Far Cry Primal

Problémy, zážitky, rady či pořádání LAN party

Moderátor: Baneshee

Swat
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar
Registrován: 24. kvě 2005
Bydliště: Praha

Far Cry Primal

Příspěvek od Swat »

Myslím, že tohle bude hodně zajímavý a dost originální, jsem dost zvědavej na ten crafting a celkovou atmosféru....

http://games.tiscali.cz/oznameni/v-prav ... eny-267364
MB: Asrock Z370 Extreme4, CPU: Intel Core i5-8600K@5 GHz (SilentiumPC Navis PRO 240 AiO), RAM: 2x8 GB G.Skill DDR4 3200 MHz, GPU: Gigabyte RTX 2080 Gaming OC, HDD: SSD WD Blue 3D 1TB, Seagate IronWolf 6TB, DVD: Asus, PSU: Seasonic Focus Plus 850 Gold, CASE: Corsair T600 Graphite White Edition, MONITOR: BenQ XR3501, TV: 55" Samsung Q6FN
ondra91
Začátečník
Začátečník
Registrován: 13. zář 2013
Bydliště: Litoměřice

Re: Far Cry Primal

Příspěvek od ondra91 »

Ano, zajímavě to vypadá, ale ubisoft by se musel úplně oprostit od zaměření na maximální casualnost, což dle mého hry úplně ničí ...
Pár berliček není na škodu, ale hry od ubisoftu jsou jedna velká, nudná berle, což hru většinou hrozně degraduje ...
Takže očekávám průměr v rámci ubisoftu = těžká nuda.

Nevěřím tomu, že jsou schopni dělat hry trochu jinak ...
Still.Lord
Začátečník
Začátečník
Registrován: 15. črc 2007
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Far Cry Primal

Příspěvek od Still.Lord »

Nemají to zapotřebí dělat jinak 8)
brambora81
Začátečník
Začátečník
Registrován: 28. čer 2015
Bydliště: Pardubice

Re: Far Cry Primal

Příspěvek od brambora81 »

proc me to pripada jako imitace ARK jen zasazena do singlu :)
GROO
Začátečník
Začátečník
Registrován: 09. úno 2014

Re: Far Cry Primal

Příspěvek od GROO »

Já jsem skeptický, nápad je to sice dobrý, ale vizuálně zatím docela bída, nějak se jim to divně hýbe, většina Indie titulů má pohyb postav realističtější než tohle. ( ...no ale je to Primal...)
Navíc, je to Ubi, od nich jsem dobře udělanou hru neviděl roky...

Swat píše: tohle bude hodně zajímavý a dost originální
Před časem udělali Ubi anketu, kterým směrem by se měla ubírat další hra a v drtivé většině se hráči shodli, že by chtěli pravěk.
Swat
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar
Registrován: 24. kvě 2005
Bydliště: Praha

Re: Far Cry Primal

Příspěvek od Swat »

Já třeba už asi nejsem tak přísnej, jako vy. Chci přijít z práce a pobavit se, nepotřebuju studovat dlouhý manuály co a jak, chci si užít atmosféru a pokud možno dobrý herní mechanismy.... A sem tam nějaká nedotažená animace, to neřešim.... Grafika FC3/4 je podle mě naprosto dostačující pro danej typ hry, solidní kompromis mezi plynulostí a vizuálem. A po všech těch tropech a horách a v jinejch hrách městech a všechny možný války mi pravěk prostě přijde dobrej:-)
MB: Asrock Z370 Extreme4, CPU: Intel Core i5-8600K@5 GHz (SilentiumPC Navis PRO 240 AiO), RAM: 2x8 GB G.Skill DDR4 3200 MHz, GPU: Gigabyte RTX 2080 Gaming OC, HDD: SSD WD Blue 3D 1TB, Seagate IronWolf 6TB, DVD: Asus, PSU: Seasonic Focus Plus 850 Gold, CASE: Corsair T600 Graphite White Edition, MONITOR: BenQ XR3501, TV: 55" Samsung Q6FN
zombux
Odborník PCT
Odborník PCT
Uživatelský avatar
Registrován: 05. čer 2003
Bydliště: sluníčkář a havloid z pražské lumpenkavárny

Re: Far Cry Primal

Příspěvek od zombux »

mně FC, FC3 i FC4 hodně bavily, takže klidně sem s tím :)
Pfizer & Moderna inside
ignorelist: mimo jiné všechny kremrole (danny1691, Lokomotiva, CZECHYa, pavel2003, shorty25, ajtak, stepan001, ulver, brambora81, CZ_viper, tielka a pár dalších exotů)
GROO
Začátečník
Začátečník
Registrován: 09. úno 2014

