Multimediální silikonová klávesnice

Klávesnice, myši, volanty, tablet, joysticky, podložky, pedály, řadící páky, atp.
Odpovědět
H4ckt0R
Nováček
Nováček
Uživatelský avatar
Registrován: 12. kvě 2014
Kontaktovat uživatele:

Multimediální silikonová klávesnice

Příspěvek od H4ckt0R »

Ahoj, protože se snažím o co nejtišší pc, rád bych pořídil i nějakou tichou klávesnici. Jsem zvyklý na multimediální klávesnice (nemusí být nutně herní s makry apod.)

Zaujaly mě silikonové klávesnice (tichost, odolnost vůči prachu a polití - i při pravidelném úklidu do klasické klávesnice ten bordel prostě napadá).

Máte nějaký tip na takovou klávesnici? Nepodařilo se mi žádnou zajímavou s českým rozložením najít.

Momentálně používám logitech media keyboard 600 a rád bych ji vyměnil.
MB: Gigabyte 990FXA-UD3, CPU: AMD FX-4300 + box.chladič, RAM: Zeppelin GOLD DDR3 2x2GB 1333MHz CL9 + 2x2GB 1600MHz CL11, SSD: Crucial M4, 64GB, SATA3, HDD: Seagate Barracuda 7200.14 1TB, GPU: SAPPHIRE R9 280X Vapor-X, PSU: Eurocase ATX-700WA-14-85
CASE: Fractal Define R4 Black Pearl, 3x140mm FAN Fractal Define
OS: WIN7 64bit
davkol
Žlutá karta Bazar
Žlutá karta Bazar
Registrován: 22. dub 2013
Bydliště: Olomouc

Re: Multimediální silikonová klávesnice

Příspěvek od davkol »

Ty rolovací věci jsou absolutně nepoužitelné na psaní.

Kup si nějakou rozšířenou nízkozdvihovou klávesnici s nůžkovým mechanismem (třeba Apple Aluminium) a na ni tu gumovou věc, kterých je plný eBay (hint: "Silicone Keyboard Skin Cover").
H4ckt0R
Nováček
Nováček
Uživatelský avatar
Registrován: 12. kvě 2014
Kontaktovat uživatele:

Re: Multimediální silikonová klávesnice

Příspěvek od H4ckt0R »

davkol píše:Ty rolovací věci jsou absolutně nepoužitelné na psaní.

Kup si nějakou rozšířenou nízkozdvihovou klávesnici s nůžkovým mechanismem (třeba Apple Aluminium) a na ni tu gumovou věc, kterých je plný eBay (hint: "Silicone Keyboard Skin Cover").
Díky za tip. Sháním ji ke klasickému PC a nechci bezdrátovou. Máš zkušenosti s nějakou, kterou bys doporučil?
MB: Gigabyte 990FXA-UD3, CPU: AMD FX-4300 + box.chladič, RAM: Zeppelin GOLD DDR3 2x2GB 1333MHz CL9 + 2x2GB 1600MHz CL11, SSD: Crucial M4, 64GB, SATA3, HDD: Seagate Barracuda 7200.14 1TB, GPU: SAPPHIRE R9 280X Vapor-X, PSU: Eurocase ATX-700WA-14-85
CASE: Fractal Define R4 Black Pearl, 3x140mm FAN Fractal Define
OS: WIN7 64bit
Odpovědět

Zpět na „Vstupní zařízení“