Wolfenstein: The New Order

Problémy, zážitky, rady či pořádání LAN party

Moderátor: Baneshee

Odpovědět
Pepa1
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Registrován: 10. srp 2005

Re: Wolfenstein: The New Order

Příspěvek od Pepa1 »

Xnovic píše:Ty, jenž čekají na češtinu : Asi se opravdu něco rýsuje http://folkemon.websnadno.cz/Wolfenstein-New-Order.html
jj už se těším, určitě dám v cz znova ....

edit:// překladatel je borec, poslední info:
14. 9. 2014 - Odhadovaný procentuální postup 50%.

takže palec nahoru a díky.... :thumbsup:
zombux
Odborník PCT
Odborník PCT
Uživatelský avatar
Registrován: 05. čer 2003
Bydliště: sluníčkář a havloid z pražské lumpenkavárny

Re: Wolfenstein: The New Order

Příspěvek od zombux »

tak jsem to rozehrál, uvidíme co to je zač. nějakej extra nářez se zatím nekoná, předtím jsem zkusil Wolfenstein z roku 2009, v momentě kdy se tam producírovali náckové poletující ve vzduchu a v nějakém městě kde se pobíhalo mezi questy ala RPG z roku 2000, tak jsem to smazal :mrgreen: tohle snad bude lepší.
Pfizer & Moderna inside
ignorelist: mimo jiné všechny kremrole (danny1691, Lokomotiva, CZECHYa, pavel2003, shorty25, ajtak, stepan001, ulver, brambora81, CZ_viper, tielka a pár dalších exotů)
Riku
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 01. zář 2005

Re: Wolfenstein: The New Order

Příspěvek od Riku »

První mise je docela o hov*ě, jak graficky tak i hratelností. Čím dál jsem byl tím se mi ta hra zdála lepší a lepší a taky hlavně hezčí a hezčí :)
PS5 | LG OLED CX55
Exp
Začátečník
Začátečník
Registrován: 24. črc 2004
Bydliště: Tábor
Kontaktovat uživatele:

Re: Wolfenstein: The New Order

Příspěvek od Exp »

Já bych tomu dal tak sedum, uplná hrůza to neni.
zombux
Odborník PCT
Odborník PCT
Uživatelský avatar
Registrován: 05. čer 2003
Bydliště: sluníčkář a havloid z pražské lumpenkavárny

Re: Wolfenstein: The New Order

Příspěvek od zombux »

no pozitivní je, že i na mojí plečce (C2Q Q9400, 6GB RAM, GF 650Ti-Boost) to běhá docela slušně (1920x1200, nastavení něco mezi medium a high). sem tam mě někde něco zabije, protože hra se snaží sypat z rukávu překvapení jedno za druhým, ale co.
Pfizer & Moderna inside
ignorelist: mimo jiné všechny kremrole (danny1691, Lokomotiva, CZECHYa, pavel2003, shorty25, ajtak, stepan001, ulver, brambora81, CZ_viper, tielka a pár dalších exotů)
RaZZoR
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 31. kvě 2004
Bydliště: Soběslav
Kontaktovat uživatele:

Re: Wolfenstein: The New Order

Příspěvek od RaZZoR »

Zombux, zas takovej vodvaz to taky neni, já se u toho v půlce začal nudit a dohrál sem to spíš z povinosti.
Krteq
Čestný člen
Čestný člen
Registrován: 22. dub 2005
Bydliště: Brno

Re: Wolfenstein: The New Order

Příspěvek od Krteq »

Já to dohrál za obě příběhový linie (který se krom jednoho charakteru nijak nelišej) a rozehrál jsem napotřetí jen abych posbíral všechny collectables, kódy atd.

