nefunkcne prihlasenie do diskuze na web magazinu (ne forum)

Zde budeme zveřejňovat, co se chystá v časopise - pište náměty, stížnosti, budeme se snažit vyhovět.
Odpovědět
Jaroch
Nováček
Nováček
Registrován: 17. pro 2012

Re: nefunkcne prihlasenie do diskuze na web magazinu (ne for

Příspěvek od Jaroch »

Při otevírání stránky PCT probliknou políčka pro jméno a heslo ale pak to skryje reklama . Následné kliknutí na přihlášení je bez odezvy .
Do fóra se přihlásim ale na magazín ani omylem .
Shrnuto jak to vypadá : záložka přihlášení nereaguje /registrace funguje/zapomenuté heslo funguje/RSS funguje .
RiCK
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 18. kvě 2008
Bydliště: Királyhelmec

Re: nefunkcne prihlasenie do diskuze na web magazinu (ne for

Příspěvek od RiCK »

Použij Adblock.
Hromy Hněvu podřimují na Severu. Podobny dubu, jehož větve jsou plny hnoje, a hnízd nářků, a pláče, snášených na Zemi které spalují Noc i Den a vyvrhují stáda škorpionů a vypouštějí síru smíchanou s Jedem. To jsou Hromy, které jsou okamžitě připraveny rozeřvat se stovkami mohutných Katastrof a statisíců Pohrom, po kterých nezůstane nic a nikdo zde nic nepozná. Jedna skála porodí tisíce, právě když Srdce Člověka dosáhne jeho Myšlenek.
Jaroch
Nováček
Nováček
Registrován: 17. pro 2012

Re: nefunkcne prihlasenie do diskuze na web magazinu (ne for

Příspěvek od Jaroch »

Nemyslím , že by ten problém byl v tom baneru .
Problém je nefunkční políčko Přihlášení které ani neproblikne při poklepání myší tak jako ostatní volby v řádku které normálně fungují (Registrace/Zapomenuté heslo/RSS)
Nikdy mi to nedělalo , do compu jsem nic neukládal , nestahoval ani neinstaloval . Asi po třech dnech od posledního příspěvku jsem se chtěl opět přihlásit a už to nešlo . Na jiných webech funguji bez problémů .
RiCK
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 18. kvě 2008
Bydliště: Királyhelmec

Re: nefunkcne prihlasenie do diskuze na web magazinu (ne for

Příspěvek od RiCK »

Skús iný browser, resp. vymazať cookies a cache PCTuningu.
Hromy Hněvu podřimují na Severu. Podobny dubu, jehož větve jsou plny hnoje, a hnízd nářků, a pláče, snášených na Zemi které spalují Noc i Den a vyvrhují stáda škorpionů a vypouštějí síru smíchanou s Jedem. To jsou Hromy, které jsou okamžitě připraveny rozeřvat se stovkami mohutných Katastrof a statisíců Pohrom, po kterých nezůstane nic a nikdo zde nic nepozná. Jedna skála porodí tisíce, právě když Srdce Člověka dosáhne jeho Myšlenek.
Tomak_CZ
Nováček
Nováček
Registrován: 17. lis 2008
Bydliště: Znojemsko

Re: nefunkcne prihlasenie do diskuze na web magazinu (ne for

Příspěvek od Tomak_CZ »

Děláí mi to to samé. V přihlašovacím poli reklama a nejde odstranit. Firefox ani ie nejde....
CPU: INTEL i5 9600k @3,7/4,6Ghz | MB: MSI Z390-A PRO | RAM: 32GB VIPER | GPU: Gigabyte RTX 2070 | SSD: Crucial Mx500 500GB | HDD: WD 640BG , Samsung 1TB , WD 2TB sata III| DVDRW: Samsung | CASE: Thermaltake MK1 | PSU: Fortron Black Power 85+ 750W | LCD: 27"AOC 27G2 | KB: Razer Blackwidow elite | Mouse: Razer Basilisk V2 | CPU fan: SilentiumPC Fera 2 | HEADSET: Razer Kraken THX| REPRO: Logitech Z623 |
DOC_ZENITH
Středně pokročilý
Středně pokročilý
Uživatelský avatar
Registrován: 08. kvě 2010
Bydliště: Praha

Re: nefunkcne prihlasenie do diskuze na web magazinu (ne for

Příspěvek od DOC_ZENITH »

Potvrzuji ta reklama prostě překrejvá login. Cache, cookis vše smazáno to na to nemá vliv.

