Nemožnost spustit Windows Store, Photos a Music Grove

Všechny dotazy, problémy a řešení týkající se Windows 10.

Moderátor: Loki5567

Odpovědět
alfel
Začátečník
Začátečník
Registrován: 29. srp 2009

Nemožnost spustit Windows Store, Photos a Music Grove

Příspěvek od alfel »

Zdravím,
v současné době mám problém s Windows 10, protože z nějakého důvodu nelze spustit ani Windows Store, ani Windows Fotky ani Music Grove, přesněji po kliknutí se nestane nic. Předtím při pokusu o otevření fotek z plochy windows vypsaly hlášku, že "vzdálené volání selhalo" viz tento obrázek http://i.imgur.com/HQDvtHm.png. Na internetu jsem našel řešení viz toto http://appuals.com/best-fix-steps-to-fi ... indows-10/, avšak jediné co to způsobilo, že Windows Fotky zmizely ze systému resp. z nabídky otevřít v jiném programu, jinak je možné je najít, ale opět nespustí se..
Budu vděčný za každou pomoc.. :)
Moje vykopávka: CPU: INTEL Q6600@2,4 @2,7 , RAM: 4GB , GPU: Nvida 550 Ti , MTB: Gigabyte GA-73PVM-S2H , a zdroj: 400W Forton
Butch
Středně pokročilý
Středně pokročilý
Uživatelský avatar
Registrován: 17. črc 2003
Bydliště: Praha

Re: Nemožnost spustit Windows Store, Photos a Music Grove

Příspěvek od Butch »

Nevypinal jsi nejakym scriptem ruzne sledovaci funkce atd?
Intel i7 3770K@4,2GHz(1,3V)+Coolink Corator DS, Asus Maximu​s IV GENE​-Z, ASUS Geforce GTX 1070 Strix 8GB, 16GB RAM Kingston, Samsung SSD 850 EVO 500GB+250GB, Samsung F3 1TB, WD RED 8TB, Fractal Arc Mini, Benq VW2420H, CM Silent Pro M2-720W, Logitech G502 proteus spectrum, Logitech Z-2300, Xbox ONE S gamepad, Logitech G11, Creative Sound Blaster X-Fi HD USB SBX, Lian-Li BZ-H06
alfel
Začátečník
Začátečník
Registrován: 29. srp 2009

Re: Nemožnost spustit Windows Store, Photos a Music Grove

Příspěvek od alfel »

Nene, žádné sledovací funkce jsem nevypínal..
Moje vykopávka: CPU: INTEL Q6600@2,4 @2,7 , RAM: 4GB , GPU: Nvida 550 Ti , MTB: Gigabyte GA-73PVM-S2H , a zdroj: 400W Forton
alfel
Začátečník
Začátečník
Registrován: 29. srp 2009

Re: Nemožnost spustit Windows Store, Photos a Music Grove

Příspěvek od alfel »

Bohužel jsem zapomněl opomenout, že to je Windows 10 (ikdyž to je v Windows 10 sekci fóra) s nainstalovaným November update, takže dle článku by to akorát způsobilo bohužel potíže..

Kdysi jsem se někde dočetl, že pomůže počkat na update systému, ale tomu se mi moc nechce věřit..
Moje vykopávka: CPU: INTEL Q6600@2,4 @2,7 , RAM: 4GB , GPU: Nvida 550 Ti , MTB: Gigabyte GA-73PVM-S2H , a zdroj: 400W Forton
Mystery
Nováček
Nováček
Registrován: 30. zář 2007
Bydliště: Pardubice

Re: Nemožnost spustit Windows Store, Photos a Music Grove

Příspěvek od Mystery »

Založ si nový profil a zkus store, jestli se ti rozjede :-)
olivrate
Nováček
Nováček
Registrován: 13. kvě 2018

Re: Nemožnost spustit Windows Store, Photos a Music Grove

Příspěvek od olivrate »

Most people also face this problem because of Vulkan
Fidor
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 13. bře 2007
Bydliště: Praha

Re: Nemožnost spustit Windows Store, Photos a Music Grove

Příspěvek od Fidor »

Nemazal jsis uživatelský profil? Pokud se smaže profil uživatele a založí znovu stejný tak potom nefungujou UWP aplikace.... Zkus založit úplně nového uživatele jestli to pojede.
AMD Ryzen 5 5600x; NH-D15S; Gainward GTX 1080 Phoenix GLH 8Gb; 32Gb DDR4 (3600Mhz CL16); ASUS TUF Gaming B550-Plus, Kingston A2000 M.2 - 1TB, Fractal Design Tesla R2 500W; Fractal Design Define S; Samsung C27FG73 (144hz); Leopold FC750R PD (Cherry Mx RED); Logitech G pro X superlight (800 DPI); iFi ZEN DAC V2; Edifier R1280DB; Sennheiser HD560S + Antlion ModMic 4.0. - PS4 slim 2TB -.
Odpovědět

Zpět na „Windows 10“