Náhrada za DeathAdder

Klávesnice, myši, volanty, tablet, joysticky, podložky, pedály, řadící páky, atp.
Odpovědět
spinder
Nováček
Nováček
Registrován: 08. lis 2013

Náhrada za DeathAdder

Příspěvek od spinder »

Hoj po 7 letech mi odešla myška a poohlížím se po nové.
Přemýšlím nad nejnovější verzí Chroma, nebo nad ROG Gladius. Pokud máte někdo zkušenosti, jsem jedno ucho :wink:
Hledám stejně velkou, či o trochu větší s cenou kolem 1500kč
CZECHYa
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 14. úno 2012
Bydliště: Třebíč

Re: Náhrada za DeathAdder

Příspěvek od CZECHYa »

Deathadder 2013 / Deathadder Chroma
Tesoro Gandiva / Shrike H2L
GIGABYTE GM-M8000X

Tesoro Shrike H2L srovnatelně velká s původním černým Deathadder, mám je obě doma - zde je velikostní srovnání:

http://czechya.rajce.idnes.cz/Tesoro_Sh ... ck_Edition

Omlouvám se za horší kvalitu fotek a lehce zaprasenou Deathadderku, kvůli odrané barvě už leží pouze v šuplíku jako rezervní kus. :(
Core i5 8600K, MSI 5700XT Gaming, Asus Strix Z370-G, 2x8GB Corsair DD4 3200, Noctua NH-D15S, NZXT H400, Schiit Magni 2U + Schiit Modi 2U + Beyerdynamics DT 880 Pro (600ohm), LG LG 27GL850 + AOC 27G2U
krokodýl
Nováček
Nováček
Uživatelský avatar
Registrován: 23. úno 2012

Re: Náhrada za DeathAdder

Příspěvek od krokodýl »

Nebo koupit znovu deathaddera, pokud jsi s ním byl spokojenej. Stále ten model s drobnýma obměnama prodávají. Podobně velká myš, srovnatelná i váhově je logitech G400s, ale nevím jestli je ještě k sehnání.
petrxp
Začátečník
Začátečník
Registrován: 11. čer 2011
Bydliště: Ostrava

Re: Náhrada za DeathAdder

Příspěvek od petrxp »

GIGABYTE GM-M8000X mám už nějaký rok. Po všech stránkách super myš, ergonomie mi sedí, funkce, tlačítka atd. Skrolovací tlačítko jde na obě strany, to mám na zvuk, to je super.
Ale ze snímače nejsem vůbec odvařený. S podložkama nespolupracuje a bez je nepřesný..
PC:i5 3470@4-4.2Ghz, Gigabyte GTX 960 G1 Ganing,16GB Kingston Savage 1600@1890 CL10 1.5V
spinder
Nováček
Nováček
Registrován: 08. lis 2013

Re: Náhrada za DeathAdder

Příspěvek od spinder »

Co takhle Logitech G402 /502 ? vypadají celkem slušně :)
Odpovědět

Zpět na „Vstupní zařízení“