A adblock by neměl bejt nutností pro login na web.

Edit: v IEčku je to to samý.
Jaroch
Nováček
Nováček
Registrován: 17. pro 2012

Re: nefunkcne prihlasenie do diskuze na web magazinu (ne for

Příspěvek od Jaroch »

K čemu je tady Admin Wilik když od července 2013 nebyl schopen jiné odpovědi , že toto je téma : problém s přihlašováním na web magazín a ne do fóra a že už neví jak to má lidem vysvětlit .
A dále do minulosti se mi už ani nechce pročítat .
Dostane se nám řádné odpovědi na daný problém ?
Třeba obligátní a nic neřešící : ano porucha je na našem vysílači a na odstranění poruchy se pracuje .
Alespoň nebudu muset u sebe v compu laborovat s deseti prohlížeči , blokací reklam , mazáním čehokoliv až po přeinstalaci OS !

Vyřešeno , ačkoliv nevím jak , kým nebo čím :-)
NoneCZ
Nováček
Nováček
Registrován: 06. led 2010

Nemožnost přihlášení

Příspěvek od NoneCZ »

Vážené PCT. Váše stránky sleduji dlouhé roky. Dokonce jsem si udělal před dávnou dobou účet ze kterého nyní píšu. Bohužel jak jsem zjistil, po několika letech pasivního čtení, mám jednu malou výhradu k úvaze pana Rybky "Jak svět objevil existenci „nejnovějších médií“ ". Očekával jsem že se přihlásím, napíšu upozornění na chybu do komentářů, popřeji autorovi hodně štěstí a úspěchů a bude nám dále veselo.
Nutno říct, že jsem nevěděl do čeho se pouštím. Už prvním varovným signálem pro mne bylo, když stránka pro reset hesla (jelikož si po těch letech opravdu nepamatuji ani logovací jméno a ani heslo) chtěla společně s e-mailem i logovací jméno (srsly?).
Dejme tomu, že jsem si po pár neúspěšných pokusech "vzpomněl" a opravdu jsem dostal vygenerované heslo. Přihlásil se na toto fórum, bohužel čistě na stránku pctuning.cz se přihlásit prostě nejde. Řekl jsem si "dobrá tedy, změním si vygenerované heslo na nějaké vlastní". Opomenu-li porod, který trval při hledání formuláře v nastavení na tento jednoduchý úkon se i tak po zadání nového heslo nelze přihlásit. Po několikerém hledání ve FAQu už jsem přistoupil ke zcela radikální možnosti, založit nový účet. Tak jsem učinil a hle, ono to nejde stejně. Nemůžu tedy už jinak a svoji příhodu Vám píši. Asi je způsob jak do komentářů pod článekm přispívat, nicméně já ho nenašel a to jsem si s tím dal docela dost práce. Pokud systém stránek háže většině vašich uživatelů klacky pod nohy stejně tak jako mě i při takových to naprosto banálních úkonech, divím se že ještě na tyto stránky někdo ze čtenářů píše.

Děkuji za vyslechnutí a případné řešní s úctou a pozdravem váš dlouholetý a nyní i naštvaný čtenář
-NoneCZ


//edit Don: Presun ze zprav od/pro adminy. Problem se tyka webmagu a nikoliv fora.
Spinrush
Nováček
Nováček
Registrován: 07. srp 2014

Re: nefunkcne prihlasenie do diskuze na web magazinu (ne for

Příspěvek od Spinrush »

já vymazal Cookies a mohu se zase přihlašovat
kudarias
Nováček
Nováček
Registrován: 24. zář 2014

Prihlasenie na PCtuning portal

Příspěvek od kudarias »

Dobry den, uz dlhsiu dobu sledujem ze sa mi neda prihlasit na portal PCtuning(par mesiacov), ale do fora ide, skusil som zmenu hesla aj vytvorenie noveho uctu a nic, proste vyplnim prihlasovacie udaje a nic sa neudeje, nastane refresh stranky ale ziadna zmena, dakujem za rady


