Po vypnutí obrazu se již nezapne.

Grafické karty s libovolným GPU firmy AMD/ATI (např. Rage, Radeon).

Moderátoři: morke, Walker1134, Wilik

Odpovědět
AllowedCry
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 21. kvě 2011
Bydliště: Praha

Po vypnutí obrazu se již nezapne.

Příspěvek od AllowedCry »

Nazdar.

Sestava viz popis, občas se mi stane, že po zhasnutí monitoru (ne režim spánku) se mi nepovede už signál od karty obnovit a je nutné PC restartovat, čím to může být? ovladače mám 14.9.
Ryzen 5700X @ PBO+200 || GB B450 GX || 32GB @ 3600Mhz cl16 || XFX RX7900 XT @ 2.8Ghz/21Ghz -25mV || SSD 1.25TB || HDD 3TB || Fractal R5 + Corsair HX850 || [4K] Philips 288E2A @ 60hz + Philips 48OLED707 @ 120hz.
RAD-x
Červená karta
Červená karta
Registrován: 24. dub 2008
Bydliště: Praha 10
Kontaktovat uživatele:

Re: Po vypnutí obrazu se již nezapne.

Příspěvek od RAD-x »

Tenhle problém jsem měl taky s ruznejma R9 290 i 290X, pomohlo mi vypnout ULPS...pokud teda vypnout šlo. V případě, že vypnout nešlo sem tenhle problém u AMD ještě nevyřešil.
AllowedCry
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 21. kvě 2011
Bydliště: Praha

Re: Po vypnutí obrazu se již nezapne.

Příspěvek od AllowedCry »

Prosím o podrobné info, kde ho vypnout a o co tím příjdu, na netu sem to našel s konbinací CF, což nemám, mimochodem, teď se mi to stalo zase :x
Ryzen 5700X @ PBO+200 || GB B450 GX || 32GB @ 3600Mhz cl16 || XFX RX7900 XT @ 2.8Ghz/21Ghz -25mV || SSD 1.25TB || HDD 3TB || Fractal R5 + Corsair HX850 || [4K] Philips 288E2A @ 60hz + Philips 48OLED707 @ 120hz.
PKBO
Moderátor
Moderátor
Uživatelský avatar
Registrován: 04. bře 2010
Bydliště: Praha

Re: Po vypnutí obrazu se již nezapne.

Příspěvek od PKBO »

Jo, jak píše rAD, s r9 290 mě to dělalo také, mě teda nepomohlo ani ULPS, kartu jsem vyměnil za jiný kus a instaloval drivery po DDU...
killerek
Začátečník
Začátečník
Registrován: 09. pro 2003
Bydliště: Praha

Re: Po vypnutí obrazu se již nezapne.

Příspěvek od killerek »

Me se to ještě nestalo, ale mam zase z práce hodne spatnou zkušenost s primarnimi monitory zapojenymi přes DP, protoze se neproubouzeli. Menili jsme u kancelářských desktopu kabely z DP na VGA a byl od te doby klid. Druhy monitor uz mohl byt klidne na DP, ale ne primarni.
Belgarion
Začátečník
Začátečník
Registrován: 09. úno 2004
Bydliště: Hradec Králové

Re: Po vypnutí obrazu se již nezapne.

Příspěvek od Belgarion »

mně pokud se monitor neprobudí pomocí myši nebo klávesnice, tak zatím vždy pomohlo ctrl+alt+del. Grafika R290. Restartovat jsem ještě nemusel.
AllowedCry
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 21. kvě 2011
Bydliště: Praha

Re: Po vypnutí obrazu se již nezapne.

Příspěvek od AllowedCry »

Tak kombinace "ctrl+alt+del" mě opravdu nenapadla, až se mi to zase stane, tak to zkusím :D
Ryzen 5700X @ PBO+200 || GB B450 GX || 32GB @ 3600Mhz cl16 || XFX RX7900 XT @ 2.8Ghz/21Ghz -25mV || SSD 1.25TB || HDD 3TB || Fractal R5 + Corsair HX850 || [4K] Philips 288E2A @ 60hz + Philips 48OLED707 @ 120hz.
RAD-x
Červená karta
Červená karta
Registrován: 24. dub 2008
Bydliště: Praha 10
Kontaktovat uživatele:

Re: Po vypnutí obrazu se již nezapne.

Příspěvek od RAD-x »

killerek píše:Me se to ještě nestalo, ale mam zase z práce hodne spatnou zkušenost s primarnimi monitory zapojenymi přes DP, protoze se neproubouzeli. Menili jsme u kancelářských desktopu kabely z DP na VGA a byl od te doby klid. Druhy monitor uz mohl byt klidne na DP, ale ne primarni.
To u některých R9 karet už nemusí bejt možný jelikož už nemaj VGA výstup...

ULPS múžeš vypnout v MSI AB, případně si stáhni nějakou utilku na vypnutí, na netu jsou toho desítky...mě posloužil AB.
killerek
Začátečník
Začátečník
Registrován: 09. pro 2003
Bydliště: Praha

Re: Po vypnutí obrazu se již nezapne.

Příspěvek od killerek »

RAD-x: S DVI take neni problem (zapomel jsem to uvest), to jsem zase testoval u firemniho notebooku v docku. Ty kancelarske desktopy bohuzel DVI port nemaji, proto se pouzilo VGA.
Odpovědět

Zpět na „AMD/ATI grafické karty“