Re: Far Cry Primal

Příspěvek od GROO »

Swat píše:Chci přijít z práce a pobavit se, nepotřebuju studovat dlouhý manuály co a jak, chci si užít atmosféru a pokud možno dobrý herní mechanismy.... A sem tam nějaká nedotažená animace, to neřešim...
To já chci taky, ale téměř u všech her od Ubi nestuduju dlouhý manuály co a jak, ale čekám na patch který by odstranil klacky, které mi hra hází pod nohy. Z toho důvodu jsem třeba nad sérií AC zlomil hůl, to už je jen stará dojná kráva kterou násilím drží při životě.
Za super grafikou se nehoním, (hraju i Minecraft), ale za své peníze chci hru, která je po technické stránce v pořádku. Mám ale bohužel smůlu, že už jsem tak starý, protože pamatuju doby, kdy v herním průmyslu bylo slovo patch neznámým pojmem.
P.S: Prkenný pohyb postav v dnešní době v AAA titulu od obří firmy jako je Ubisoft nepovažuju za nedotaženou animaci, ale za prasárnu. Vždyť to vypadá jako by všichni měli v řiti gyroskop... :lol:
Ale je to teprve první ukázka, třeba to do vydání "vyladí". :wink:
Frostys
Začátečník
Začátečník
Registrován: 24. črc 2006

Re: Far Cry Primal

Příspěvek od Frostys »

Zajímalo by mě, jaký má uvedení filmu Jurassic World podíl na vzniku těchto her (ARK, tohle, a pak něco, co vypadá úplně jak ARK)
CPU i7-9700k + MasterLiquid Lite 240
GPU MSI GeForce RTX 2070 8Gb
RAM Patriot Viper4 16GB@3000MHz
MB Gigabyte Z390 Gaming X
GROO
Začátečník
Začátečník
Registrován: 09. úno 2014

Re: Far Cry Primal

Příspěvek od GROO »

Já myslím, že minimální, dinosauři a pravěk byli vždycky atraktivní téma. Ať to byl Jurský park, Cesta do pravěku, Godzila nebo Ztracený svět, dětem (nebrat osobně) se to líbí stále, je to taková sázka na jistotu, řekl bych.

Navíc, dneska je ve hrách děsně moderní crafting, kdo víc se k tomu hodí, než pračlověk... :lol:
ondra91
Začátečník
Začátečník
Registrován: 13. zář 2013
Bydliště: Litoměřice

Re: Far Cry Primal

Příspěvek od ondra91 »

Taky chodím do práce, mám prcka a po nocích studuji věci, které potřebuju pro práci a právě proto na podobné h**** od ubisoftu nemám ani čas ani náladu. Jejich hry podle mého nemají se zábavou nic společného a z jejich her hrozně smrdí vidina prachů, pokud možno při co nejmenší uskutečněné práce + zaměření na casual = aby hru mohl hrát opravdu každý.
K dosažené zisku možná dobrý tah, ale ne z dlouhodobého hlediska, protože i ty "nenároční" hráči časem poznají, že takhle by to být asi nemělo a chuť kupovat podobné hry pomalu, ale jistě upadá a já doufám, že si pořádně namelou hubu ... Jejich hry nemají žádnou "duši" a naopak to působí dojmem, že samotné vývojaře to moc nebaví,či jsou neschopný a na hře samotné, je to pak hrozně vidět...
Pokud se budeme bavit z pohledu "náročnějšího" hráče jsou jejich hry za posledních pár let hrozné sra*** .. Pokud Primal překvapí, tak jedině dobře, ale po zkušenostech za posledních pár let to bude maximálně "průměrná" hra.
GROO
Začátečník
Začátečník
Registrován: 09. úno 2014

Re: Far Cry Primal

Příspěvek od GROO »

Čoveče Ondro, ty mi budeš dělat mluvčího, naprosto s tebou souhlasím... :lol: :lol:
Frostys
Začátečník
Začátečník
Registrován: 24. črc 2006

Re: Far Cry Primal

Příspěvek od Frostys »

Však to je názor každého normálního hráče, který to s hraním "myslí vážně".
CPU i7-9700k + MasterLiquid Lite 240
GPU MSI GeForce RTX 2070 8Gb
RAM Patriot Viper4 16GB@3000MHz
MB Gigabyte Z390 Gaming X
TankGeorge
Začátečník
Začátečník
Registrován: 14. čer 2011

Re: Far Cry Primal

Příspěvek od TankGeorge »