Na odreagování to celkem jde :)
RaZZoR
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 31. kvě 2004
Bydliště: Soběslav
Kontaktovat uživatele:

Re: Wolfenstein: The New Order

Příspěvek od RaZZoR »

Třeba mě to bude víc bavit za pár let, jako Rage. Napoprvý když vyšlo tak zklamání, a po pár letech na pořádnym hw a 30" lcd už fajn hra. :mrgreen:
T1ger
Začátečník
Začátečník
Registrován: 04. čer 2009

Re: Wolfenstein: The New Order

Příspěvek od T1ger »

Sice povazujem wolfika za velmi vydareny ale po prejdeni jednej pribehovej linie ma ta druha u seba uz neudrzala.
Pre mna je system volnejsieho Rageu daleko viac lakave. Tam to mam prejdene asi 4 krat a furt ma bavi.
Skoda, ze 2ka asi uz nebude..
CPU: i7 4820k@4.5Ghz, 24Gb (6x4Gb) DDR3 Ram(1333Mhz), GPU: 1080Gtx G1 Gaming Vram(default), MB: Asus Rampage IV Extreme, HDD:2xOCZ Agility 3 120Gb, + 2x3Tb Caviar SS: Sonar X2D Logitech Z-5500 5.1 Monitor: LG 34" - Freesync 21:9 +Samsung 24" Roccat Kone+ Logitech G11 Nostromo N52te
http://valid.x86.fr/nqz82b
http://www.3dmark.com/3dm/10921982?
http://www.3dmark.com/3dm/10929111?
zombux
Odborník PCT
Odborník PCT
Uživatelský avatar
Registrován: 05. čer 2003
Bydliště: sluníčkář a havloid z pražské lumpenkavárny

Re: Wolfenstein: The New Order

Příspěvek od zombux »

mno, takže s původním wolfem nebo RTCW to nemá společného už vůbec nic, kromě toho že na zdech je náckovská symbolika, střílí se náckové a hlavní hrdina se jmenuje Blaskowitz :lol: sem tam to je dost nepochopitelně spíš horor.
Pfizer & Moderna inside
ignorelist: mimo jiné všechny kremrole (danny1691, Lokomotiva, CZECHYa, pavel2003, shorty25, ajtak, stepan001, ulver, brambora81, CZ_viper, tielka a pár dalších exotů)
Alfajk
Začátečník
Začátečník
Registrován: 15. kvě 2009

Re: Wolfenstein: The New Order

Příspěvek od Alfajk »

ale i pres tu bidu je to asi nejlepsi letosni strilecka,co vysla
CPU: AMD Ryzen 5 7600X@5,5GHz | GPU: ASUS TUF RTX 3070 GAMING 8GB@2000MHz | MB: ASUS PRIME X670-P WIFI | RAM: 32GB DDR5 6000MHz CL36 FURY EXPO | SSD: WD Black SN770 NVMe 2TB | PSU: Seasonic Focus GM-850 Gold | CPU Cooler: Noctua NH-D15 | Case: be quiet! Pure Base 500DX Black | OS: Win 10 Professional | Monitor: ASUS TUF Gaming VG27AQL1A
zumpar1234

Re: Wolfenstein: The New Order

Příspěvek od zumpar1234 »

zombux píše:mno, takže s původním wolfem nebo RTCW to nemá společného už vůbec nic, kromě toho že na zdech je náckovská symbolika, střílí se náckové a hlavní hrdina se jmenuje Blaskowitz :lol: sem tam to je dost nepochopitelně spíš horor.
Tak neviem ako ty ale ja som sa v RTCW miestami v tych kobkach aj bal...
Pepa1
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Registrován: 10. srp 2005

Re: Wolfenstein: The New Order

Příspěvek od Pepa1 »

Alfajk píše:ale i pres tu bidu je to asi nejlepsi letosni strilecka,co vysla
přesně tak, letos zatím nepřekonané....
kotas
Středně pokročilý
Středně pokročilý
Uživatelský avatar
Registrován: 29. led 2006

Re: Wolfenstein: The New Order

Příspěvek od kotas »