//edit Don: Presun do spravne sekce
CageJ
Moderátor
Moderátor
Uživatelský avatar
Registrován: 31. bře 2011
Bydliště: Praha, Prešov
Kontaktovat uživatele:

Re: nefunkcne prihlasenie do diskuze na web magazinu (ne for

Příspěvek od CageJ »

Pridavam sa, tiez mam ten problem..
Skusil som vymazat cookies, no stale nejde..
Ani pouzitie ineho prehliadaca nepomohlo.
AMD RYZEN 2700X 4.2GHz@watercooled, 32GB DDR4 2,8GHz, AsRock B450 GAMING K4, RIOTORO GOLD 650W; ASUS DUAL RTX 2060; CoolerMaster ML500; AMD RYZEN 3600X, NOCTUA NH-D15, ASUS STRIX B450-F GAMING, SuperFlower GK550, 32GB CL14 G.SKILL 3200, FRACTAL DESIGN XL R4, ASUS STRIX RTX 3080 OC; APPLE MacBook AIR M1 iPhone 12 Pro 128GB
dup82
Nováček
Nováček
Registrován: 13. srp 2012

prihlaseni na web

Příspěvek od dup82 »

zdravim rad bych se zeptal jak se muzu prihlasit na web na muj puvodni ucet ktery jsem drive vytvoril se mi dari prihlasit pouze na foeum a na web nikoli dekuji za odpoved
dup82
Nováček
Nováček
Registrován: 13. srp 2012

Re: prihlaseni na web

Příspěvek od dup82 »

odpovim si sam konecne se mi to podarilo,vypada to ze server byl nejspis zatizen,na10pokus se to podarilo vzdy pouzito stejne jmeno i heslo pres ctrl+c/+v a ulozene do webu a jen davano ulozit
kakarias
Nováček
Nováček
Registrován: 08. pro 2008

Re: nefunkcne prihlasenie do diskuze na web magazinu (ne for

Příspěvek od kakarias »

Ahojte ja mam ten isty problem ze sa mi neda prihlasit na web magazine, ale tu to ide, co mam robit? cookie nepomaha
Nathaniell1
Nováček
Nováček
Registrován: 21. bře 2015

Re: nefunkcne prihlasenie do diskuze na web magazinu (ne for

Příspěvek od Nathaniell1 »

V opere mi to nejde, v IE mi to nejde.. podarilo se mi to az z mobilu.. vazne vtipne.
myschovip
Začátečník
Začátečník
Registrován: 21. zář 2010

Re: nefunkcne prihlasenie do diskuze na web magazinu (ne for

Příspěvek od myschovip »

Ja mam rovnaky problem, vymazanie cookies nepomohlo v ziadnom prehliadaci, prihlasenie na forum funguje, na hlavne stranku nie, ach joo :( vyriesenia tohto problemu sa asi nedockame...
Wlkus
Šéfredaktor PCT
Šéfredaktor PCT
Registrován: 04. zář 2006

Re: nefunkcne prihlasenie do diskuze na web magazinu (ne for

Příspěvek od Wlkus »

Pokud máte také problém s přihlášením, napište mi SZ, je třeba heslo změnit ručně v systému, na jiný postup se nám nepodařilo přijít...
PCT BOSS
Daemonius
Nováček
Nováček
Registrován: 18. srp 2007

Nějak se nemůžu přihlásit na hlavní stránce?

Příspěvek od Daemonius »

Píše to, že mam použít login pro fórum..

..a nic, prostě mě to nepřihlásí? Jako fajn, netvrdím, že mám super-hodnotné komenty, ale bylo by fajn kdyby mi to fungovalo..
jagoda
Středně pokročilý
Středně pokročilý
Uživatelský avatar
Registrován: 29. pro 2012
Bydliště: Bratislava

Re: Nějak se nemůžu přihlásit na hlavní stránce?

Příspěvek od jagoda »

ved klasicky hore na pravej strane
i7 2600k / 16GB DDR3 / GTX760
Daemonius
Nováček
Nováček
Registrován: 18. srp 2007

Proč se nemůžu přihlásit na stránku?

Příspěvek od Daemonius »

Vyplnim jméno, heslo na stránce PCtuningu (míněno magazín). A nic. Hodí mě to zpátky bez jakékoliv hlášky. Prostě mě to ignoruje. :D
Odpovědět

Zpět na „PCtuning - webový magazín“