Myši pro Claw grip

Klávesnice, myši, volanty, tablet, joysticky, podložky, pedály, řadící páky, atp.
Odpovědět
youda
Nováček
Nováček
Registrován: 07. úno 2016

Myši pro Claw grip

Příspěvek od youda »

Není jich na trhu moc, tak mne napadlo, že by nebylo špatné udělat nějaký seznam, co je aktuálně k mání.
tohle jsem přebral od jinud.

CM Xornet II
Mad Catz R.A.T. 3 - dobrá, ale nefungoval dobře soft. myši (po startu pc si nepamatoval poslední nastaveni dpi) a umístění bočních tlačítek mi nevyhovuje
Sharkoon Shark Zone M20 - splňovala by vše, ale stisk kolečka je "bláto"
Genius Maurus "black": tu mám nyní, je to druhá verze maurusu s matným pogumovaným povrchem, vše splňuje, je super, až na boční tlačítka, které udělali jen jedno na každý straně, takže to na pravé straně je nepoužitelné a plete se akorát prstu. Proč proboha neudělali dvě boční tlačítka to nepochopim
youda
Nováček
Nováček
Registrován: 07. úno 2016

Re: Myši pro Claw grip

Příspěvek od youda »

Herní myš HORNET
YMS 3009
toto vypadá na stejný produkt jako Sharkoon Shark Zone M20
akorát pod jiným brandem
http://www.yenkee.cz/herni-mys/yms-3009-hornet
zombux
Odborník PCT
Odborník PCT
Uživatelský avatar
Registrován: 05. čer 2003
Bydliště: sluníčkář a havloid z pražské lumpenkavárny

Re: Myši pro Claw grip

Příspěvek od zombux »

nepřijde mi, že by R.A.T. 3 byla vysloveně clawgripová myš, i když asi by se tak použít taky dala. se softem souhlas, i po revizi to poněkud kulhá na jednu nohu :) ale ergonomicky to je pro mě nejlepší myš, kterou jsem kdy měl a jinak už nechci :)
Pfizer & Moderna inside
ignorelist: mimo jiné všechny kremrole (danny1691, Lokomotiva, CZECHYa, pavel2003, shorty25, ajtak, stepan001, ulver, brambora81, CZ_viper, tielka a pár dalších exotů)
youda
Nováček
Nováček
Registrován: 07. úno 2016

Re: Myši pro Claw grip

Příspěvek od youda »

mne u ní vadí ta podložka pro palec, potřebuju mít celou ruku na podložce (palec i malíček), jinak nejsem tak přesný
Pepa1
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Registrován: 10. srp 2005

Re: Myši pro Claw grip

Příspěvek od Pepa1 »

jj přeju štěstí s hledáním ...... já jsem to po nezdaru s Xornetem II vzdal.... :)
Pepa1
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Registrován: 10. srp 2005

Re: Myši pro Claw grip

Příspěvek od Pepa1 »

Pepa1 píše:jj přeju štěstí s hledáním ...... já jsem to po nezdaru s Xornetem II vzdal.... :)
edit: nejvíce mě pro claw grip sedla ta geniuska (verze black - matná) nebejt pouze jednoho tlačítka po straně tak bych jí nevyměnil a snad koupil i dvě do zásoby.... :) takže nyní si zvykám na neclaw a4tech V7m, která mě kupodivu docela zatim sedla taky dobře...
Pepa1
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Registrován: 10. srp 2005

Re: Myši pro Claw grip

Příspěvek od Pepa1 »

Ještě se objevila novinka
Mad Catz R.A.T. 1
https://www.alza.cz/mad-catz-r-a-t-1-d3988749.htm#popis
je malá, lehká a pokud někdo nepotřebuje boční tlačítka ........
youda
Nováček
Nováček
Registrován: 07. úno 2016

Re: Myši pro Claw grip

Příspěvek od youda »

na tu jsem koukal, ale trochu odrazuje ta extrémně nízká hmotnost. Člověk by to potřeboval mít v ruce.
Pepa1
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Registrován: 10. srp 2005

