Nástupce za Razer DeathAdder 2013

Klávesnice, myši, volanty, tablet, joysticky, podložky, pedály, řadící páky, atp.
Odpovědět
Mesiah
Nováček
Nováček
Registrován: 16. srp 2008

Nástupce za Razer DeathAdder 2013

Příspěvek od Mesiah »

Ahoj,

odešlo mi pravé myšítko a hledám nástupce za Razera.
Jsem převážně programátor a hráč Dota2, mé požadavky:
- minimálně stejně dlouhá jako DeathAdder, pokud delší - lepší (mluvím o délce myši, ne kabelu)
- bez "podložky pod palec"
- protiskluzová
- celistvá s čistým designem - žádný Mad Catz cyborg
- lehká

Zatím je můj černý kůň DeathAdder Chroma, což je v podstatě úplně stejný jako 2013, ale jsem otevřený novým nápadům...
Ache
Pokročilý
Pokročilý
Uživatelský avatar
Registrován: 26. zář 2006
Bydliště: Plzeň

Re: Nástupce za Razer DeathAdder 2013

Příspěvek od Ache »

Razera určitě ne. Nový myši od nich trpí na vadu tlačítek. Kvalita u téhle značky šla výrazně dolů. Řeším také podobný problém co vzít místo DeathAddera, takže si také nechám rád poradit. Razer ale určitě ne.
AMD Ryzen 7 5800X3D | MSI B550 Tomahawk | 32GB DDR4 3200 | INNO3D RTX 4070 Ti "GDDR7X Edition" | 500GB SSD (NVME) + 2x 3,84TB Micron 5300 PRO
Sound Blaster Z + Gigaworks T3 + Beyerdynamic DT 990 | Seasonic X850 | Cooler Master HAF-X Nvidia Edition | MSI Optix MAG274QRF-QD Quantum Dot bestie
Fidor
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 13. bře 2007
Bydliště: Praha

Re: Nástupce za Razer DeathAdder 2013

Příspěvek od Fidor »

Já jsem moc spokojen s Steelseries Kinzu v2, mam jí v té četné barvě a ta má takový matno-sametovo-gumový povrch

+ jednoduchej čistej design, nikde nevrže a vše drží jak má
+ lehká, za mě akorát do ruky, přecházel jsem z Logitech MX310, mam rád měnší myšky (nemyslim tim notebookový pidi myši), např MX510 je na mě moc velkej šutr :-D

- někomu může vadit že má pouze základní tlačítka a kolečko
AMD Ryzen 5 5600x; NH-D15S; Gainward GTX 1080 Phoenix GLH 8Gb; 32Gb DDR4 (3600Mhz CL16); ASUS TUF Gaming B550-Plus, Kingston A2000 M.2 - 1TB, Fractal Design Tesla R2 500W; Fractal Design Define S; Samsung C27FG73 (144hz); Leopold FC750R PD (Cherry Mx RED); Logitech G pro X superlight (800 DPI); iFi ZEN DAC V2; Edifier R1280DB; Sennheiser HD560S + Antlion ModMic 4.0. - PS4 slim 2TB -.
Mesiah
Nováček
Nováček
Registrován: 16. srp 2008

Re: Nástupce za Razer DeathAdder 2013

Příspěvek od Mesiah »

Dík chlapi za odpovědi. Dostal jsem tip od kamoše na fb, ať se kouknu na Steelseries - měl jsem od nich sluchátka Neckband a ty mi vydrželi cca 8 let, takže by to nemuselo dopadnout zle...
Nějaký tip na nějaký fajnový model? :)
Mesiah
Nováček
Nováček
Registrován: 16. srp 2008

Re: Nástupce za Razer DeathAdder 2013

Příspěvek od Mesiah »

Tak má finálová čtveřice je (link):
- Razer DeathAdder Chroma
- OZONE ARGON černá
- SteelSeries Sensei RAW Rubberized
- ASUS ROG Gladius

Nějaké názory?
lukasfait
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 08. pro 2008
Bydliště: Praha 4

Re: Nástupce za Razer DeathAdder 2013

Příspěvek od lukasfait »

Za mě osobně DA Chroma. Verzi 2013 jsem měl taky, odešlo kolečko. Naštěstí ještě v záruce, reklamace vyřízená dobropisem. Říkal jsem si Razer už nikdy víc.

Zkusil jsem Mionix Avior 7000 ale neseděl tvar, pak Roccat Kone Pure Military a dnes jsem byl vrátit i tu - zase nesedla. O Steelseries jsem četl, že jsou dobrý ale nemálo kritiky padlo na rychlé ošoupání toho gumového gripu pod palcem (nevím ale jistě jestli přesně tebou vybraný model)

O Asusu alespoň já osobně nemám na gaming poli moc dobrý mínění resp. ROG desky asi jo ale myším nějak nehovím (můj subjektivní názor)

No a protože pod značkou Ozone si spíš vybavím tu rumunskou hudební úchylnost (nebo co to bylo za národ) :lol: než značku myší za mě to vyhrál stejně Razer :wink:

Co třeba Logitech Proteus Core? Trochu dražší a na živo vzhledově nic moc ale prej taky dobrá...


//edit Wilik - promaz
Odpovědět

Zpět na „Vstupní zařízení“