Tlačítka na mechanickou klávesnici

Klávesnice, myši, volanty, tablet, joysticky, podložky, pedály, řadící páky, atp.
Odpovědět
Sherrcatt
Nováček
Nováček
Registrován: 29. říj 2013

Tlačítka na mechanickou klávesnici

Příspěvek od Sherrcatt »

Ahoj, mám drobný problém.. před nějakou dobou jsem dostal klávesnici Quickfire TK od CM ve verzi s MX Brown, bohužel v EN layoutu, jsem s ní spokojen, až na ten layout, který postrádá znaménka s diakritikou. Asi po půl roce používání dělám stále poměrně často chyby a musím to stále kontrolovat.

Snažil jsem se najít náhradní tlačítka, která mají česká znaménka, ale nic jsem nenašel.. zkoušel jsem kdejaké eshopy, aukro apod. jediné místo kde jsem něco podobného našel bylo na ebay.. samozřejmě bez těch českých znamének.. a ještě se to posílá z Číny.

Dá se u nás něco podobného koupit aniž bych do toho nemusel vrazit víc peněz než stojí ta samotná klávesnice ? kdyby to nebyl dárek, tak bych si asi prostě sehnal jinou.

Díky za odpověďi :)
iOioo
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 26. led 2011
Kontaktovat uživatele:

Re: Tlačítka na mechanickou klávesnici

Příspěvek od iOioo »

http://bit.ly/1qri4k4 by mohlo stačiť :)
Intel i5 3570K @ 4,2GHz | MSI Z77A-G43 | 16GB DDR3 Kingston | GTX 760 OC | Corsair TX650 V2 | Kingston SSDNow V +200 120GB + 1TB WD Black | Zalman Z11 Plus | Benq GW2320 + Dell P2414H | Razer Abyssus + Razer Kabuto + Ozone Strike Pro mx red
Intel i7 5775C @ 4,2GHz & NH-U9S | ASUS Z97M Plus | 32GB DDR3 Kingston | ASUS RTX 3070 | Seasonic M12II-520 | Crucial M500 120GB + Intel 535 480GB + 3TB WD RED | Fractal arc mini + 3xNF-F12 + 1x NF-A14 | Samsung C34F791 + BENQ XL2411P | ROCCAT® Kave XTD 5.1 + Asus Xonar DSX | Razer Mamba + Razer Destructor + Ozone Stike Pro mx red
Sherrcatt
Nováček
Nováček
Registrován: 29. říj 2013

Re: Tlačítka na mechanickou klávesnici

Příspěvek od Sherrcatt »

No to je super, překvapivě mě to taky napadlo, jde mi o to aby to fungovalo s podsvícením.
Odpovědět

Zpět na „Vstupní zařízení“