nich zakoupit. Preci jen oni ho taky nekde musi kupovat...


Takze jsem zkusil kontaktovat servis a bohuzel samostatny displej me neprodaji a nedaji me ani zadny jiny kontakt na prodejce, kde bych si ho mohl objednat.
Uz me napada jen kontaktovat primo vyrobce GIGABYTE.
oneb1t
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 22. dub 2010

Re: GIGABYTE GSmart Guru G1 - kde objednat novy displej?

Příspěvek od oneb1t »

ten to ale nevyrabi to je rebrandovanej telefon bude to pro ne vyrabet huawei zte nebo nejaka jina cina :)
i7-12700K, 2x16GB DDR5-4800MHz, ASUS B660-I, 1TB WDS100T1X0E
i5-12400F@5.5GHz, 4x8GB DDR5-4800MHz CL40, Asrock B760M PG riptide, A-data 1TB XPG SX8200, Radeon MI25@WX9100 16GB, NZXT S340 Elite, X4071UHSU
HP ENVY x360 13" Ryzen 3 4300U
Odpovědět

Zpět na „Mobilní telefony a PDA/MDA“