Fallout: New Vegas

Problémy, zážitky, rady či pořádání LAN party

Moderátor: Baneshee

Odpovědět
Pepa1
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Registrován: 10. srp 2005

Re: Fallout: New Vegas

Příspěvek od Pepa1 »

kotas píše:Sehnal jsem levně ultimate edici v CZ a hraju New Vegas poprvé (předtím dohrány všechny Fallouty několikrát, trojka hrána naposledy někdy před rokem a pecka), můj dotaz je:

EXISTUJE NA NEW VEGAS NĚJAKÁ KVALITNÍ A VÁMI ODZKOUŠENÁ MODIFIKACE CO ZNATELNĚ VYLEPŠUJE GRAFIKU? NĚCO JAKO TŘEBA CINEMATIC MOD DO HL2 SERIE, NEBO TŘEBA COMPLETE MOD DO STALKERA?
Předem díky za každé info
někdo tady na fóru psal, že zkoušel u FallOtu 3 v ovladačích DSR, že to pak vypadá parádně (navíc konstantně 60fps) a bez modů.
kotas
Středně pokročilý
Středně pokročilý
Uživatelský avatar
Registrován: 29. led 2006

Re: Fallout: New Vegas

Příspěvek od kotas »

Vidíš, to mě vůbec nenapadlo, jdu si pohrát s nastavením v ovladačích a pak sem pisnu, jinak jsem objevil ještě jakýsi NEXUS MOD tu: http://www.nexusmods.com/newvegas/mods/43135/?
a tu: http://www.nexusmods.com/newvegas/mods/35645/?

/EDIT: tak to DSR tam je na nic, nevidím při žádném nastavení rozdíl a jestli tam něco je, tak to fakt nejde vidět :sad: ..ty mody nemůžu najít někde na neplaceném serveru, nemá někdo odkaz? Včude chcou za registraci money..
A jestli to někdo má, tak ať to upne na jakýkoliv CZ server, všude mám účty jako správnej stahovač :roll: (uloz.to, hellshare, sdilej, megarapid.....to je jedno)
Broxik
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 11. led 2010

Re: Fallout: New Vegas

Příspěvek od Broxik »

No stahni si ten fhd texture pack ne? Vychazi tusim z F3. Jinak ta grafika je i tak uchazejici.
Okurek!

Kód: Vybrat vše

U toho se nedá honit, kdyby si aspoň sundaly ty nitě z řiti.
chronograph
[/size]
HEAD
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 27. lis 2005
Bydliště: Usti n/L
Kontaktovat uživatele:

Re: Fallout: New Vegas

Příspěvek od HEAD »

Ja uz mam asi 2 roky namodovanou trojku a jeste sem se neodhodlal ji rozehrat.
DSR jako takovy pri nastaveni 4x zlepsi ostrost textur a transparentni textury, ale grafiku jako takovou nezlepsi.
Na to si musis stahnout HD textury.
http://abload.de/img/fallout3_2014_11_30_1o2zft.png
http://abload.de/img/fallout3_2014_11_30_1w6ya0.png
CPU-Ryzen 7800X3D, MB-MSI X670E Tomahawk, RAM-64GB 6600mhz CL32@6400mhz CL30, GPU-Sapphire 6800XT 16GB, ZDROJ-Seasonic GX 850W, Monitor-LG OLED C1 48"
kotas
Středně pokročilý
Středně pokročilý
Uživatelský avatar
Registrován: 29. led 2006

Re: Fallout: New Vegas

Příspěvek od kotas »

bavíme se o NEW VEGAS, F3 jsem tak samozřejmě před tím rokem dohrál, ale já našel pouze ten NMC texture pack/mod, nebo jak se to jmenuje, nic jiného jsem nevygooglil :|
Broxik
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 11. led 2010

Re: Fallout: New Vegas

Příspěvek od Broxik »

Sak jasne ze bavime. Ale co myslis ze pro FNV delali novy textury nebo co? ja ten fhd pack mel a jak rikam vychazi z F3. Tak zkus o tom takhle popremyslet jako o tipu :). Kde sem ot tenkrat stahl ti nereknu uz je to par let.
Okurek!

Kód: Vybrat vše

U toho se nedá honit, kdyby si aspoň sundaly ty nitě z řiti.
chronograph
[/size]
kotas
Středně pokročilý
Středně pokročilý
Uživatelský avatar
Registrován: 29. led 2006

Re: Fallout: New Vegas

Příspěvek od kotas »

To co pises ty neexistuje, ja to proste nemuzu nikde najit, porad na me vyskakuje ten NEXUS mod NMC (coz je taky HD pack, ale ze vsech serveru chcou penize a jeden jsem nasel free, ale tam tech vice jak 3GB jelo pokazde kolem 30kb/s!! :-( )
Vlastik80
Začátečník
Začátečník
Registrován: 18. zář 2007

Re: Fallout: New Vegas

Příspěvek od Vlastik80 »

Náhodou není toto ono? Kde je ten free 3GB? Díky
Broxik
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 11. led 2010

Re: Fallout: New Vegas

Příspěvek od Broxik »

No zkus mrknou tady http://madbrahmin.cz/ vyborna ceska stranka fallout fanousku. Myslim ze jsem odkaz tenkrat nasel tam.
Okurek!

Kód: Vybrat vše

U toho se nedá honit, kdyby si aspoň sundaly ty nitě z řiti.
chronograph
[/size]
Xnovic
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 20. zář 2007
Bydliště: Plzeň

Re: Fallout: New Vegas

Příspěvek od Xnovic »

Ahoj

Nevíte někdo, jestli existuje mod, který by dovolil zahrát si novou hru, ale s vybavením z předešlé hry?
FNV jsem dohrál několikrát, tak bych si jí jednou chtěl zahrát takhle. U Dead Space to šlo..

