Notebook do 14" - kancelář, filmy

Vše ohledně rad s nákupem a srovnání notebooků a netbooků.

Moderátor: Don

Odpovědět
fix186
Začátečník
Začátečník
Registrován: 30. kvě 2013
Bydliště: Praha

Notebook do 14" - kancelář, filmy

Příspěvek od fix186 »

Zdravím,

hledám notebook do 14" na kancelářskou práci, sledování filmů, brouzdání po netu, žádné hry.
Bude se s ním cestovat - ocením nižší hmotnost a alespoň trochu solidnější konstrukci.
představuji si něco s i5 a 8 gb ram, ale nechám se klidně přesvědčit, že je to zbytečné.

Cenový strop bych viděl tak na 25, 20 by byl ideál.

Díky
fix186
Začátečník
Začátečník
Registrován: 30. kvě 2013
Bydliště: Praha

Re: Notebook do 14" - kancelář, filmy

Příspěvek od fix186 »

Dell protože to je Dell, nebo i z jiného důvodu? Na výše zmíněnou činost mi přijde zbytečné mít dedikovanou grafiku, a naopak by bylo lepší mít něco s fHD.

S Yogou nemám žádné zkušenosti, ani jsem ji neviděl naživo. Pokud by byla nějaká třeba i slabší, stála by za zvážení.Jen netuším, jak je na tom prosím Lenovo se spolehlivostí a provedením?
jagoda
Středně pokročilý
Středně pokročilý
Uživatelský avatar
Registrován: 29. pro 2012
Bydliště: Bratislava

Re: Notebook do 14" - kancelář, filmy

Příspěvek od jagoda »

Oba su kvalitne a a spolahlive, dedikovana gk neni nikdy na skodu.
i7 2600k / 16GB DDR3 / GTX760
Foxik88
Začátečník
Začátečník
Registrován: 07. led 2016

Re: Notebook do 14" - kancelář, filmy

Příspěvek od Foxik88 »

Na kancelářskou práci je dedikovaná grafika spatně. Zbytečně je tam další zdroj tepla. A hlavně je potom v notebooku další zdroj závad... Já osobně bych řešil hlavně aby měl notebook SSD. Proto bych vybral něco takového:
https://www.alza.cz/hp-probook-440-g3-d ... d=18842920
V případě že by 4GB nestačili tak není problém přidat...
jagoda
Středně pokročilý
Středně pokročilý
Uživatelský avatar
Registrován: 29. pro 2012
Bydliště: Bratislava

Re: Notebook do 14" - kancelář, filmy

Příspěvek od jagoda »

@fix186: Ja HP nedoporucujem, kazdopadne moj navrh mas vyssie, tak si vyber co chces. :wink:
i7 2600k / 16GB DDR3 / GTX760
Ondas
Nováček
Nováček
Registrován: 10. pro 2014

Re: Notebook do 14" - kancelář, filmy

Příspěvek od Ondas »

Jednoznacne DELL, uz jen kvuli jejich servisu NBD 3roky. Sam jsem si poridil bazarovy Latitude E6330 a po case mi zacal zlobit Caps Lock, zavolal jsem na DELL podporu a druhy den jsem mel doma uplně novou klavesnici, kterou jsem si samvymenil. Samozrejme, ze mi na lince i nabizeli vyjezd technika (gratis a v cene), ale prislo mi zbytecny ho tahat domu kvuli takovy drobnosti. U HP mi v minulosti na dvou strojich odesla deska...
Foxik88
Začátečník
Začátečník
Registrován: 07. led 2016

Re: Notebook do 14" - kancelář, filmy

Příspěvek od Foxik88 »

Já mám HP notebooku několik a všechny v pohodě. Jde o to že na toto využití je notebook bez SSD a s dedikovanou grafikou blbost....
Odpovědět

Zpět na „Rady s výběrem a porovnání“