Re: Myši pro Claw grip

Příspěvek od Pepa1 »

nějaká ta novinka :)

Hama uRage Reaper nxt
https://www.alza.cz/hama-urage-reaper-nxt-d4042507.htm

ale nikde jsem nenašel rozměry ani na homepage..... (pro mně a claw grip je rozhodující aby byla menší, cca 10 cm). Hlavně že je všude vyzdvihováno vysoké dpi a omron spínače (holt už je to jako u foťáků, čím více megapixelů tím více adidas...) ale základní údaje o velikosti myši se člověk nedočte :sad:
Pepa1
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Registrován: 10. srp 2005

Re: Myši pro Claw grip

Příspěvek od Pepa1 »

Další tip:
Lenovo Idea Y Gaming Precision Mouse M800 GX30J07894
http://www.lan-shop.cz/lenovo-gx30j07894-200738
ale jako obvykle se nikde člověk nedočte to nejdůležitější a to jsou rozměry myši..... (ani na homepage) :x
Fidor
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 13. bře 2007
Bydliště: Praha

Re: Myši pro Claw grip

Příspěvek od Fidor »

Osobně dost uvažuji že vyměnim moji současnou Steelseriesku Kinzu V2 za tuhle novou a mohla by bejt perfektní na Claw grip a to Rival 100
https://steelseries.com/gaming-mice/rival-100
AMD Ryzen 5 5600x; NH-D15S; Gainward GTX 1080 Phoenix GLH 8Gb; 32Gb DDR4 (3600Mhz CL16); ASUS TUF Gaming B550-Plus, Kingston A2000 M.2 - 1TB, Fractal Design Tesla R2 500W; Fractal Design Define S; Samsung C27FG73 (144hz); Leopold FC750R PD (Cherry Mx RED); Logitech G pro X superlight (800 DPI); iFi ZEN DAC V2; Edifier R1280DB; Sennheiser HD560S + Antlion ModMic 4.0. - PS4 slim 2TB -.
davkol
Žlutá karta Bazar
Žlutá karta Bazar
Registrován: 22. dub 2013
Bydliště: Olomouc

Re: Myši pro Claw grip

Příspěvek od davkol »

Roccat Savu, Roccat KPM
gedu
Nováček
Nováček
Registrován: 16. bře 2016

Re: Myši pro Claw grip

Příspěvek od gedu »

zowie ec1a
youda
Nováček
Nováček
Registrován: 07. úno 2016

Re: Myši pro Claw grip

Příspěvek od youda »

Ahoj, tak mi odešla Spawn, naštěsí Xornet II je již v plné distribuci za cenu okolo 750 kč myslím jasná volba už jí mám.

zatím spokojenost, líbí se mi RGB LED kolečko i celkový design, akorát má poměrně hlasité klikání, což mi ale nevadí, většinu času u kompa poslouchám hudbu.
http://mysi.heureka.cz/cm-storm-xornet-ii/
youda
Nováček
Nováček
Registrován: 07. úno 2016

Re: Myši pro Claw grip

Příspěvek od youda »

Tak mám Xornet II a spokojenost, i to RGB podsvícené tlačítko se mi líbí.
Pepa1
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Registrován: 10. srp 2005

Re: Myši pro Claw grip

Příspěvek od Pepa1 »

youda píše:Tak mám Xornet II a spokojenost, i to RGB podsvícené tlačítko se mi líbí.
no tak Ti přeju aby ti to kolečko vydrželo :) protože mě vydrželo měsíc a přestalo klikat (resp. klikalo ale nic se nedělo).
youda
Nováček
Nováček
Registrován: 07. úno 2016

Re: Myši pro Claw grip

Příspěvek od youda »

v pohodě jedu jí tak cca 12 hodin denně intenzivně už asi půl roku bez problému a záruka je 24 měsíců pak klidně koupím novou, ergonomicky mi vyhovuje
Odpovědět

Zpět na „Vstupní zařízení“