Jsem zvědavej, jak se lidi srovnají s tím, že tam asi "překvapivě" nebudou dinosauři x)
Ryzen 7800X3D + Kingston 2x32GB 6000/36 + RTX 4090 sociální Gainward + ROG B650E-E
LG OLED CX 55" + Fractal Design Define S2
GROO
Začátečník
Začátečník
Registrován: 09. úno 2014

Re: Far Cry Primal

Příspěvek od GROO »

Tak ale proč překvapivě, až na pár nepodložených teorií je vědecky dokázáno, že se člověk v historii s dinosaury nepotkal.
Ale na druhou stranu je fakt, že se takových lidí najde dost. Já třeba vím, že v Alpách mají fialový krávy, viděl jsem to v televizi... :lol:
Frostys
Začátečník
Začátečník
Registrován: 24. črc 2006

Re: Far Cry Primal

Příspěvek od Frostys »

No, upřímně se divím, že tam nejsou. Tady bych si na realitu moc nehrál a prostě je tam prdnul. Bylo by to mnohokrát zajímavější.
CPU i7-9700k + MasterLiquid Lite 240
GPU MSI GeForce RTX 2070 8Gb
RAM Patriot Viper4 16GB@3000MHz
MB Gigabyte Z390 Gaming X
Swat
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar
Registrován: 24. kvě 2005
Bydliště: Praha

Re: Far Cry Primal

Příspěvek od Swat »

A tak jistou dávku tolerance to vyžaduje vždycky. Já šel zase předevčírem FC4 a v 8000 metrech mi sednul na hlavu ten orel a zpoza rohu vystartoval leopard... Ono už jen v 8000 metrech lítat s jakoukoliv zbraní je úlet..... Jak jsem řekl, chci se pobavit, když zjistím, že mě to nebere, tak to vypínám. Když to myslím s hraním 'vážně', hraju řádně namódovanej Silent Hunter.

A jak už tady padlo - z pohledu Ubi je to business, koho Ubi hry nebavěj, je to v pořádku, ale který studio se nesnaží udělat hru, která zaujme masy...?? Strategicky je to z jejich strany v pořádku.
MB: Asrock Z370 Extreme4, CPU: Intel Core i5-8600K@5 GHz (SilentiumPC Navis PRO 240 AiO), RAM: 2x8 GB G.Skill DDR4 3200 MHz, GPU: Gigabyte RTX 2080 Gaming OC, HDD: SSD WD Blue 3D 1TB, Seagate IronWolf 6TB, DVD: Asus, PSU: Seasonic Focus Plus 850 Gold, CASE: Corsair T600 Graphite White Edition, MONITOR: BenQ XR3501, TV: 55" Samsung Q6FN
TankGeorge
Začátečník
Začátečník
Registrován: 14. čer 2011

Re: Far Cry Primal

Příspěvek od TankGeorge »

Dinosauři by tam klidně být mohli. Většině lidem přijdou ty desítky milionů let rozdílu jako detail. Koneckonců, celý Far Cry začínal jako tech demo s dinosaurama pro GeForce 3. Takhle to vypadá jak reskin. Medvěd s klama, tygr s klama, slon s klama - a máme novej díl wooohooo! x)
Ryzen 7800X3D + Kingston 2x32GB 6000/36 + RTX 4090 sociální Gainward + ROG B650E-E
LG OLED CX 55" + Fractal Design Define S2
blaho
Žlutá karta
Žlutá karta
Registrován: 31. pro 2011
Bydliště: Nyíregyháza

Re: Far Cry Primal

Příspěvek od blaho »

Hardwarové nároky Far Cry Primal se od Far Cry 4 moc neliší
http://games.tiscali.cz/oznameni/hardwa ... isi-270400
morke
Moderátor
Moderátor
Uživatelský avatar
Registrován: 09. srp 2009
Bydliště: Háj ve Slezsku

Re: Far Cry Primal

Příspěvek od morke »

Ty HW nároky jsou docela nízké, navíc, když mají letos vyjít nové generace grafik.
PC: I5-11600K, Gigabyte Z590 UD AC,
PNY RTX 3070, Corsair 16 GB DDR4, Seasonic Prime GX 750, SSD Samsung 850 EVO 500 GB/Samsumg 980 Pro 500 GB/980 1TB, Noctua NH-D15, Fractal Design Torrent
Zvuk: Foobar2000 → KS → Topping D10s → Chord C-line → Primare i22 → Chord Clearway → Monitor Audio Silver 2
Odpovědět

Zpět na „Hry a zábava“