Díky
CPU:Ryzen 7 5800xMB:ASUS ROG Strix X570 - F GamingChladič:Noctua NH-D14 RAM:Kingston HyperX Black 2x16Gb 3600MHzVGA:Asus RTX 3080 TUFCase:ASUS ROG Strix HeliosHDD:Samsung 960 Evo 500GB+2TB WD Red+2TB SSD AData+4TB Seagate Zdroj:EVGA Supernova P2 1000W
Dithius
Pokročilý
Pokročilý
Uživatelský avatar
Registrován: 01. úno 2007

Re: Fallout: New Vegas

Příspěvek od Dithius »

spíš než toto, by to bylo jednoduší si vypsat na papír všechny věci, a pak přez konzoli s použitím známech kodu pro daný předmět, si ty věci naházet do báglu.. :D
CPU: AMD Ryzen 7 7800X3D, IF 2033 MHz; MB: ASROCK B650 PG Lightning; RAM: Trident Z5 Neo 32GB 6033MHz CL30-38-38-28-68-48-1T(GearDown Disabled); GK: AMD Radeon RX 6950 XT; SSD: Kingstone KC3000 2048 GB; PSU: Corsair RM1000; Case: Thermaltake Core P5; Rad: Alphacool NexXxoS Monsta 560mm; Block: EKWTB Quantum Velocity (Fully black Nickel base); Pump: EK-DDC + acetal top; No exp-reservoir; OS: Custom Fedora 39 (installed ground UP from cmd nonGUI).
Xnovic
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 20. zář 2007
Bydliště: Plzeň

Re: Fallout: New Vegas

Příspěvek od Xnovic »

To je trochu krkolomný a hlavně už mám spusty perků a zkušeností (Level 35) a hlavně energozbroj..
CPU:Ryzen 7 5800xMB:ASUS ROG Strix X570 - F GamingChladič:Noctua NH-D14 RAM:Kingston HyperX Black 2x16Gb 3600MHzVGA:Asus RTX 3080 TUFCase:ASUS ROG Strix HeliosHDD:Samsung 960 Evo 500GB+2TB WD Red+2TB SSD AData+4TB Seagate Zdroj:EVGA Supernova P2 1000W
Gamesnik2003
Začátečník
Začátečník
Registrován: 17. zář 2003
Bydliště: Brno

Re: Fallout: New Vegas

Příspěvek od Gamesnik2003 »

No konsole je jedina moznost, energozbroj jde v podstate bez vycviku i bez pouziti konsole , ziskat dosahnutim liked u NCR kdy ti plukovnik Hsu da klic k ukrytu rangeru a na tu NCR energovyzbroj nepotrebujes vycvik.
CyberDeath
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 30. led 2006
Bydliště: Vsetín

Re: Fallout: New Vegas

Příspěvek od CyberDeath »

Gamesnik2003 : Neni potreba ... staci maly mod ... kdy si hodis krabici s vecmi nekde do startovaci lokace (s takovymi jake chces) jde vytvorit jedoduse v "Garden of Eden Creation Kit" ! Zvladne to i uplny zacatecnik !
Tiger Lake ES 0000 8c/16t 4.5Ghz , Erying H570, 32GB DDR4 3200 ,Asus A21 , SST-ET700-MG , 2x512 GB NVME Micron 2450 ,
1TB SSD China 2,5", Asus RTX 3070 Dual OC 8GB + EKWB 310W ,All Water Cooled - GPU, CPU, 2x360 rad, ARCTIC P12 PWM
Gamesnik2003
Začátečník
Začátečník
Registrován: 17. zář 2003
Bydliště: Brno

Re: Fallout: New Vegas

Příspěvek od Gamesnik2003 »

Tak ja ma mod, kde je dostupny cely satnik tj vsechny zbroje + vsechno obleceni i z DLC pripadne i veci z F3 ve skrini v Goodsprings, alel tenhle mod neni verejne dostupny, protoze je to zatim alpha.
skaven321
Začátečník
Začátečník
Registrován: 09. zář 2014

Re: Fallout: New Vegas

Příspěvek od skaven321 »

https://www.moddb.com/mods/falloutprojectbrazil

project Brazil, a.k.a. New California je vonku
R7 5800X3D, 32GB DDR4 3200Mhz CL14 G.SKILL FlareX@3600MHz, Sapphire RX 7900 XT GAMING 20GB, ASUS MG279
JaroslavCrha
Nováček
Nováček
Uživatelský avatar
Registrován: 24. říj 2018

Re: Fallout: New Vegas

Příspěvek od JaroslavCrha »

Jak je to dlouhý? Na češtinu asi budeme čekat roky co?
rbclass
Žlutá karta
Žlutá karta
Registrován: 20. úno 2008

Re: Fallout: New Vegas

Příspěvek od rbclass »

Smola je ze NV pod win10 pada..dnes sa s tym hram cely den a neprisiel som na to ako to opravit
JaroslavCrha
Nováček
Nováček
Uživatelský avatar
Registrován: 24. říj 2018

Re: Fallout: New Vegas

Příspěvek od JaroslavCrha »

Nainstalovat Win 7 ? :roll:
AllowedCry
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 21. kvě 2011
Bydliště: Praha

Re: Fallout: New Vegas

Příspěvek od AllowedCry »

Změnu kompatibility si zkusil?
Ryzen 5700X @ PBO+200 || GB B450 GX || 32GB @ 3600Mhz cl16 || XFX RX7900 XT @ OC || SSD 1.25TB || HDD 3TB || Fractal R5 + Corsair HX850 || [4K] Philips 288E2A @ 60hz + Philips 48OLED707 @ 120hz.
Odpovědět

Zpět na „Hry a zábava“