Pepa1 píše:
Alfajk píše:ale i pres tu bidu je to asi nejlepsi letosni strilecka,co vysla
přesně tak, letos zatím nepřekonané....
hmm..no nevim :) letos žádná dobrá hra na PC snad ani nevyšla :|
Riku
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 01. zář 2005

Re: Wolfenstein: The New Order

Příspěvek od Riku »

Přesně proto nic nemohlo Wolfa překonat :D
PS5 | LG OLED CX55
RaZZoR
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 31. kvě 2004
Bydliště: Soběslav
Kontaktovat uživatele:

Re: Wolfenstein: The New Order

Příspěvek od RaZZoR »

zombux píše:mno, takže s původním wolfem nebo RTCW to nemá společného už vůbec nic, kromě toho že na zdech je náckovská symbolika, střílí se náckové a hlavní hrdina se jmenuje Blaskowitz :lol: sem tam to je dost nepochopitelně spíš horor.
Má to bejt holt alternativní historie, co kdyby, ciwe. :mrgreen: A z tý procházky po měsíci se dalo vytřískat mnohem, mnohem víc. :roll:
Riku
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 01. zář 2005

Re: Wolfenstein: The New Order

Příspěvek od Riku »

I'm on the motherfucking moon! :mrgreen:
PS5 | LG OLED CX55
Paul
Středně pokročilý
Středně pokročilý
Uživatelský avatar
Registrován: 15. srp 2004
Kontaktovat uživatele:

Re: Wolfenstein: The New Order

Příspěvek od Paul »

kotas píše:hmm..no nevim :) letos žádná dobrá hra na PC snad ani nevyšla :|
Tohle je předpokládám vtip, a nebo jsi tenhle rok nic nehrál :)

Wasteland 2, Divinity, Walking Dead S2, Risen 3, Wolfenstein, Wolf Among Us, Shadowrun Dragonfall, WatchDogs, Dark Souls 2..to jsou jen některé z těch co jsem tento rok dohrál a jsou skvělé.
Ryzen 5800X3D, Gigabyte Aorus X470 Gaming, 2*8GB FlareX@3200, nVidia RTX 3080Ti, 500GB SSD Evo 970, 2TB Crucial MX500, 120GB M4 SSD, 2 * Samsung F1 1TB SATAII, A4-Tech A7, Panasonic ST50 55" Plasma, NEC 24WMGX3 24", Win10 64bit Home, Steam Deck

If you have been voting for politicians who promise to give you goodies at someone else's expense, then you have no right to complain when they take your money and give it to someone else, including themselves.
Alfajk
Začátečník
Začátečník
Registrován: 15. kvě 2009

Re: Wolfenstein: The New Order

Příspěvek od Alfajk »

mam takovej pocit, ze myslel hry v kategorii strilecek...
CPU: AMD Ryzen 5 7600X@5,5GHz | GPU: ASUS TUF RTX 3070 GAMING 8GB@2000MHz | MB: ASUS PRIME X670-P WIFI | RAM: 32GB DDR5 6000MHz CL36 FURY EXPO | SSD: WD Black SN770 NVMe 2TB | PSU: Seasonic Focus GM-850 Gold | CPU Cooler: Noctua NH-D15 | Case: be quiet! Pure Base 500DX Black | OS: Win 10 Professional | Monitor: ASUS TUF Gaming VG27AQL1A
kotas
Středně pokročilý
Středně pokročilý
Uživatelský avatar
Registrován: 29. led 2006

Re: Wolfenstein: The New Order

Příspěvek od kotas »

..jedině ten WATCHDOGS, no dobře, wolf 2014 je druhá nejlepší hra v tomto roce..jinak nejsem moc velkej ovce-konzument a hraji většinou starší hry, protože mě baví nejvíc, i když na to mám dobrej novej HW, je mi to fuck :) a to ještě čekám až si pořídím GTX970 (na hraní quake darkplaces nejlepší :lol: :mrgreen: :-D )
Odpovědět

Zpět na „Hry a zábava“