Start pocitace s "prodlevou"

Cokoli okolo skříní, jejich výběru, doporučení a problémů. Úpravy se řeší v sekci Casemodding.

Moderátor: L4mka

Odpovědět
ZNBcz
Nováček
Nováček
Registrován: 25. lis 2014

Start pocitace s "prodlevou"

Příspěvek od ZNBcz »

Pocitac mi zacal delat takovy zvlastni start, a jelikoz myslim ze jde o neco s primo zapinanim dal jsem to do sekce case...

Macknu na startovaci tlacitko, led dioda problikne, tak 3 az 4 sekundy nic a pak se vse rozsviti a jede,.. Co muze byt spatne? Dopnim ze mi to zacalo delat po pretaktovani a zmenila se i uvodni obrazovka hned po startu predtim nez naskoci bios... A jeste dopnim ze i kdyz hodim zpatky nastaveni biosu na default tak to dela stejne :-(
Alfajk
Začátečník
Začátečník
Registrován: 15. kvě 2009

Re: Start pocitace s "prodlevou"

Příspěvek od Alfajk »

vestit neumim,takze fakt netusim jakou mas desku a zbytek veci
CPU: AMD Ryzen 5 7600X@5,5GHz | GPU: ASUS TUF RTX 3070 GAMING 8GB@2000MHz | MB: ASUS PRIME X670-P WIFI | RAM: 32GB DDR5 6000MHz CL36 FURY EXPO | SSD: WD Black SN770 NVMe 2TB | PSU: Seasonic Focus GM-850 Gold | CPU Cooler: Noctua NH-D15 | Case: be quiet! Pure Base 500DX Black | OS: Win 10 Professional | Monitor: ASUS TUF Gaming VG27AQL1A
ZNBcz
Nováček
Nováček
Registrován: 25. lis 2014

Re: Start pocitace s "prodlevou"

Příspěvek od ZNBcz »

Myslel jsem to obecne to s typem desky ani nicim jinym nesouvisi, je to obecnej problem, takze vestit ani nemusis a hlavne kdyz nevis tak neodpovidej prosim...
Blue Storm
Odborník PCT
Odborník PCT
Uživatelský avatar
Registrován: 28. srp 2006

Re: Start pocitace s "prodlevou"

Příspěvek od Blue Storm »

Právě že zrovna tohle s deskou úzce souvisí a je to víceméně normální chování. Jak jsi hodil nastavení BIOSu zpátky? Tak, že jsi jen přenastavil ručně hodnoty zpět, nebo jsi dal načíst úplně výchozí nastavení?
PC: Intel Core i7-8700K | Asus Strix Z370-G Gaming | GTX 980 Ti | Corsair Vengeance LPX 2× 8 GB | HyperX Fury 240 GB | Intel 600p 512 GB | WD Blue SSD 250 GB | Corsair RM550 | Fractal Design Define R5 | Dell U2515H
NTB: Apple MacBook Pro 13" 2020 | Phone: Apple iPhone XS
ZNBcz
Nováček
Nováček
Registrován: 25. lis 2014

Re: Start pocitace s "prodlevou"

Příspěvek od ZNBcz »

Tak problem vyresen, vycistil jsem pamet biosu (clear cmos) a nastavil osvedcene hodnoty pretaktovani a parada...

edit: tak problém nevyresen, stále stejny problém... muj hw viz popisek v profilu
Odpovědět

Zpět na „Počítačové skříně“